Към съдържанието

Снимка

IS

• Влезте в профила си за да пишете
98 отговора на тази тема

#76 Dangeruss

Dangeruss
  • Танкиcт
  • 1124 Мнения:

Публикувано 06 октомври 2015 - 15:30

За тогавашните технологии са били невъзможни. Такива големи машини не се движат. Това са си бункери на колела. Не казвам, че не могат да ги построят, но са абсолютно неизползваеми и неефективни. затова са измислени, от страната на чудесата. Ще направят един Плъх и после? Простотии..... какъвто им е лидера, такива и идеите.

• 0
Публикувано изображение

#77 pehoko

pehoko
  • Танкист
  • 917 Мнения:
  • Клан:BGG

Публикувано 06 октомври 2015 - 15:31

Точно "измислени и невъзможни са" ... както много други в тази игра претендираща, че е игра на танкове - защото всеки стандартен нуб неизучил подробно всеки танк къде да го бие е свикнал така "целя долна плоча, капандур, отзад, отстрани" ... а в 90% от случаите това води до 0 щета по съответния измислен жълтур. 

• 0

#78 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 06 октомври 2015 - 15:41

За тогавашните технологии са били невъзможни. Такива големи машини не се движат. Това са си бункери на колела. Не казвам, че не могат да ги построят, но са абсолютно неизползваеми и неефективни. затова са измислени, от страната на чудесата. Ще направят един Плъх и после? Простотии..... какъвто им е лидера, такива и идеите.

Зависи. Не е зле да имаш предвид, че по това време са измислени неща като реактивния самолет и радара. И куп други неща, впрочем, които също са били наричани преди това "измислени и невъзможни".

Повече ( и по-сериозно) по темата за невъзможните неща тук: http://www.learnnc.o...t-worldwar/6002

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#79 Dangeruss

Dangeruss
  • Танкиcт
  • 1124 Мнения:

Публикувано 06 октомври 2015 - 16:02

Достатъчно съм запознат с технологиите на ВСВ. Казвам, че такива машини са измислени и невъзможни, защото са неефективни и неизползваеми, да не говорим за недостиг на ресурси тогава. Плод на болни мозъци, какво очакваш.

Представи си само какво става с такава машина, ако и се скъса веригата или ако трябва да я превозват с влак, щото тя иначе ще защитава фабриката, където е построена и да не говорим за разхода на гориво... Пълни простотии са тва. Японците са имали танкове като консерви и изведнъж 150 тонен бункер. Не мерси..

Не знам дали използвам точните определения за тези машини, но сега за други не се сещам... измислици на болни мозъци, които са реално неосъществими...

• 0
Публикувано изображение

#80 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1599 Мнения:
  • Клан:BG3A1

Публикувано 06 октомври 2015 - 16:21

Лошото е че тия машини са като вирус,все повече играчи тръгват с тях.И какво като скоростта им е 25км/ч боли ги кура като отпред и в задника са не пробива е ми в градски битки са тотално ОП в ръцете на опитен играч еле па на side scraping говоря за 7-цата ако е топ ИС,КВ-3,Тигър 1 изглеждат като някви бълхи.Вкарват тия бункери но нарочно пропускат страшно добри немски машини.

• 0

#81 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 06 октомври 2015 - 16:59

Ако толкоз не може да се научите къде да ги стрелята тогава перкайте смело само на фугаси с/у тях. Пак е по-добре от "никъде не се пробива" :)

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#82 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7775 Мнения:

Публикувано 06 октомври 2015 - 17:00

Стрелят ги и викат "тате,не влява..." :lol: .

• 0

#83 pehoko

pehoko
  • Танкист
  • 917 Мнения:
  • Клан:BGG

Публикувано 06 октомври 2015 - 18:24

E точно с фугаси с малък калибър е напълно безпредметно занимание ... а измислицата обикновено като те перне с неговата фугасница става доста неприятно, едно rhm вчера гледах как страда срещу ойой - едно че баунсна а оня като го отпра с 800 та свят му се зави .... пък ми говорете, че не били ОП.

• 0

#84 falcon_96

falcon_96

trigger happy

• Танкиcт
  • 1238 Мнения:

Публикувано 06 октомври 2015 - 18:42

Точно "измислени и невъзможни са" ... както много други в тази игра претендираща, че е игра на танкове - защото всеки стандартен нуб неизучил подробно всеки танк къде да го бие е свикнал така "целя долна плоча, капандур, отзад, отстрани" ... а в 90% от случаите това води до 0 щета по съответния измислен жълтур. 

...Точно за това ми харесват тия машини. Щото ако ударя японеца на познатото традиционно слабо място ще баунсне! Играта срещу тях те кара да мислиш. Ще ударя долна плоча-баунс,ок,но после ще се дръпна ще огледам джапанката и ще стрелям по-друго място което ми се вижда слабо и така докато не открия такова. Това че някои домати ги мързи да излязат от рутината долна плоча-купола и продължават упорито да стрелят по места,които вече опитно са установили,че няма как да пробият си е техен проблем.

Вчера срещнах един такъв индивид с Т14... 9 пъти! 9 пъти стреля в онова което си мислеше,че е долна плоча на експерименталния О-И и още 6 пъти в борда докато сайдскрапвах нито веднъж не проби! 1700 блокнат дмг...как за 15 изтрела не се сети да се цели другаде. Само съжалявам,че не направих скрийн с тоя хубостник,ама от къде да знам,че ще се води дискусия за това днес... 

Зависи. Не е зле да имаш предвид, че по това време са измислени неща като реактивния самолет и радара. И куп други неща, впрочем, които също са били наричани преди това "измислени и невъзможни".

Повече ( и по-сериозно) по темата за невъзможните неща тук: http://www.learnnc.o...t-worldwar/6002

Японците са майстори на щуротиите,само виж японската телевизия какви предавания ражда...

А иначе и в други държави е имало интересни работи,например това:

https://en.wikipedia...i/Zveno_project

това:

https://en.wikipedia...ll_XF-85_Goblin

и това:

https://en.wikipedia...wiki/V-3_cannon

(+другите обичайни за периода дойче вундервафе изцепки).

И накрая любимото ми! https://en.wikipedia...roject_Habakkuk

... Защото нищо не казва по-добре "Britannia rules the waves" от самолетоносач построен от замразени "waves".  :lol:

• 1

[color=#0000ff;][font="georgia, serif;"]Change is inevitable. All you can do is make sure it happens in your favor.Публикувано изображение[/color][/font]

#85 sickmind79

sickmind79
  • Танкист
  • 550 Мнения:
  • Клан:-BSA-

Публикувано 07 октомври 2015 - 07:43

...Точно за това ми харесват тия машини. Щото ако ударя японеца на познатото традиционно слабо място ще баунсне! [color=rgb(128,0,0);]Играта срещу тях те кара да мислиш[/color]. Ще ударя долна плоча-баунс,ок,но после ще се дръпна ще огледам джапанката и ще стрелям по-друго място което ми се вижда слабо и така докато не открия такова. Това че някои домати ги мързи да излязат от рутината долна плоча-купола и продължават упорито да стрелят по места,които вече опитно са установили,че няма как да пробият си е техен проблем.

Вчера срещнах един такъв индивид с Т14... 9 пъти! 9 пъти стреля в онова което си мислеше,че е долна плоча на експерименталния О-И и още 6 пъти в борда докато сайдскрапвах нито веднъж не проби! 1700 блокнат дмг...как за 15 изтрела не се сети да се цели другаде. Само съжалявам,че не направих скрийн с тоя хубостник,ама от къде да знам,че ще се води дискусия за това днес... 

Най накрая човек който мисли правилно, доживях да прочета това мнение след толкова много рев :)

Мерси falcon

• 0

Публикувано изображение

#86 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 07 октомври 2015 - 08:27

Абе аз не съм ги пробвал и никога няма да си взема японски тежък танк, но от срещите с тях оставам с впечатлението, че до 9ти тиър ако са топ и не е прокоровка/малиновка, могат преспокойно да решат играта, защото обикновено оръдията на техния тиър не ги пробиват, но трябва мозък.  Останах потресен как О-Ho със голямата бурия зареждаше по-бързо от FCm с повредени муниции(~12 секунди).................................................................

Този пост е редактиран от ELMAtAd0R: 07 октомври 2015 - 08:27

• 1

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#87 ROKO_BG

ROKO_BG
  • Tанкист
  • 263 Мнения:

Публикувано 07 октомври 2015 - 10:34

В темата за ИС се коментират нови японски машини. Да бяхте направили нова тема. Някои със свободно време маже да ги опише в раздел "японски танкове". Има доста материал и като гледам интересни коментари. И след като вече се пише тук и аз да се включа : Когато съм с артилерия много им се радвам, защото са тромави и големи :)
  • 0

#88 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1599 Мнения:
  • Клан:BG3A1

Публикувано 10 октомври 2015 - 23:20

Промених си мнението за този танк като му свикнах вижте каква битка просто 3,670 WN8 и 2к щета и голям калибър е не съм толкова слаб играч

http://prikachi.com/...92/8399892U.jpg

Ако и тука имате оплаквания вече не знам......как да се докажа като средностатистически играч :)

• 0

#89 Dangeruss

Dangeruss
  • Танкиcт
  • 1124 Мнения:

Публикувано 11 октомври 2015 - 00:53

Точно за това ми харесват тия машини. Щото ако ударя японеца на познатото традиционно слабо място ще баунсне!

Ако ми обясниш логиката да сложиш повече броня отзад, отколкото отстрани повече танк няма да погледна... Има си причина всички танкове да имат броня отпред, по-малко отстрани и най-малко отзад....

• 0
Публикувано изображение

#90 Liuteniczata

Liuteniczata

Арсяде ...

• Танкиcт
  • 2442 Мнения:
  • Клан:МоеСело

Публикувано 11 октомври 2015 - 07:17

Промених си мнението за този танк като му свикнах вижте каква битка просто 3,670 WN8 и 2к щета и голям калибър е не съм толкова слаб играч http://prikachi.com/...92/8399892U.jpg Ако и тука имате оплаквания вече не знам......как да се докажа като средностатистически играч :)

Бе дaлече си от средностaтистически игрaч и нямa кaк дa докaжеш обрaтното, след кaто имa хиляди сaйтове, в които може дa погледнем колко ти е кaпaцитетa. Може дa се успокоиш с мисълтa, че 80% от хорицaтa в игрaтa сa нa твоето ниво и спaдaш към мaсовкaтa, но дa си прaвиш илюзии и дa се нaпъвaш тукa дa се изкaрaш зелен - немa кaк дa стaне. Цъкaй си игрaтa aйляк и през 500-600 битки, кaто ти се случи еднa хубaвa елa дa ни я покaжеш пaк. През другото време вместо дa спaмиш глупости порaботи върху сaмооценкaтa си,че ти е достa кривa.
  • 5

7660300Q.jpg

"Нисък рейтинг имам щото само с идиоти играя, ако има святсни играчи - няма да е така."

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни