Премини към съдържание

Mod въпрс ?

Rusty_Bucket

Recommended Posts

Здравейте съфорумници. Нов съм в този форум и искам да попитам нещо. 

Мерси предварително 

Mоже ли да се сложи само Hit log (да виждам колко поражения правя) без нищо друго, защото след инсталацията на целия мод (на Jove) ми изчезнаха новите мисии (Ranked Battles) 

като "цъкна" на гореспоменатите мииси  ми се отваря дневните мисии там за wz 111.

или просто да ми кажета как да премахна проблема. 

post-2392-0-87329500-1442566122_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

да, но проблема е че след инсталация на мода ми се омазва интерфеса на играта. Новия вид миси не кми се изписват. като отида на тях и ми показва същото като на Мissions and Specials. 

post-2392-0-67669900-1442566669_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този мод ,не оправя проблема с мисийте за класацията.Някой ако знае как се оправят да напише два реда.

http://wotbg.com/topic/2228-%D0%BE%D1%82%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%B8-%D0%BC%D0%B8%D1%81%D0%B8%D0%B8/?do=findComment&comment=92628

http://dox.bg/files/dw?a=ab54d99b71 ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пичове имам един въпрос,защо след като инсталирам мод на jove, в края на инсталацията последния просорец ,след като дам finish ми показва някаква грешка" runtime error(at 300:2254): Could not call proc."и прозореца не може да се махне само може да го минимизирам , единствено след рестарт или при изкл.на компа се маха,иначе самият мод е инсталиран и си работи перфектно,това апочна от преди година някъде,не че е голям проблем но е дразнещо след всяка инсталация на новия мод да рестартирам за да затворя инстал.пеозорец 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пичове имам един въпрос,защо след като инсталирам мод на jove, в края на инсталацията последния просорец ,след като дам finish ми показва някаква грешка" runtime error(at 300:2254): Could not call proc."и прозореца не може да се махне само може да го минимизирам , единствено след рестарт или при изкл.на компа се маха,иначе самият мод е инсталиран и си работи перфектно,това апочна от преди година някъде,не че е голям проблем но е дразнещо след всяка инсталация на новия мод да рестартирам за да затворя инстал.пеозорец 

И при мен така става, според мен е бъг на ехе файла. Мога да предложа по-лесен начин от рестарта. Натискаш Ctrl+Alt+Del, после избираш Task Manager  и изключваш дадения процес.

• Upvote 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ползвам мод на jove а друг мод.

И при мен излизат такива съобщения,обикновено е когато си избрал някоя опция и я няма в модпакета.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос, кой мод е това, което показва коя част на танка е под хоризонта ако мога да се изразя по този начин, като във видеото. И дали е от забранените модове: видях го, част от настройките в играта за контурите на танковете, тоест не е мод

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Създайте акаунт или се логнете за да коментирате

Само регистрирани могат да коментират

Създаване на акаунт

Регистрирайте се при нас, лесно е.

Вход

Ако имате регистрация, влезте от тук

Заповядайте
  • Създаване...