Към съдържанието

Снимка

Неполучени награди от кампанията

• Влезте в профила си за да пишете
8 отговора на тази тема

#1 tanta

tanta
  • Нoвобранец
  • 4 Мнения:

Публикувано 07 юни 2018 - 14:38

Здравейте!

Може и да има подобна тема, но се ровя във форума от два дни и не открих такава.

Проблема е следния: Завърших 15-тата мисия на една от кампаниите, при което трябваше да получа няколко награди – модул от съответната машина и член на екипаж. И наистина пише следното – „Всички награди са получени“. Но тук идва проблема. Модула го виждам, но не мога да открия мадамата, а я търсих къде ли не. Предишните пъти, след изпълнение на съответната мисия, веднага ме питаше, на каква машина да я кача и на какъв пост ще я ползвам, а сега нямаше нищо. Може би сега е променен набора.

Някой има ли идея, къде да я открия?

Благодаря предварително!

• 0

#2 kr_tehnik

kr_tehnik
  • Tанкист
  • 71 Мнения:

Публикувано 07 юни 2018 - 15:41

Ако не се лъжа, цъкаш на знаменцето "Кампания" и ще ти покаже текущите ти мисии, а най отдолу ще ти седят колко жени имаш за набиране...
  • 0

#3 Martel84

Martel84
  • Tанкист
  • 68 Мнения:

Публикувано 08 юни 2018 - 08:28

Някой чувал ли е нещо за нова кампания с други наградни танкове,и ако да,кога и какви? :)

• 0

#4 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7882 Мнения:

Публикувано 08 юни 2018 - 08:34

Най-рано към края на годината...

• 1

#5 tanta

tanta
  • Нoвобранец
  • 4 Мнения:

Публикувано 10 юни 2018 - 07:20

Ако не се лъжа, цъкаш на знаменцето "Кампания" и ще ти покаже текущите ти мисии, а най отдолу ще ти седят колко жени имаш за набиране...

Благодаря за отговора, но това ми е ясно. Дали от знаменцето, дали от статистиката за кампанията, тези неща ги виждам. Въпроса ми е откъде и как да я назнача на работа? Няма я в казармата, при набор на нов екипаж не ми я дава като възможност и затова тя си седи някъде, без да мога да я ползвам.

• 0

#6 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7882 Мнения:

Публикувано 10 юни 2018 - 08:57

+1

Този пост е редактиран от DeepShadow1: 10 юни 2018 - 11:29

• 0

#7 suriboi

suriboi
  • Танкист
  • 509 Мнения:

Публикувано 10 юни 2018 - 11:12

Благодаря за отговора, но това ми е ясно. Дали от знаменцето, дали от статистиката за кампанията, тези неща ги виждам. Въпроса ми е откъде и как да я назнача на работа? Няма я в казармата, при набор на нов екипаж не ми я дава като възможност и затова тя си седи някъде, без да мога да я ползвам.

Според мен си минал мисията първо без отличие и си я взел ама си забравил ..... при мен се е случвало...

• 0

signature.png

#8 tanta

tanta
  • Нoвобранец
  • 4 Мнения:

Публикувано 10 юни 2018 - 11:59

Според мен си минал мисията първо без отличие и си я взел ама си забравил ..... при мен се е случвало...

Хм, за този вариант не се сетих. Не мога да си спомня, но е напълно възможно. Благодаря ти!

• 0

#9 tanta

tanta
  • Нoвобранец
  • 4 Мнения:

Публикувано 10 юни 2018 - 12:01

Жалко, а така ми се искаше да имам още една госпожица. :)

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни