Към съдържанието

Снимка

World of Tanks спря да работи - Помощ

• Влезте в профила си за да пишете
3 отговора на тази тема

#1 hristovhv

hristovhv
  • Нoвобранец
  • 5 Мнения:

Публикувано 01 декември 2017 - 18:13

Здравейте,преинсталирах си уиндоуса на лап-топа с уин 10 . Инсталирах УоТ и при стартиране ми изписва : World of Tanks спря да работи

Проблем предизвика спиране на правилната работа на тази програма. Windows ще затвори програмата и ще ви уведоми, ако има решение.

Само,че нито уиндоуса ме информира за решение нито аз намирам такова. Инсталирал съм всички нови драйвери,играта минава през защитната стена.Стартирах я,като администратор,в режим на съвместимост на уин 8 и 7 и пак това съобщение. Ако някой е имал този проблем или някакви идеи ще съм му много благодарен.

• 0

#2 KiroKokala

KiroKokala
  • Tанкист
  • 384 Мнения:

Публикувано 01 декември 2017 - 21:17

не знам не му ли трябваше някакъв Direct X и Мицрософт Visual C++ някоя версия - поне заради ланчера на WOT

• 0

Публикувано изображение

#3 Silverjoe

Silverjoe
  • Танков Ас
  • 1728 Мнения:
  • Клан:ANIML

Публикувано 01 декември 2017 - 23:30

И аз като Киро мисля, че проблема се дължи в DirectX и Visual C!

• 0

Posted Image

#4 hristovhv

hristovhv
  • Нoвобранец
  • 5 Мнения:

Публикувано 01 декември 2017 - 23:54

Така проблема го открих. На лап-топа съм с две видео карти една вградена в процесора интелска с койато играта тръгна но беше слабичка. И една инвидиа с която уин 10 нещо не се разбираха. Проблема се решава,като си свалите оптимизацията инвидия експирианс за уин 10. След което уина и видео картата си стискат ръцете и заживяват щастливо. Зор видях но дано съм бил полезен на някой с този проблем.

• 1

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни