Към съдържанието

Снимка

IS

• Влезте в профила си за да пишете
98 отговора на тази тема

#16 VIhurBG

VIhurBG
  • Tанкист
  • 28 Мнения:
  • Клан:BGTC2

Публикувано 07 септември 2014 - 18:00

Дотиквач и всякакво обурудване винаги са полезни,въпроса е имаш ли кредити и злато евентоално обурудването да отиде и на ис3та и нагоре .

• 0

#17 JMD1

JMD1
  • Tанкист
  • 57 Мнения:

Публикувано 29 септември 2014 - 12:51

Ибахти якия танк!!! Прави всички на кюфтета и дразни тиер 9! Са за 1 час изкарах 5000 експи и отключих почти 2 модула.
  • 0

#18 SeekerR

SeekerR

Таралеж

• Танкиcт
  • 4654 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 29 септември 2014 - 13:34

Ибахти якия танк!!! Прави всички на кюфтета ....

Пише се "кИфтета" :lol: :lol: :lol: . Танка наистина е добър, както и всички над него с изключение на ИС8, който не е типичен тежък.

• 0

#19 mazda86

mazda86
  • Танкиcт
  • 1687 Мнения:

Публикувано 29 септември 2014 - 13:35

Ибахти якия танк!!! Прави всички на кюфтета и дразни тиер 9! Са за 1 час изкарах 5000 експи и отключих почти 2 модула.

Скоро си го взел май. ;)  В началото е така, после ще се коригират нещата. :D

• 0

#20 JMD1

JMD1
  • Tанкист
  • 57 Мнения:

Публикувано 29 септември 2014 - 20:11

Скоро си го взел май. ;) В началото е така, после ще се коригират нещата. :D

Всъщност преди 3 сидмици но се мотам с ъпгреидването.
  • 0

#21 bigbeer

bigbeer

махмурлия

• Танкист
  • 547 Мнения:

Публикувано 29 септември 2014 - 21:07

В момента играя ИС-ката и имам доста забележки към него. Оставяме настрана че стоков нищо не пробива. То никоя стокова машина не е цвете, с малки изключения. В топ конфигурация обаче, пак си остава доста мек за ТТ. Дупчи го, който го мерне. Алфата му е прилична, но с тая пенетрация е доста пожелателно да пробие повечето 9-ки. На дистанция над 300м снарядите му зависват. Тоест за да уцелиш се налага да се съобразиш със силата и скоростта на вятъра :D  За танкуване не става, за игра на купол също, купола е мекица. Както повечето руски машини, обзора му никакъв го няма - винаги го виждат първи. Естествено няма и депресия, и всяка гънка на терена му вирва цевта в небето. Опитах да го пробутам, като фланкер. цЪ! С тия новите леки се чувства адски тромав, играят си с него, както си искат. Единствения шанс да направи нещо в рандъм е позиционна игра от втора линия. При това с доста често сменяне на позицията, защото практически всеки изстрел го демаскира. А споменах ли,ч е аадски дълго прицелва? При това няма опция за стабилизатор и не може нищо да се направи по въпроса.

Хубавата му страна е, че явно малко го играят и бързо взима втора звезда на цевта, доста преди да стане елитен. Приличен играч дори може да вземе и трета с малко късмет. Също така, поради голямата си алфа на всеки 10-12 игри взима " голям калибър", за което са му нужни само 10-тина попадения. Повечето 7-мици им трябват над 15, дори 20 пробивания за подобно отличие.

Като цяло не лоша машина за новаци, прощава много грешки. Но за опитния танкист ще е скучна. Просто и липсват качества за нещо сериозно. Разбира се, ако човек се заяде, стават и прилични битки :

Победа! Карта: Уестфилд Техника: ИС Урон: 3 929  Засвет: 815 WN8: 7 887  EFF: 3 015 Итого: 2 094  103  43 004 Награды и Достижения:  • Бияч  • Стрелба за поражения  • Дуелист  • Голям калибър  • Изкусен стрелец  • Значка за майсторство: "Танков ас"

• 2

#22 mazda86

mazda86
  • Танкиcт
  • 1687 Мнения:

Публикувано 30 септември 2014 - 10:15

Общо взето, трябва да си в движение. Не можеш да играеш на купол, както каза колегата. Лесно се дупчи, от равностоен тиър танк, или по-висок. Така както го дупчат, така и прави рекушети.  Но, на мен ми харесва, да играя с него. Лесен за игра танк. Без изявени слабости и силни страни. Поне според мен.

• 0

#23 Havelock

Havelock
  • Танкиcт
  • 4331 Мнения:

Публикувано 30 септември 2014 - 10:28

Сега ще ме сложите на кладата, ама тоя танк ми хареса много повече от Тигър 1.  :lol:

Дори и след като зацепих как трябва да се играе с Тигъра. За мен ИС-а е доста по - влияещ на битката. Е, га нема дефетки, де. :)

Този пост е редактиран от Havelock: 30 септември 2014 - 11:03

• 0
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better

#24 bigbeer

bigbeer

махмурлия

• Танкист
  • 547 Мнения:

Публикувано 30 септември 2014 - 10:36

Немеца съм го търкалял много отдавна. От тогава има много пачове и много промени. Идея нямам как е сега. Движа ИС-ката във взвод със един такъв и се представя по-добре от мене. За всеки 2 мои жертви той опуква поне 3. Но може просто уменията ми да са толкова. От тази гледна точка, ИС-ката е по-слабо влияеща ;) . Ама темата не е за немеца та гледам да не му споменавам дори името тука.

• 0

#25 don4o

don4o
  • Танкиcт
  • 1131 Мнения:

Публикувано 30 септември 2014 - 12:12

Сега ще ме сложите на кладата, ама тоя танк ми хареса много повече от Тигър 1.  :lol:

Дори и след като зацепих как трябва да се играе с Тигъра. За мен ИС-а е доста по - влияещ на битката. Е, га нема дефетки, де. :)

Съгласен!Присъединявам се към казаното!

• 0

#26 PainKiLLeR80

PainKiLLeR80
  • Tанкист
  • 55 Мнения:

Публикувано 08 ноември 2014 - 21:20

Бих казал, че 100 мм пушкало е за предпочитане пред 122 мм. По-бързо зарежда, и има същата пробивност. Само пораженията са по-малки, но се компенсират от бързината в зареждането.

Аз съм на същото мнение ! Цената на бронебойните на 122 мм е 1000+ кредита  а на 100 мм е 252 кредита.

• 0

#27 MMateo

MMateo
  • Нoвобранец
  • 11 Мнения:

Публикувано 25 ноември 2014 - 22:43

За мене това 122мм оръдие е най - голямата глупост на света. С тази скапана пробивност която има и цената на снарядите е просто не казвай на никой... Според мен най удобното пушкало е 100мм.

• 0

Публикувано изображение

#28 Lemo

Lemo

Субодай Багатур

• Танкиcт
  • 1025 Мнения:

Публикувано 25 ноември 2014 - 22:55

Бъркаш са,поне според мен.Срещу 9 тиер издъхваш като трябва да се надстрелваш.

• 0

"Гвардията умира,но не се предава!"
Posted Image

#29 mazda86

mazda86
  • Танкиcт
  • 1687 Мнения:

Публикувано 26 ноември 2014 - 08:56

Бъркаш са,поне според мен.Срещу 9 тиер издъхваш като трябва да се надстрелваш.

Пробивността е една и съща. И на 100 мм, и на 122 мм. Разликата е в пораженията. Но пък, 100 мм, е много по-точно и бързо зарежда. Въпрос на вкус, както се казва. :D

• 0

#30 bai_Petko

bai_Petko
  • Танкиcт
  • 1355 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 26 ноември 2014 - 10:37

Танка не е снайпер, че да гледаме точността.. а 122 има възпиращ ефект, който не е за подценяване.

• 0

Добро пласиране и стремеж към точна стрелба - това е моята игра !

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни