Към съдържанието

Снимка

IS

• Влезте в профила си за да пишете
98 отговора на тази тема

#91 munhed

munhed

Червен космически домат.

• Танков Ас
  • 638 Мнения:
  • Клан:AARMY

Публикувано 11 октомври 2015 - 08:50

Гледам редовно се пише в темата - викам чакай да влезна да прочета, то тема за ЯпонТЦки танкове станало. Иначе ИСа си е много хубав танк, имам приятни спомени от него, пък и ми беше и първата 7ца в играта. Това е и първия танк който ми донесе много пари, нямах премиум машини тогава. Имаше едно такова нещо като "Танк на месеца" преди време и тези танкове даваха допълнително пари, комбинирано с премиум акаунт и хубава битка ставаха си доходоносни машини. Точно с него ми е първата 6 цифрена сума, чиста печалба.

Относно за това как ще го играете, ами като всеки друг танк с акъл. Такъв не се наемам да дава, защото не съм от най-добрите играчи. 

• 0

Публикувано изображение

#92 Dangeruss

Dangeruss
  • Танкиcт
  • 1109 Мнения:

Публикувано 11 октомври 2015 - 17:57

Промених си мнението за този танк като му свикнах вижте каква битка просто 3,670 WN8 и 2к щета и голям калибър е не съм толкова слаб играч

http://prikachi.com/...92/8399892U.jpg

Ако и тука имате оплаквания вече не знам......как да се докажа като средностатистически играч :)

Няма нужда да се доказваш. Затова е статистиката...А твойта е отрицателна...

• 0
Публикувано изображение

#93 Havelock

Havelock
  • Танкиcт
  • 4323 Мнения:

Публикувано 12 октомври 2015 - 09:27

Бе дaлече си от средностaтистически игрaч и нямa кaк дa докaжеш обрaтното, след кaто имa хиляди сaйтове, в които може дa погледнем колко ти е кaпaцитетa. Може дa се успокоиш с мисълтa, че 80% от хорицaтa в игрaтa сa нa твоето ниво и спaдaш към мaсовкaтa, но дa си прaвиш илюзии и дa се нaпъвaш тукa дa се изкaрaш зелен - немa кaк дa стaне. Цъкaй си игрaтa aйляк и през 500-600 битки, кaто ти се случи еднa хубaвa елa дa ни я покaжеш пaк. През другото време вместо дa спaмиш глупости порaботи върху сaмооценкaтa си,че ти е достa кривa.

Усещам как ти липсва Ванко, колкото и да протестираше срещу присъствието му.  :Smile_trollface-3:

• 0
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better

#94 loid

loid
  • Banned
  • 252 Мнения:

Публикувано 24 януари 2016 - 13:32

Привет, машината с кое оръдие предпочитате да играете?...

#95 wildbg

wildbg
  • Tанкист
  • 318 Мнения:
  • Клан:BG_WP

Публикувано 24 януари 2016 - 13:51

BIG GUN

:arta:

• 1

#96 loid

loid
  • Banned
  • 252 Мнения:

Публикувано 24 януари 2016 - 18:26

BIG GUN :arta:

Благодаря.

#97 loid

loid
  • Banned
  • 252 Мнения:

Публикувано 31 януари 2016 - 17:00

Определено много добър танк. Силата му е в градски условия. Силно маневрен, с братя презарежда за 10.15 сек. Топ оръдието е невероятно, стил на игра: появяваш се, стреляш и задна. Солови изпълнения не се препоръчват. Препоръчително е да с компания. Много бързо се ъпдейтва. Дава рикошети, фугасите му са добро решение в някой ситуации. За далечна дистанция премервайте осторожно. Леките танкове ги взима с един изстрел. Не могат да го завъртят. Като писах в началото много добър танк.

#98 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1540 Мнения:
  • Клан:BGLEO

Публикувано 01 февруари 2016 - 00:24

Определено много добър танк. Силата му е в градски условия. Силно маневрен, с братя презарежда за 10.15 сек. Топ оръдието е невероятно, стил на игра: появяваш се, стреляш и задна. Солови изпълнения не се препоръчват. Препоръчително е да с компания. Много бързо се ъпдейтва. Дава рикошети, фугасите му са добро решение в някой ситуации. За далечна дистанция премервайте осторожно. Леките танкове ги взима с един изстрел. Не могат да го завъртят. Като писах в началото много добър танк.

Един път да съм съгласен  с тебе много бързо се минава и е много приятен за игра.Срещу 8 и 9 го играх като среден и съпорт без проблем :) ;)

• 1

#99 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1581 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 17 октомври 2018 - 11:24

Имам чувството, че съм играл 1000 битки докато се докопам до този мастър, но статистиката казва, че са 170. Топовото оръдие не ми харесва като стабилизация, но като е алфа е добре. 

http://wotreplays.eu...e/4584183#stats

shot-025.jpg

• 0

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни