Премини към съдържание

SOLDIERS OF FORTUNE

KiroKokala

Recommended Posts

http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/jdv1549296581d.png

И тази кампания свърши, койт̀ играл-играл, койт̀ не...следващата :)

Горе са крайните резултати към този час, Силвъра може да направи един лек разбор...ако му се занимава ;)

Браво за пореден път на жУвотните, които отсрамват БГ общността с цели 85 човека в танковете!

• Upvote 3
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече има разбор, но в групата във фейсбук. Цитирам:

Здравейте и от мен Сребърния, вашия любим репортер от фронтовата линия! След кратка принудителна нелегалност, се завръщам с гръм и трясък (то вече няма за какво де 1f642.png:) ), за да ви представя излагацията в крайния и вид(поне за момента)! За малко щях да ви пратя колежката Станьол Ампулова, но викам НЕ, крайната прогноза си е моя! И така, по последна информация течаща из CNN, ABC, CBS, NBC, Al Jazeera, както и The Guardian, New York Times, China Daily, The Washington Post, да не забравяме и Darik Radio, БНР, както и всякакъв вид форумчета, социални мрежи и т.н, финалната линия е прекрачена и привилегированите да ги изтипосам публично, са следните:

17 [ANIML] Animals!
146 [X-TRA] Extra Effort!
162 [bG_WP] Bulgarian Wild Predators
190 [-BAE-] Before Anyone Else!
287 [bGA] BGArmy
331 [100ML] Ethyl Fighters
373 [XAH] ХАН-Аспарух произхожда от рода Дуло!
580 [WOA-] We Own All !
644 [GOD-A] God's anger
655 [bG3A1] България ЗаЕдно / Bulgaria Together
698 [bG-TC] Bulgarian Tank Company
721 [bG_W] BulgarianWarriors
765 [bGRED] Bulgarian Retired and Extremely
783 [bGTF] BULGARIAN TANK
856 [bG-WA] Bulgarian Wild Animals
939 [bULBG] BULGARIA
946 [bG-NR] BG ENERGY
974 [bG4KM] Kukuruku
976 [3MA] 3 МАРТ..БГ
1040 [sOABG] SONS OF ANARCHY BULGARIA
1067 [-BSL-] Black Sea Legion
1122 [sTAR-] Starlite
1208 [KEMAF] БГ-KЕМАФ
1219 [LOGAN] machine tank logan
1254 [bG-ED] Българска Елитна Дивизия
1292 [_BGW_] BULGARIAN WARIOR
1316 [MIGHT] Dominance Is Undisputed
1322 [VOLOV] VOLOV
1328 [bG-WW] BULGARIAN WHITE WOLVES

Е, край.......всичко свърши! Без повече изпънати нерви(и не само), безсънни нощи, постоянни тънки сметки, мрънкания, рев, скандалища и по-малки скандалченцета, интриги......и всякакъв друг вид простотии, съпровождащи такова събитие. Даже дочух, че има изгризали си ноктите, чак и половината пръсти 1f603.png:D И без повече увъртане на манежа излизааааааат.....Животнитеееееее 1f603.png:D
Предвид относително колебливата игра през по-голямата част(само 58,85% победи за ивента), краткостта на ивента, разбира се и преумората на част от играчите, топ 20 си е постижение!! Въпреки че летвата беше по-високо, но нека бъдем реалисти, БРАВО !! Със скоростта, която набраха на края, два дни не им стигнаха да атакуват топ 10! Все пак 17 място и 85 изкарани танка, хич не е зле 1f642.png:)
В почетния топ 200 и челната четворка за комюнитито ги следват X-TRA, BG_WP и BAE. Като X-TRA и BG_WP се гонеха за второто място непрекъснато. Е, явно този път X-TRA надделяха. След известни премеждия последните дни, те се добират до само 18 танка. Можеше доста по-добре, но нищо следващия път! Главите горе и напред. BG_WP демонстрираха изключителна активност, като даже надминават ANIML по брой изиграни битки. За съжаление тези около 44% победи за тези много битки, не им позволяват да се окичат с повече от 17 танка. Момчетата обаче са мотивирани и готови да се развиват и да покажат на всички, че това не е всичко, което могат. На опашката на топ 200 и завършващите групата на бронзови медалисти се отличават -BAE- ! С добра активност и около 50% победи, те се сдобиват с 32 броя наградни машини. Браво момчета, заслужихте си ги! До топ 500 се добират BGA, 100Ml и XAH! За съжаление те не успяват да се доберат до танкче, някои може би ще имат шанса да бидват с бондове! Е, дано им се усмихне късмета! Никой извън топ 200 няма да може да се похвали със спечелен танк. Жалко, можеше да се напънете малко повечко ! Някои от вас ако се бяха сетили да се обедините и да направите по-активен клан, можеше и да си изкарате награди. Все пак в топ 1000 намират място още 12 нашенски клана 1f642.png:) Поне сървъра не може да се оплаче, че му липсват Български кланове 1f603.png:D 1f603.png:D 1f603.png:D Някои вървяха добре, други по-зле, някои изпаднаха, след като държаха добри позиции доста време. Други пък обратното, изстреляха се накрая. Живота е кръговрат, играта е кръговрат, а бееее всичко се врътка 1f603.png:D 1f603.png:D Само добрите ще си останат добри, докато по-слабите не решат нещо да направят, да градят, да развиват !

П.П. Опичайте си акъла, махайте забранените модове, старайте се да си подобрявате играта. Учете се от по-добрите, за да ги догоните и вие. Най-важното обаче остава да се забавлявате!

П.П.2 Натягайте веригите идва Frontline !! Бедните ще бъдат богати отново 1f603.png:D 1f603.png:D 1f603.png:D

Желая на всички вас здраве и успех на бойното поле!
Както и поне малко развитие към по-добро, защото ми писна да гледам наши играчи с 44% победи и 300WN8 !

• Upvote 6
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малка поправка- 100ML вече сме 330-та позиция :)

Мдам, всички кланове след 56-о място (по спомен) дърпат с място напред.

Интересното е защо...а именно, според блога на един от разработчиците, клана е използвал бустинг сайт за да дръпне в класацията, каквото и да означава това:)

Мерси на Сребърния за разбора ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да си заложа боновете за танкчетата въпреки ,че не съм от в класацията за избор на танк?

Може, що да не може, само че миналата година мизата е била към 12К бонове:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

добре аз.имам 13к

Оxааа..мятай се смело, а дано те огрее, че танка е злобен :)

Дребния му бодна 3 от лилавите и гърми през 4.9 и свети като Бат ;)

P.S.За 907 говоря..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оxааа..мятай се смело, а дано те огрее, че танка е злобен :)

Дребния му бодна 3 от лилавите и гърми през 4.9 и свети като Бат ;)

P.S.За 907 говоря..

Аа аз ми трябва британския за 15та мисия за химера

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аа аз ми трябва британския за 15та мисия за химера

Едно нубско мнение от мен...ако ги даваха всичките наградни, изборът би бил...

1. 907

2. VK

3. Т95Е6

4. T95 / FV4201

5. 121В

6. М60

Пак казвам, личен избор, но имайки впредвид това...

However, there is a rumor that the 907 and VK (K) will appear for the last time

...бих заложил на някой от първите 2 ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ми вършат работа

Иначе е хубаво да ги спрат ,особенно 907

Едно нубско мнение от мен...ако ги даваха всичките наградни, изборът би бил...

1. 907

2. VK

3. Т95Е6

4. T95 / FV4201

5. 121В

6. М60

Пак казвам, личен избор, но имайки впредвид това...

...бих заложил на някой от първите 2 ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Създайте акаунт или се логнете за да коментирате

Само регистрирани могат да коментират

Създаване на акаунт

Регистрирайте се при нас, лесно е.

Вход

Ако имате регистрация, влезте от тук

Заповядайте
  • Създаване...