Премини към съдържание

МрънкЯне, рИване и прочия отрицателни ТАНКОВИ емоции

veso_t

Recommended Posts

Тези дни имах повече свободно време и поцъках малко танкове. Трагично представяне с 10-ки дестроери. Слабичко с Ахилес, Чалънджър, Су 152 и Су 100М1. Но ... оказа се, че с първите две машини за малко да вляза в топ 10 за деня. Така, че ако някой иска да им прави 3 марки сега е момента. :) Мрънкането е, че в ниските нива положението е трагично - народа масово не знае механиката на играта и както риторично пита Софка: "Защооооо, няма радост ...."  :D 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 9,6k
  • Създаден
  • Последен отговор:

Най-коментиращи

• DeepShadow1

682

• Mu3epHuk

520

• Dimitur

520

• anton1102

917

преди 10 часа, anton1102 said:

в ниските нива положението е трагично

така си е - първата страница в риплеите на Object 244 е с над 2000 опит  :(

но пък вчера в битка един със ST-I питаше къде да пробие Maus...

така че ако играеш спокойно и не се правиш на Супермен можеш да мачкаш наред ;) 

• Like 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 21.04.2022 г. at 22:46 , anton1102 said:

в ниските нива положението е трагично 

мда, за съжаление е така, ето битка с 1750 чист опит (поредна) без Мастър

shot-463.jpg

• Like 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нема проблем, 399 дмг в оръдието а аз ако чатна некой така само критикал или  непробил, деее.. ба и измислената игра, понякога ми идва да я изтрия 

IMG_20220730_204124.jpg

• Like 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 30.07.2022 г. at 20:47 , Icoo_2_ said:

Нема проблем, 399 дмг в оръдието а аз ако чатна некой така само критикал или  непробил, деее.. ба и измислената игра, понякога ми идва да я изтрия 

IMG_20220730_204124.jpg

Оръдието в тази игра е нематериално. Това е игрова условност за да не се закача по дървета и къщи. Все пак тази игра е аркада и е доста далеч от танков симулатор. 

Иначе по същество - на картинката ясно се вижда как снаряда след преминаване през оръдието (което се брои като екран) попада в командирския купол, което е слабото място на този танк. Така че няма нищо чудно как се е получило пробитие. А пък демиджа който се пада няма общо с нищо друго, освен с РНГ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, AlexWolf28 said:

Оръдието в тази игра е нематериално. Това е игрова условност за да не се закача по дървета и къщи. Все пак тази игра е аркада и е доста далеч от танков симулатор. 

Иначе по същество - на картинката ясно се вижда как снаряда след преминаване през оръдието (което се брои като екран) попада в командирския купол, което е слабото място на този танк. Така че няма нищо чудно как се е получило пробитие. А пък демиджа който се пада няма общо с нищо друго, освен с РНГ.

Е да де, ама до сега много пъти съм избягвал попадения точно по този начин, вдигнато оръдие нагоре именно за да предпазя купола и никога не са ме пробивали през оръдието, удрял съм  Грил 15 и ЕБР в пушките и макар че са картони не ми е отчитало пробите,  та се учудих, викам си да не е някво нововъведение😄😄😄

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Създайте акаунт или се логнете за да коментирате

Само регистрирани могат да коментират

Създаване на акаунт

Регистрирайте се при нас, лесно е.

Вход

Ако имате регистрация, влезте от тук

Заповядайте
  • Създаване...