Jump to content

Photo

моля ако някой може да помогне

• Please log in to reply
73 replies to this topic

#1 mihail8990BG

mihail8990BG
  • Tанкист
  • 29 posts

Posted 27 February 2017 - 14:57 PM

Някой знаели как може и дали става купен танк от играта със злато да бъде подарен на друг играч, понеже обърках профила и го пратих където не трябва и искам да си го прехвърля в профила който ползвам най много.

• 0

#2 KoVaL1eV

KoVaL1eV
  • Танкист
  • 895 posts

Posted 27 February 2017 - 15:04 PM

Принципно НЕ .. но пиши тикет на съпорта :)

може и да ти обърнат внимание

• 0

#3 mihail8990BG

mihail8990BG
  • Tанкист
  • 29 posts

Posted 27 February 2017 - 15:11 PM

тиер 8 обект252 у защитник просто искам да го прехвърля ако е възможно

• 0

#4 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2,625 posts

Posted 27 February 2017 - 15:23 PM

само през съпорта

• 0

#5 Silverjoe

Silverjoe
  • Танков Ас
  • 1,728 posts
  • Клан:ANIML

Posted 27 February 2017 - 15:24 PM

тиер 8 обект252 у защитник просто искам да го прехвърля ако е възможно

Обясни им, че си сбъркал профила, на който да го пратиш. Може и да се смилят, да ти го прехвърлят.

• 0

Posted Image

#6 Stancho

Stancho
  • Tанкист
  • 445 posts

Posted 27 February 2017 - 15:28 PM

Може и да ти върнат парите златото даже , но при условие че нямаш играна битка с него, а ако си играл с него пии една студена вода :) Това е което аз знам от други хора питащи за подобен проблем.

• 0

#7 mihail8990BG

mihail8990BG
  • Tанкист
  • 29 posts

Posted 27 February 2017 - 15:32 PM

Може и да ти върнат парите златото даже , но при условие че нямаш играна битка с него, а ако си играл с него пии една студена вода :) Това е което аз знам от други хора питащи за подобен проблем.

нямам нито една битка с него още като го прехвърля ако става тогава

• 0

#8 mihail8990BG

mihail8990BG
  • Tанкист
  • 29 posts

Posted 27 February 2017 - 15:33 PM

само през съпорта

как става това за пръв път ми се случва не съм на ясно какво да правя точно

• 0

#9 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2,625 posts

Posted 27 February 2017 - 15:41 PM

Е хората горе са ти писали. Логваш се на сайта с акаута си, отиваш на "support", пускаш тикет с обяснение на чист английски какво е станало и молиш да оправят нещата. После седиш и чакаш отговор (забравих какъв беше срока ама ще си прочетеш).

• 0

#10 Silverjoe

Silverjoe
  • Танков Ас
  • 1,728 posts
  • Клан:ANIML

Posted 27 February 2017 - 15:42 PM

как става това за пръв път ми се случва не съм на ясно какво да правя точно

Влизаш(log in) на сайта, отиваш на Support, после в "My Tickets", там си създаваш тикет с въпроса(проблема), който имаш. После чакаш отговор. Само трябва да си избереш (категорията, темата), с която ти е свързан въпроса от падащо меню!

• 0

Posted Image

#11 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9,465 posts

Posted 28 February 2017 - 10:26 AM

Предварително си направи скрийн-шотове на платежни и разни доказателства, че ти си ти, и че ти си пратил парите. Вероятно ще ти ги искат.

Edited by bggeneral, 28 February 2017 - 10:26 AM.

• 0

Хората, които четат книги, винаги ще управляват хората, които гледат телевизия!

Posted Image

http://www.twitch.tv/bggeneral2/ или https://gaming.youtu...Tchavdarbg/live

#12 mihail8990BG

mihail8990BG
  • Tанкист
  • 29 posts

Posted 03 March 2017 - 15:56 PM

Предварително си направи скрийн-шотове на платежни и разни доказателства, че ти си ти, и че ти си пратил парите. Вероятно ще ти ги искат.

Получи се върнаха ми парите въпреки че исках танка да бъде пратен в другия ми профил. Единствено ми поискаха номера на поръчката  данните от картата и ако не се лъжа дата и месец . Oбясних им създалата се ситуация по следния начин. Hello Today I made a mistake while purchasing a tank. Object 252U Defender was sent to email energuto@abv.bg, game name mihaill89900. I would like the tank to be moved to another account: email tornaddo@abv.bg, game name mihail8990. In case it is not possible I want my money refunded. Thank you in advance for your assistance.

За да няма грешки всеки играч да погледне дали е в правилния профил преди да пазари.

• 0

#13 mihail8990BG

mihail8990BG
  • Tанкист
  • 29 posts

Posted 03 March 2017 - 16:02 PM

Това е отговора от написаното по горе с моя проблем.

Hello mihaill89900,

Thank you for contacting Wargaming Customer Support regarding your payment issue.

We know that mistakes can happen and we can of course help in this situation :)

Unfortunately we cannot transfer the goods to another account. However we can propose you to refund it, so you can use the money on your account again. :)

Please be inform that refund has been initiated; the money should get back to your bank account soon.

For the future to avoid this kind of mistakes please make sure you are login on the right account, you can do it simply by checking nickname in upper right corner on or webs site or in payment window on Premium shop

If you have any questions or doubts at all, please don't hesitate to write to us again.

See you soon on the battle field!

Kind regards,

Iza Nowa

EU Customer Service Team

https://support.worldoftanks.eu

EN : Rate us! Improve us! Leave feedback on our service after this ticket is closed.

PL : Pomóż nam! Oceń nas! Po zamknięciu zgłoszenia, wystaw swoją opinię na temat naszej usługi.

Явно помагат стига да си учитив и да спазваш договора.

• 0

#14 FromBulgerian

FromBulgerian
  • Tанкист
  • 65 posts

Posted 01 January 2018 - 23:20 PM

Здравейте и Честита Нова Година.Искам да започна да играя танкове даже нямам още акаунт та преди да го създам още бихте ли ми помогнали със начини за игра кодове видях че имало някакви модове и съвети.Благодаря предварително и се извинявам ако темата е за друг раздел

• 0

#15 hakerizanov

hakerizanov
  • Танкиcт
  • 1,013 posts

Posted 01 January 2018 - 23:58 PM

Можеш да станеш наборник на някой. Опита който се взема като играете заедно е много голям в началото. За 2-3 дена ако се напънете (не голямо напъване), можеш да стигнеш до 7-и тиър

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users