Премини към съдържание

Нов маратон - Queen of the Night

AlexWolf28

Recommended Posts

От утре започва новия маратон за премиум танк 8 тиър ShPTK-TVP 100

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/battle-pass-extra-chapter/

Ето едно ревю на Куики бейби за маратона:

Ето малко мои съвети към хората, които ще се заемат с тоя маратон:

Задължително активирайте специалната глава от батълпаса на 12ти. Аз лично имам акумулирани точки които преди да активирам специалната глава ще сложа в някои от другите, по този начин ще спечеля 3 дни премиум акаунт.

Задължително всеки ден през тези 11 дни минавайте мисиите, които общо ще ви дават 70 батъл пас точки всеки ден

Аз лично мисля да играя главно тиър 6, защото битките са по-бързи, освен това лимита за точки на машина от тиър 6 е 100 точки. При достигането им получавате 15 точки бонус. Аз съм докарал няколко до 60-70 точки, така че за един-два дена ще взема още 60 точки бонус, а до края поне 20 машини ще им стигна лимита - това са 300 точки.

Играйте взводове с добри играчи - така ще повишите уин рейта си - ще взимате повече точки.

За играчите които гонят марките на специалните машини (Леопард, Кран ваген, Т110Е4), имайте предвид че много слаби играчи ще се втурнат да играят тези танкове, така че изискванията за марки ще паднат значително (лично аз мисля да маркна Леопарда, на който съм на 91%).

Ако не ви се играе толкова много, че да вземете танка съвсем без пари, имайте предвид че недостатъчните глави можете да закупите за злато, за разлика от предишните, в които можеше само за реални пари. Но трябва да го направите до 22ри вечерта. Маратона приключва в 7.20 българско време на 23ти май.

Успех!!!

• Like 3
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

благодаря, пропуснал съм я тази новина :)

на трите танка вече съм им взел 1000-та точки, ще играя с двата които са ТоТ в момента, дано този път стигна по-далеч от 60% ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По прости сметки със същия брой битки би трябвало да я добутаме до 70-80%, още повече ще можем да "купим" останалите % със злато. Друг е въпросът дали точно този танк си заслужава. Мен честно казано не ме грабва особено...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 11.05.2022 г. at 20:20 , AlexWolf28 said:

Аз лично мисля да играя главно тиър 6

последвах съвета ти, вече 3 танка са с максимални точки и съм до 14-и етап. Засега само премиум танкове играя, дано да не свършат преди края на кампанията (ако стане ще започна 7-ци премиум).  

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 15.05.2022 г. at 11:24 , dinkodj said:

последвах съвета ти, вече 3 танка са с максимални точки и съм до 14-и етап. Засега само премиум танкове играя, дано да не свършат преди края на кампанията (ако стане ще започна 7-ци премиум).  

Ами значи си спестил едни 45 точки, което не е малко. Аз освен премиуми играя и обикновени и наградни. Но седмиците вече са доста точки и според мен не си заслужава, по-добре директно на 8ци.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, AlexWolf28 said:

по-добре директно на 8ци

там на удобните ми танкове вече съм взел точките, а и максимума при тях е 400 точки, така че като ги взема на 2 танка и ще съм приключил с маратона :)

при шестиците приключвам 6-я танк и минавам 22 етап, и ми остават още 2 танка за игра, така че има време да се огледам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на 19-то ниво и като цяло е на кантар дали ще успея. Доста преди последната част бях взел макс точки на всички 6-ци и 7-ци и е доста тегаво без допълнителния бонус.

Абе точно този награден танк не ми е особено на сърце, но пък няма да го откажа ако стане 🙂

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук няма ли калкулатор? Преди пишеше: имам толкова шестици, толкова осмици и т.н. и виждаш какъв макс можеш да събереш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, wishmaster82 said:

Аз съм на 19-то ниво и като цяло е на кантар дали ще успея. Доста преди последната част бях взел макс точки на всички 6-ци и 7-ци и е доста тегаво без допълнителния бонус.

Абе точно този награден танк не ми е особено на сърце, но пък няма да го откажа ако стане 🙂

Ще успееш, просто трябва да играеш всеки ден по 3 часа, пробвай с основните танкове на батъл паса (Леопард, Кран и Е4) дават повече точки. Или си купи някоя шестичка от техн. дърво. Аз си взех Хелката, не го бях играл сигурно от 10 години.

А пък танка си е чук, от това което гледах - подвижност, ДПМ, пробитие, дори и броня против фугаси. Определено си заслужава като го сравним с последните боклуци от предните маратони. За мен тоя танк е "must have", дори и да не успееш, те съветвам да си го докупиш за злато.

• Like 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

стигнах на 1 точка от 38 етап и свършиха шестичките ;)

има още 2 дни така че ще играя ТоТ - колкото точки пусне, толкова :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото прочетох информацията от вчера, може да се закупят нива със злато, само ако преди това си взел improved pass. Аз поизостанах доста, че вечер повече от час трудно успявам да отделя. За 2 дни 10 нива трудно ще мина, но още не съм се отказал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

готово, взех го :)

Congratulations! You completed all Battle Pass Season 7 Chapters! Reward received: - Vehicles added: ShPTK-TVP 100 (crew 100%) - Slots added: 1 - "Queen of the Night" style added Continue fighting and earning Points!

• Like 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 часа, dinkodj said:

готово, взех го :)

Congratulations! You completed all Battle Pass Season 7 Chapters! Reward received: - Vehicles added: ShPTK-TVP 100 (crew 100%) - Slots added: 1 - "Queen of the Night" style added Continue fighting and earning Points!

И аз злоупотребих с почивните дни и минах нивата :)

• Like 2
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

WG бяха коментирали в темата, че обмислят дали отново да има бонус глава. Щели да анализират резултатите от предната и до месец шели да решат. Явно не им е харесало, че доста хора са взели "Шрек"-а за без пари, тъй като по новата схема маратоните са доста по-лесни.

• Thanks 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Създайте акаунт или се логнете за да коментирате

Само регистрирани могат да коментират

Създаване на акаунт

Регистрирайте се при нас, лесно е.

Вход

Ако имате регистрация, влезте от тук

Заповядайте
  • Създаване...