Към съдържанието

Снимка

Препоръки за форума (v. 2.0)

форум ликк.

• Влезте в профила си за да пишете
349 отговора на тази тема

Анкета: Вашата оценка за форума (127 потребител(и) са гласували)

Вашата оценка за форума

Не можете да видите резултатите от анкетата ако не сте гласували. Моля влезте с потребителското си име и гласувайте за да видите резултатите.
Глас Гостите не могат да гласуват

#346 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 29 август 2016 - 14:43

Възможно ли е форума да се превърне от такъв за танкчета/УГ в нещо по-глобано - нещо от сорта на общ гейминг форум? Поправете ме ако греша, но май няма такъв бг форум. На много места има раздели за компютърни игри, където всичко се свежда до една тема за игра и вътре всичко е мешеница или безразморно пускане на теми с въпроси от сорта защо не ми тръгва, това ниво как се минава и т.н..  Има ли техническа възможност да се случи такова нещо? Има ли желание от страна на администраторите(ако изобщо има такива)?

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#347 Gr1zu

Gr1zu
  • Танкиcт
  • 1258 Мнения:
  • Клан:BSA

Публикувано 29 август 2016 - 16:37

Форум, за коя игра ти липсва? :)

• 0

Как ме мъчи всеки ден тоз въпрос трагичен, ем да бъда откровен, ем да бъда симпатичен..

Ревюта разни, клипове празни - цък

#348 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 29 август 2016 - 23:20

Не става дума конкретно за мен.

Иначе на мен ми липсва място, откъдето да мога да си избера игра/и, която/ито да играя(може и на английски). Не виждам смисъл да чета стотици страници в форумите по всичкология за всяка игра в другите форуми с дискусии от започването на слуховете за играта до момента.

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#349 Gr1zu

Gr1zu
  • Танкиcт
  • 1258 Мнения:
  • Клан:BSA

Публикувано 30 август 2016 - 08:52

Не става дума конкретно за мен.

Иначе на мен ми липсва място, откъдето да мога да си избера игра/и, която/ито да играя(може и на английски). Не виждам смисъл да чета стотици страници в форумите по всичкология за всяка игра в другите форуми с дискусии от започването на слуховете за играта до момента.

Youtube? Гледането на клипове е доста по - лесно от четенето.. има милиони канали с ревюта на игри. Вероятно 10те най - известни са най - добри.. другия вариант - ревюта в Steam - добър начин да разбереш конкретна игра става ли и дали е за теб.

• 0

Как ме мъчи всеки ден тоз въпрос трагичен, ем да бъда откровен, ем да бъда симпатичен..

Ревюта разни, клипове празни - цък

#350 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 30 август 2016 - 09:07

В Тубата има безкраен материал за всичко, но много рядко има смислени дискусии под клиповете. Матадорът май иска точно това - форум с дискусии по игри.

• 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни