Премини към съдържание

Assembly Shop

wishmaster82

Recommended Posts

От днес стартира нова възможност за закупуване на Т10 танкове.

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/assembly-shop-2022/

Първи е тежкият руски Object 780. Могат да се ползват следните виртуални валути.

• Free XP
  • National and universal blueprint fragments*
  • Credits
  • Gold
  • Bonds

Общо бройките са 50000, но първите 15000 ще получат специален 3D скин с уникален номер.

Аз реших да се отърва от blueprints и свободен опит, но чак вечерта ще имам възможност да тествам танка. На първо четене не ми харесва, че има екипаж само от 3-ма.

• Like 1
  • Thanks 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Взех го тоя танк, на хартия изглежда добре. Дадох колкото чертежи позволяваха и догоре със свободен опит. Номер 7000 и нещо си.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, dinkodj said:

кара ли го вече? Хареса ли ти?

Покарах го. Честно казано не съм му голям фен. Бронята му се използва трудно, оръдието е капризно, малък дпм, подвижността не е чак като на среден и гори от всеки изстрел. Този ми е първия и последния танк с модула, дето ти спасява един пожар.

Ама като за танк без пари си е супер. Като го сравниш с предния 268v5, който е ужасен, този е доста по-добре.

• Like 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям. Поредния "безплатен" танк, който най-вероятно ще играя няколко пъти в годината. Точно както 264v5 :) Явно не ме бива с него, тъй като бронята му е почти неефективна в моите ръце... Много хора се оплакват и се надявам в някой от следващите пачове да го пооправят малко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На руснаците им зали 150х бройки и свършили за 1 час. Вспиха прогнозира, че този танк са се канели да е в техн. дърво 10-ка  в линия за тежки с механизъм за дозареждане, но по някаква причина идеята е пропаднала. 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Създайте акаунт или се логнете за да коментирате

Само регистрирани могат да коментират

Създаване на акаунт

Регистрирайте се при нас, лесно е.

Вход

Ако имате регистрация, влезте от тук

Заповядайте
  • Създаване...