Към съдържанието

Снимка

Object 140

• Влезте в профила си за да пишете
115 отговора на тази тема

#1 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 14 октомври 2013 - 15:57

Публикувано изображение

Експериментален, среден танк. Разработван от 1953 до 1958. Въпреки два произведени прототипа, машината не вижда масово производство.

Начални характеристики:

Тиер: 10
Цена: 6 100 000 сребро
Точки живот: 1900
Броня: 100 / 80 / 55
Скорост: до 55 км/ч
Порежения: 240-400
Пробивност: 198-300

[color=#008000;]Предимства:[/color]

* Най-висока скорострелносто от всички средни танкове, тиер 10
* Много добра щета за минута време
* Невероятна подвижност
* Висока максимална скорост
* Много брониран купол
* Запазва скоростта си при завой
* Гъвкавост на оръдието
* Много точен
* Нисък силует и добър камуфлаж

[color=#FF0000;]Недостатъци:[/color]

* Лесно запалим
* Слаба командирска зона
* Малко жизнени точки

Геймплей:

Танкът има много предимства. Изключително точен, маневрен, бърз и с невероятна скорострелност. Истински агресор, но винаги нащрек да не попадне под директен огън. Танкът има много предимства и е адски приятен за игра, ако харесвате бързи и маневрени машини.

Препоръчително оборудване:

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

* Видео ревю

* Геймплей видео

* О​фициална страница на модела

• 0

#2 sandy

sandy
  • Нoвобранец
  • 16 Мнения:

Публикувано 12 декември 2013 - 09:37

Здравейте!На няколко пъти чета, че обект 140 ще бъде преправян в следващия пач, но никъде, не намерих какво точно ще му пипат.....за добро или за лошо?Предстой ми покупка на обекта или на Т-62А и се чудя какво да правя?Ще се радвам да споделите какво мислят да променят по въпросният танк.Благодаря!
  • 0

#3 Heavy

Heavy
  • Tанкист
  • 296 Мнения:

Публикувано 12 декември 2013 - 09:45

Предстой ми покупка на обекта или на Т-62А и се чудя какво да правя?

Трябва да си купиш и двата - по скоро дилемата е при теб ще е кой да е първо закупен. Аз препоръчвам обжекта защото е по нов.
  • 0

Игнор листа: kaloianxxl, Gnombane

#4 sandy

sandy
  • Нoвобранец
  • 16 Мнения:

Публикувано 12 декември 2013 - 10:37

Мерси за отговора, но все пак какво ще се променя на обект 140?
  • 0

#5 ViktorKitov

ViktorKitov

Катализатор

• Tанкист
  • 1306 Мнения:
  • Клан:BG-TA

Публикувано 12 декември 2013 - 10:40

Публикувано изображение

С оранжевата горна плочка е сегашният.

Укрепват купола във фронтална проекция, но покрива си остава трагедия.
  • 0

Публикувано изображение

#6 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2799 Мнения:
  • Клан:-ANIML-

Публикувано 13 май 2014 - 14:33

• 0

A higher intelligence is able to hit a smaller target in a larger search space in less time on higher variety of domains!
signature.png

#7 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 10 юли 2014 - 08:53

Някой знае ли дали са бутали този танк последните 2 пача? Преди ми беше любимец и много ми харесваше, сега всичко ме пробива, дори в купола и то не отгоре в слабите места, вече целия танк е слабо място. Другото, което е по-лошо, всяка игра ме палят като ме стрелят отпред. Цялата предна плоча вече е картон и всичко с пове 240 пробиване я пробива, нямам перкове за защита от пожар, карам с автоматичен пожарогасител и често горя по 2 пъти. Орадието вече е супер неточно в движение... Някой друг има ли подобни оплаквания или е просто лоша серия при мен?

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#8 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 10 юли 2014 - 09:31

В 0.8.10 му сменяха бронята ... китов горе е показал картинка. В 0.8.11 му вдигнаха цената за купуване и за ремонт.

Доколкото знам горния бронелист с завъртане дава до 210 ефективна броня така че е нормално да те пробиват. Също така е нормално да те палят отпред, но перка за защита от пожар ("превантивна подръжка" ... или както там беше) няма да ти помогне. Просто гледай да си пазиш предната дясна страна колкото се може повече.

• 0

#9 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 10 юли 2014 - 09:33

А аз съм се засилил баш него да си вадя, язък. Дано по-скоро пуснат тестовия да вида как са го сговнили.

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#10 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 10 юли 2014 - 09:36

В 0.8.10 му сменяха бронята ... китов горе е показал картинка. В 0.8.11 му вдигнаха цената за купуване и за ремонт.

Доколкото знам горния бронелист с завъртане дава до 210 ефективна броня така че е нормално да те пробиват. Също така е нормално да те палят отпред, но перка за защита от пожар ("превантивна подръжка" ... или както там беше) няма да ти помогне. Просто гледай да си пазиш предната дясна страна колкото се може повече.

Това е старо. Танка си беше хубав и след това. Може би 9.0 също всичко беше наред, т.е. нещо трябва да се е случило последния пач - 9.1

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#11 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7775 Мнения:

Публикувано 10 юли 2014 - 09:51

Аз баш преди 3 дена го взех,язък за труда...не знам преди как е бил.

• 0

#12 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 10 юли 2014 - 09:54

9,1 официално нищо не се е случило :) и ако беше нета щеше да е пламнал ... за стабилизацията може да е въпрос на усещане :) предполагам едва ли ще ти занимава в тренировъчна.

Колкото до бронята :) когато пуснаха Е5 хората си казаха "край ... това е танка, навежда оръдието, непробиваем купол, стабилизация на ход". След 2 месеца и 5-годишните в рандома знаеха къде командирския купол на Е5 се пробива с прашка :) и Е5-цата почна да си го отнася още преди да се е показала зад хълма за да може да стреля.

• 0

#13 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 10 юли 2014 - 10:12

Чакай сега, едно е да се научат къде стрелят, друго е на същите места вече да те пробиват и да те палят на всичкото отгоре. Преди се пробиваше доста по-трудно, а за пожар да не говорим, по едно време обмислях заже да го пробвам с храна. Иначе DeepShadow1, танка все още е хубав, просто не е това, което беше. Този ДПМ просто ги прави на пух и прах, стига да си намериш позиция, където да не те стрелят.

• 0

Публикувано изображение

#14 SeekerR

SeekerR

Таралеж

• Танкиcт
  • 4654 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 10 юли 2014 - 10:16

Аз баш преди 3 дена го взех,язък за труда...не знам преди как е бил.

Защо, какво не му харесваш ?

Чакай сега, едно е да се научат къде стрелят, друго е на същите места вече да те пробиват и да те палят на всичкото отгоре. Преди се пробиваше доста по-трудно...

Ееее :) вие сега искате хем да е брониран като 62-та ,хем да има по-голяма депресия,  хем да е по-бърз от нея . :lol:

• 0

#15 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 10 юли 2014 - 10:21

Е :) вие сега искате хем да е брониран като 62-та ,хем да има по-голяма депресия,  хем да е по-бърз от нея . :lol:

И по-точен, и с повече щети и ако може да зарежда по-бързо и по-бързо да свива. А да, и по-малко да взема за ремонт  :D  :D  :D

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни