Към съдържанието

Снимка

Харков (Kharkov)

• Влезте в профила си за да пишете
21 отговора на тази тема

#1 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 11 юни 2014 - 23:33

Нова карта, въведена с ъпдейт 0.9.1.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Картата е почти изцяло градска, с изключение на откритата северозападна част. Депресивна, полуразрушена соц-архитектура. Много улици, много пресечки, няколко много хитри безистенчета, които предлагат интересни тактически маневри. 

Споуновете и флаговете при стандартна битка са С8/9 и J3. 

• 2
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#2 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 13 юни 2014 - 08:00

Оказва се, че тази карта е първата в WoT, пресъздаваща реална историческа местност - освен може би донякъде Химелсдорф.История на създаването на картата:http://www.youtube.com/watch?v=WZhA-s0AhbI
  • 1
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#3 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 13 юни 2014 - 08:45

Картата ми хареса, градските са ми слабост. 

• 0

#4 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 13 юни 2014 - 08:58

Да, много е приятна. Въпреки че снощи на ротата ни попиляха точно там :)Има страшно много място за маневри, може да минеш отвсякъде.
  • 0

#5 KACKATA

KACKATA

The Saint

• Танкист
  • 934 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 13 юни 2014 - 09:13

Ако си с медиум танк е прекрасна карта, ама ако си с артилерия... нямаш голям избор със тия сгради и купчинки!

• 0

Публикувано изображение
[color=#0000cd;]Добрата битка се дължи на опита, а той - на лошата битка!!![/color]

#6 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 13 юни 2014 - 09:20

Ако си с медиум танк е прекрасна карта, ама ако си с артилерия... нямаш голям избор със тия сгради и купчинки!

Не е баш така :) На А8 и К2 има перфектни позиции за арти :)

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#7 bai_Petko

bai_Petko
  • Танкиcт
  • 1355 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 13 юни 2014 - 09:21

Открих и първия бъг - танка ми мина през някаква солидна барака без да я разруши. Седях си половината вътре, а отгоре на всичко някакъв квас ме гръмна през стените на бараката, отново без да ги разруши.

• 0

Добро пласиране и стремеж към точна стрелба - това е моята игра !

Публикувано изображение

#8 PGS

PGS
  • Танкист
  • 528 Мнения:

Публикувано 13 юни 2014 - 09:39

Картата е много интересна, удобна, широка, с много изкопи и ями ... единствената градска карта определено ми хареса (за момента на ниво- тренировка)

• 1

#9 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 13 юни 2014 - 09:44

Най-интересното е, че можеш да треляш през малките прозорци и отсреща не могат да ти отвърнат  :D

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#10 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 13 юни 2014 - 09:47

На моменти архитектурата ми прилича на Люлин... :D
  • 1

#11 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 13 юни 2014 - 09:48

/troll

Странно, на мен ми мяза на Харков  :huh:

troll/

Kharkov in real life

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#12 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 13 юни 2014 - 09:50

а моменти архитектурата ми прилича на Люлин

Чист Припят си е :) 

• 0

#13 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 13 юни 2014 - 09:54

И на мен ми заприлича на Припят (въпреки че не съм ходил никога там) :) Само липсва виенското колело от центъра, където са го заменили с дупки/кратери

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#14 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 13 юни 2014 - 09:57

Ще пусна нещо в чат-а в офтопик раздела, да не спамя тука :)
  • 0

#15 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 13 юни 2014 - 09:57

И на мен ми заприлича на Припят

Публикувано изображение 

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни