Премини към съдържание

Ракомания - ЧЕРВЕН СКИЛ.

Niksan111

Recommended Posts

Здравейте колеги , реших да отворя такава тема , защото не намирам аналог във форума .

Нека това да е мястото където доматите като мен да се чувстват свободни да изразяват всичко което ги вълнува в играта ,да споделят реплеи , мисли и др. без да ,,пречат,, на другите ,,различни,, скилове в играта .

Поздрави и приятен ден .

• Upvote 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 449
  • Създаден
  • Последен отговор:

Най-коментиращи

• Niksan111

216

• anton1102

20

• TankerrMan

23

• Vassilevs

42

http://wotreplays.eu/site/4447207#stats

Ето едно реплейче и моите мисли ............

нали съм си домат , та ме пусна и мен топ тиер да видя и аз шестички днес ............ дааа , ама битката не беше лека .......... още в началото нашия отбор отиде да се разхожда по града , на левия фланг отиде едно 59-16 помоли за помощ , но никой не го отрази и се прибра , така оголихме фланга още в началото на битката .

Аз отидох на десния фланг , малко бавно ми се получи .... ама Рево по-бързо не може ........ опитах да хвана или спотна нещо по ливадата , но не ми се получи много ...... пазех се от вероятни дестроери на поляната и започнах леко - по леко битка с танковете на фланга и изчаквах да допускат грешки .... взех 3 кила ..... гледам картата и тези който не са светили /р.43 и скорпиона - най - вероятно са на левия фланг/ ...... и като рак си мисля - трябва да ,, почистиме,, десния фланг и да покриеме левия / в града имаше още живи наши и щяха да позабавят врага / ......... при мен остана недобито едно кв-13 реших да рискувам и да го приключвам за да отида отляво ...... добре , ама малко ме хванаха артитата - М44 си е злобно арти ......... отидох отляво и опитвах а пазя и да спотна нещо за нашите три артита без голям успех , техното арти пак ме покриваше ..... гледах да се крия и отсветвам ............... и накрая едното противниково М44 влезе от дясно и уби една наша арт. - викам си кат домат - време е само да пазиме и да печелим време - 2 мин. до края - време е за хълма - пребих М44 като внимавах да не ме гръмне........ и остана малко битка до края с НТ-то и Скорпиончето / добре че Скорпиона и Р.43 не влезнаха заедно / противника загуби време и реши да не капва , а да ни добива / може би грешка/..... гледах колкото мога да се движа и да не седя повече от 5 сек. на място .............. и така ........... забавих ги и спечелихме .............. ама нали съм си домат забравих да си излекувам зареждача .... хем го видях ........... ама нищо ..........

Поздрави и моля за мнение .................

• Upvote 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе отдавна не съм  бил в училището дето  завърших  .
Ама изглежда съм пропуснал  смяната на точката с многоточие...
:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаше една тема навремето. Анализ на повторенията се казваше

Хакерче , тук е малко по друго ..... става въпрос за игра на домати , реплей , мнения , въпроси и др. неща от живота на рачетата . Горе реплея и мисленето на един домат по време на битката е само един аспект от всичко друго .И те така ..........

Поздрави и приятен ден .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

smile.png

.................... и аз ................ ама нали съм си домат .......................... нов стил баце ................

Поздрави и приятен ден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:)

На домат, ако кажеш нещо в битка ще направи обратното на това, което си му казал.

Както самия ти разбра след горния коментар. :D

Закон!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На домат, ако кажеш нещо в битка ще направи обратното на това, което си му казал.

Както самия ти разбра след горния коментар. biggrin.png

Закон!

Трудно е да се предскаже как ще реагира един играч в битка , камо ли да говорим за закон , правило или зависимост / според мен / . Понякога се опитвам да отгатна , но явно нямам толкова развити гадателски способности ................. и така ..................

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора , най-вероятно съм объркал Форума ,за което се извинявам , ако съм засегнал някого /малко вероятно /. Изглежда ,аз съм единствения домат тук , защото не наблюдавам никаква активност от колегите домати ......... и колкото да ми е неприятно да го констатирам - явно играчите със по-висок скил имат право като казват , че доматите са ,, особена ,, група играчи , на които егото им е по-високо от ................ и така ............... на мен /за сега / единствено ми остава да поддържам темата като топ домат на форума .

Поздрави и приятни сънища .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора , най-вероятно съм объркал Форума ,за което се извинявам , ако съм засегнал някого /малко вероятно /. Изглежда ,аз съм единствения домат тук , защото не наблюдавам никаква активност от колегите домати ......... и колкото да ми е неприятно да го констатирам - явно играчите със по-висок скил имат право като казват , че доматите са ,, особена ,, група играчи , на които егото им е по-високо от ................ и така ............... на мен /за сега / единствено ми остава да поддържам темата като топ домат на форума .

Поздрави и приятни сънища .

Наблягам на шопска салата с ракийка. И не само аз(много вероятно). Затова няма...

Лека

пп Абе пиян ли съм или времето на сървъра е назад? :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам много време за игра,работя повече и като съм свободен отделям време на детето,а и чакаме второ.Иначе следя темата.Поздрави и успех.Хубаво е,че има тема с която и домати като мен могат да коментират риплеи без да ги разкриват колко са слаби и какъв срам са за играта и едва ли не в живота.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам много време за игра,работя повече и като съм свободен отделям време на детето,а и чакаме второ.Иначе следя темата.Поздрави и успех.Хубаво е,че има тема с която и домати като мен могат да коментират риплеи без да ги разкриват колко са слаби и какъв срам са за играта и едва ли не в живота.

Обръщай внимание на семейството,баце...игрите са за убиване на свободно време.

• Upvote 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и На здраве на колегата

xfirebg

Миленка , и аз не съм играл от 3-4 дена ....... влизам в играта рядко , защото се надявам да дойде някой патч ,със който ще са решени поне половината проблеми в играта . Иначе темата е за всичко , което ни вълнува, радва или не в играта .... и лично за мен - да покажем и на другите какво е да си домат , да се надсмеем на себе си , да си покажем грешките , успехите - да коментираме и т.н.

Шадоу е прав , че в свободното време може да обръщаме повече внимание на реалността отколкото на виртуалността /играта/.

Поздрави и приятен ден.

• Upvote 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://wotreplays.eu/site/4452482#abbey-niksan111-strv_s1

Здравейте , ето малко от днес .........

Абатството /долната база/ - отначало търсех противник по десния фланг ........ затишие, гледам картата - в средата и левия фланг натиск . Викам си аз сега кът домат - ей връщай се на центъра докато е време , че скаутчето само там .......... започнахме някаква престрелка , успокоих ги малко навлеците ама нали съм си домат пак гледам картата ........... и кво да видя - ми той противника бута ...... и бутна левия фланг. Ей ........... причерня ми , викам си много нахален народ се навъди бе .......... ама нищо , до базата има едно чудно леко скосено място и давай натам леко - по - леко , до мене две артита .... и те шъ ударят рамо . Почнах да пазя и нахалните типове дойдоха да ни превземат разбираш ли ........... ма нали кът по-прост съм им застанал леко неудобно , та бая трябва да се качат по хълмчето .......... побихме се малко , 111-ката ме драсна един път , ама тва му беше , а Тигъра на кво разчиташе незнам ............. така , накрая останахме с артито ........... мислех да пазиме /може би грешка/ , но артито реши да капва и да предизвика р-46 ........ веднага ми светна да го ползвам като примамка/ малко е долно това .... ама нищо/, но се чудих дали да е от центъра на Абатството или от позицията за деф. на противника в квадрат В-3 ............ и реших да мина по левия фланг ,като си мислех - ако Прожетото е там да го контрирам и да не му позволя да стреля по артито , предупредих артито да внимава от дясно ........ не знаех от къде ще се появи противника . Все пак се появи от дясно , аз във този момент първо не се позиционирах правилно /грешка/ и не можах да стерлна веднага ..... после 1 неточен изстрел , но добрата новина беше , че там където беше р-46 нямаше как да се измъкне без да го гръмна , ударих го веднъж / не светнах /, той явно си помисли , че съм някъде от долу на базата и реши да ме завърти и това му беше края .............

Днес имах доста хубави битки , но запазвам само последния реплей , за което сега малко , ама малко съжалявам ...............

Поздрави и приятни сънища от мен.

• Upvote 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Глеаам айшето по улицата тича ама са ако и викна оня ке ме чуе ......(брат и ) и глеам как  дрънчи телефоно ама она дигна :    Кажи бре брато   дека си ....... дека  ?  У чичя ми  Генко ли  аа а епа ела  си  утре ..............
И на мен кат  ми щракна онова дет светка  ... лампата бре  и кат се загледах  у лево затишие по улицата  ... Викам си са кат мина по фланго  ке я гепя през кръсто  она нема дека да бега .... и те така почна революцията за пустио му  салам .....  От там със  левски  скок та у нея ударих я веднъж да не мърда  ...Оти она не ми требаше а само да отпусна  змею ... Тя явно си  помисли  ке  избега у къщата ама това и беше краю ..... не го извадих цели 2 минути абе  днес ми беше добър деня  ама можеше и повечко да удържи деаа и пуганецо .... 

Е мокри сънища и от мене .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Създайте акаунт или се логнете за да коментирате

Само регистрирани могат да коментират

Създаване на акаунт

Регистрирайте се при нас, лесно е.

Вход

Ако имате регистрация, влезте от тук

Заповядайте
  • Създаване...