Към съдържанието

Снимка

МрънкЯне, рИване и прочия отрицателни ТАНКОВИ емоции

• Влезте в профила си за да пишете
9424 отговора на тази тема

#9421 AlexWolf28

AlexWolf28
  • Танкист
  • 575 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 24 април 2021 - 10:38

Проблемът за мен идва от това, че основни механики за изчисляване на опит или за марките, остават тайна, известна единствено на ВГ. Моята цел в играта вече е да имам Мастър на всеки танк и да изкарвам 3 марки на силните и приятни за мен танкове (тъй като съм изгриндил всички линии в играта). След онзи ден, в който за 1 битка ми падна марката с 40 %, просто се отчаях и не смятам повече да се мъча. Повечето статисти си ги направиха марките в първите 2 дена, когато незнайно защо изискванията бяха ниски (за 1100 опит даваше 1ва степен, вчера за 1050 опит дори 3та не дава). Сега за 3та марка се иска 5 300 комбиниран, което за играч като мен е невъзможно. И понеже му сложих лилави модули съм едни 600 бона назад, ама ще го преживея.

• 0

#9422 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1677 Мнения:

Публикувано 25 април 2021 - 15:02

Аз открих WOT console.След падането на месечния абонамент при xbox one. И да ви кажа коренна разлика,вярно съм стигнал само тиер 5 но играта е много по дашна изпълних някакви месечни мисии и хоп 2100 златце и 7д прем.Няма махнати машини Лор 32 си е в дървото дет стара фоча и ГОЛЯМАТА ВАФЛА са в дървото.Картите са хем еднакви хем различни Клив е зимна храстите и камъчетата са с разл места.А от 27и идват модерните танкове Абрамс и Т-90.

Имам чувството че PC версията умишлено я съсипват.
  • 0

#9423 vandu

vandu
  • Tанкист
  • 208 Мнения:

Публикувано 28 април 2021 - 12:58

Всичко яко е откачило. Всеки втори ме пуца със златни. 

ПП: НАй ми е кеф като им застана на позиция за рекошети  :D

• 1

#9424 dinkodj

dinkodj
  • Танкиcт
  • 1026 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 28 април 2021 - 16:58

имат `ората пара за харчене  :D

• 0

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

#9425 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1677 Мнения:

Публикувано 30 април 2021 - 15:04

Днеска гледах какво ще има през месеца,и ебати скуката.TOT са го орязали страшно,няма евенти за нещо хубаво нищо скука.Вчера се насилих да играя и след първото 15:2 набързо излязах.А междувременно в конзолната баттле паса струва 2к злато и ти дава 2 премиум танка 8ца и 6ца и си връщаш златото,дават безплатни карти(тоест кутий) и изкарах Ескалубура.Вчера подариха 3дни прем и ЛТП.

Е мамкаму как едните могат другите не просто pc версията се дъни от всякъде.Влизам днеска да чета новини и баам аа купи това а купи онова е така мамка му не се привличат играчи.
  • 0

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни