Към съдържанието

Снимка

Проблем след микропач на 23.12.2020

• Влезте в профила си за да пишете
26 отговора на тази тема

#1 BacillusBulgaricus

BacillusBulgaricus
  • Танков Ас
  • 749 Мнения:

Публикувано 23 декември 2020 - 08:28

Колеги, след микропача днес, ми изчезнаха всички членове на екипажите от танковете в хангара. Само тези в казармата стоят. Писах на съпорта следното:

Dear Sir / Madame,

My name is Valentin. I am 54 years old. My in-game name is BacillusBulgaricus.

Today, 23 Dec 2020, I started Wargaming game center. An update of World of Tanks started. After the update, I log in my tank account. I saw, that ALL Crew members of ALL of my tanks are disappeared!!!

I restarted the game – same problem!

I restarted the Wargaming game center and the game – same problem!

I removed my allowed by wargaming Mode-pack “Protanki”, restarted the Wargaming game center and the game – same problem!

Please, help me ASAP!!!

Report me what is the problem, because I have the right to KNOW!

Best regards,

Valentin

Добавих 4 скрийншота. Чакам реакция. Ако някой друг има същия проблем, нека пише тук и също да трови съпорта.

• 0

#2 dinkodj

dinkodj
  • Танкиcт
  • 1019 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 23 декември 2020 - 09:45

и при мен е така...

всъщност не са изчезнали екипажите, а няма секцията/менюто/полето с тях. В казармата също може да се види че танковете си имат екипаж...

но битките си стартират без проблем :)

• 0

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

#3 BacillusBulgaricus

BacillusBulgaricus
  • Танков Ас
  • 749 Мнения:

Публикувано 23 декември 2020 - 09:53

и при мен е така...

всъщност не са изчезнали екипажите, а няма секцията/менюто/полето с тях. В казармата също може да се види че танковете си имат екипаж...

но битките си стартират без проблем :)

Да, точно така е! Аз междувременно опитах да ъпдейтна и видеодрайвъра си, но пак е същата хавата.

• 0

#4 BacillusBulgaricus

BacillusBulgaricus
  • Танков Ас
  • 749 Мнения:

Публикувано 23 декември 2020 - 10:14

Появиха се екипажите. Да видим дали и какво ще ми отговорят.

• 0

#5 Gugushev

Gugushev

Танкист пенсионер

• Танкиcт
  • 2480 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 23 декември 2020 - 13:42

При мен беше същото. Обнових си модпака до последната версия, която е от днес, сега се виждат.

• 0

9451676794936a1f.jpg

#6 Vassilevs

Vassilevs
  • Танкист
  • 719 Мнения:

Публикувано 23 декември 2020 - 19:41

Току-що пускам танковете. Личният състав е налице, с изключение на модовете, каквито никога не съм ползвал.  :D

• 2

#7 don4o

don4o
  • Танкиcт
  • 1209 Мнения:

Публикувано 24 декември 2020 - 08:30

Екипажите ги няма!Кво правим?

• 0

#8 don4o

don4o
  • Танкиcт
  • 1209 Мнения:

Публикувано 24 декември 2020 - 08:44

При мен беше същото. Обнових си модпака до последната версия, която е от днес, сега се виждат.

Как да си обновя модпака?

• 0

#9 don4o

don4o
  • Танкиcт
  • 1209 Мнения:

Публикувано 24 декември 2020 - 09:04

Да играя ли или да чакам да се появят екипажи?

• 0

#10 Vassilevs

Vassilevs
  • Танкист
  • 719 Мнения:

Публикувано 24 декември 2020 - 12:05

Да играя ли или да чакам да се появят екипажи?

Веселяк си, бат Дончо. Че и кандидат-магьосник. Аз без екипаж не бих могъл да играя. Даже у корабите няма гемия тип "Летящия холандец", чини ми се?! :D

Извън шегата: Колегите по-горе бяха писали, че играта си тръгва и без да виждаш екипажа. Той, в сегашната твоя ситуация, ти е необходим, ако имаш ново умение за инсталиране. Надявам се, все някой от пичовете да ти помогне с мод-пака. Успех!

• 0

#11 don4o

don4o
  • Танкиcт
  • 1209 Мнения:

Публикувано 24 декември 2020 - 12:28

Веселяк си, бат Дончо. Че и кандидат-магьосник. Аз без екипаж не бих могъл да играя. Даже у корабите няма гемия тип "Летящия холандец", чини ми се?! :D

Извън шегата: Колегите по-горе бяха писали, че играта си тръгва и без да виждаш екипажа. Той, в сегашната твоя ситуация, ти е необходим, ако имаш ново умение за инсталиране. Надявам се, все някой от пичовете да ти помогне с мод-пака. Успех!

Добре де! Първо писах,после четох.Както се казва-чукча не читател,чукча писател.Кажи сега кога ще ми се появят нормално кипажите?

• 0

#12 TankerrMan

TankerrMan

TankerrMan2

• Tанкист
  • 235 Мнения:

Публикувано 24 декември 2020 - 12:45

Явно в модовете и модпаковете е проблема. При мен всичко си е наред , но аз не ползвам модове.

• 0

#13 don4o

don4o
  • Танкиcт
  • 1209 Мнения:

Публикувано 24 декември 2020 - 12:48

Явно в модовете и модпаковете е проблема. При мен всичко си е наред , но аз не ползвам модове.

На този акаунт никога не съм слагал модове.Чиста игра.

• 0

#14 Gugushev

Gugushev

Танкист пенсионер

• Танкиcт
  • 2480 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 24 декември 2020 - 15:31

Модовете се инсталират на клиента на играта, не в акаунта. Ако си слагал нещо, просто провери на сайта на този, който го е направил и си свали последната версия.

• 0

9451676794936a1f.jpg

#15 don4o

don4o
  • Танкиcт
  • 1209 Мнения:

Публикувано 24 декември 2020 - 16:28

Модовете се инсталират на клиента на играта, не в акаунта. Ако си слагал нещо, просто провери на сайта на този, който го е направил и си свали последната версия.

Прости на мен некомпетентния!На никого нищо не съм инсталирал!Дай линк от къде и какво да изтегля.Моля!

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни