Към съдържанието

Снимка

Object 416

• Влезте в профила си за да пишете
35 отговора на тази тема

#1 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 14 октомври 2013 - 15:29

Публикувано изображение

Разработен във военен завод 79, през 1949 година. Въпреки няколко прототипа, танкът не стига до масово производство.

Начални характеристики:

Тиер: 8
Цена: 2 500 000 сребро
Точки живот: 1100
Броня: 75 / 45 / 45
Скорост: до 50 км/ч
Порежения: 188-313
Пробивност: 131-219

[color=#008000;]Предимства:[/color]

* Добра скорострелност
* Добра пробивност с премиум снаряди
* Отлична скорост и маневреност
* Бързо ъпгрейдваеми модули

[color=#FF0000;]Недостатъци:[/color]

* "Хартиена" броня
* Слаба броня на купола
* Ограничено движение на купола
* Ужасна гъвкавост на оръдието

Геймплей:

Машината съчетава отлично оръдие (с прекрасна пробивност), дорба скорост, малък размер и доста слаба броня. Играта с него трябва да бъде внимателна и да подпомагате тежките танкове, никога да не излизате в първа позиция. Отличната му пробивност комбинирана със златни снаряди прави този танк едно страшилище.

Препоръчително оборудване:

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

* Видео ревю

* Геймплей видео

* О​фициална страница на модела

• 0

#2 ViktorKitov

ViktorKitov

Катализатор

• Tанкист
  • 1306 Мнения:
  • Клан:BG-TA

Публикувано 04 ноември 2013 - 23:32

На танкът може да се постави В. Стабилизатор, което на практика обесмисля Подобреният Прицел.
  • 0

Публикувано изображение

#3 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 02 ноември 2014 - 10:05

От близо седмица разцъквам с въпросното танкче и искам да кажа на тези, които тепърва ще си го вземат (предполагам ще има такива заради намалената цена), да си запазят свободен опит за оръдието. Въпреки, че първото оръдие е нормалното т.н. "Диот" от Т-44, аз се радвах като циганче на вафла, ако случайно направя 700-800 щета в някоя битка, просто нищо не уцелваше, а дори да уцели отиваше там, където не може да пробие, получавах всевъзможни рикушети стреляйки картонени танкове, които мога да пробия дори с танк от 4-5 тиър или от задниците на Ис-3, Т34, Т29 и най-вече Тигър 1..... Играех без премиум акаунт и не можех да си позволя да стрелям повече от 2-3 подкалибрени. С хубавото оръдие всичко под 2000-2200 щета го считам за кофти битка.

Този пост е редактиран от ELMAtAd0R: 02 ноември 2014 - 10:10

• 2

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#4 Lemo

Lemo

Субодай Багатур

• Танкиcт
  • 1025 Мнения:

Публикувано 02 ноември 2014 - 12:57

Вчера си го взех и останах на 10к. паарички.Танкчето с първото оръдие си е рай за сравнение с А44,онова нещо(а44) свиваше по-бавно от артилерия,а с обекта си е приказка.А иначе в тиър 8-9 битки правя щета около живота си(не че е много,но поне не преча на отбора си:D) .Относно оборудването-стабилизатор,дотиквач и вентилация(нямах пари за оптика,а индиеца го играя с такива и направо му ги отнех¨:D

• 0

"Гвардията умира,но не се предава!"
Posted Image

#5 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 02 ноември 2014 - 13:30

Вчера си го взех и останах на 10к. паарички.Танкчето с първото оръдие си е рай за сравнение с А44,онова нещо(а44) свиваше по-бавно от артилерия,а с обекта си е приказка.А иначе в тиър 8-9 битки правя щета около живота си(не че е много,но поне не преча на отбора си :D) .Относно оборудването-стабилизатор,дотиквач и вентилация(нямах пари за оптика,а индиеца го играя с такива и направо му ги отнех¨ :D

Аз 416 ще си го запазя, защото е твърде различен от останалите ми танкове и ще ми е приятно да продължа да го играя, но не мога да си кривя душата - с А44 се забавлявах повече, имаше зверска броня за тиъра си, оръдието нямаше никакви проблеми да дупчи дори тежки 9-ки със злато, срещу 5-ци се чувствах като безсмъртен, а и беше чувствително по-бърз, докато този друго освет оръдие и камуфлаж няма.

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#6 Lemo

Lemo

Субодай Багатур

• Танкиcт
  • 1025 Мнения:

Публикувано 02 ноември 2014 - 16:43

Аз 416 ще си го запазя, защото е твърде различен от останалите ми танкове и ще ми е приятно да продължа да го играя, но не мога да си кривя душата - с А44 се забавлявах повече, имаше зверска броня за тиъра си, оръдието нямаше никакви проблеми да дупчи дори тежки 9-ки със злато, срещу 5-ци се чувствах като безсмъртен, а и беше чувствително по-бърз, докато този друго освет оръдие и камуфлаж няма.

Аз 5ци не съм виждал с а44(без да броя скаутите) за целият гринд :DА и бронята не я усещах много,много.Само,ако някой не се прицелваше изобщо баунсвах.

• 0

Posted Image

#7 Petrov24

Petrov24
  • Tанкист
  • 419 Мнения:
  • Клан:_BUL_

Публикувано 18 декември 2014 - 17:03

В крайна сметка струва ли си да се вади тоя танк? аз мисля да го изкарам само заради ESL. 

• 0

#8 Lemo

Lemo

Субодай Багатур

• Танкиcт
  • 1025 Мнения:

Публикувано 18 декември 2014 - 17:16

Танка си струва,но е специдичен,много е удобен(поне на мен) златото му дупчи  доволоно,аз още нямам лампа,но въпреки това,дори и в битки с тиер 10 лесно се правят 1500 и отгоре щети :)

• 0

Posted Image

#9 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7775 Мнения:

Публикувано 18 декември 2014 - 17:20

Не...за мен лично.

• 0

#10 M1L3N

M1L3N
  • Tанкист
  • 255 Мнения:

Публикувано 27 март 2015 - 17:58

Уффф... имам го от 2 дни и освен доброто оръдие, всичко друго е пълна трагедия. Ограниченото въртене на купола, няма рикошети, пробиват ме отвсякъде, 9 сек. зареждане. 1230 кинта е всеки снаряд!!! Не знам каква игра трябва да направя, за да не съм вътре откъм пари със стандартен акаунт.

• 0

#11 Petrov24

Petrov24
  • Tанкист
  • 419 Мнения:

Публикувано 27 март 2015 - 18:08

Уффф... имам го от 2 дни и освен доброто оръдие, всичко друго е пълна трагедия. Ограниченото въртене на купола, няма рикошети, пробиват ме отвсякъде, 9 сек. зареждане. 1230 кинта е всеки снаряд!!! Не знам каква игра трябва да направя, за да не съм вътре откъм пари със стандартен акаунт.

Поредното неадекватно изказване...  с екипаж на 50% ли е че ти зарежда 9-секунди? 

• 0

#12 skyliengtr92

skyliengtr92
  • Танкиcт
  • 1429 Мнения:

Публикувано 27 март 2015 - 18:18

Не ти се отдават медиумите , погледай някои клип за този танк  и си промени начина на игра с него . Няма лош танк има лоши играчи !!! ;)

• 0

Публикувано изображение

#13 tadata

tadata
  • Tанкист
  • 124 Мнения:
  • Клан:ANGER

Публикувано 27 март 2015 - 19:17

Този танк както и следващия в дървото не е за всеки.
  • 0
Публикувано изображение

#14 M1L3N

M1L3N
  • Tанкист
  • 255 Мнения:

Публикувано 28 март 2015 - 17:08

Ей, толкова много професионалисти, а един риплей няма сложен. Покажете нещо, че да се науча. От клиповете из "Youtube" виждам, че трябва да си вдигна камуфлажа на 100%, мятам мрежи и шесто чувство и чакаля в някой храст. Ако ще е така, по-добре да си купя разрушител...

• 0

#15 Petrov24

Petrov24
  • Tанкист
  • 419 Мнения:

Публикувано 28 март 2015 - 17:44

Ей, толкова много професионалисти, а един риплей няма сложен. Покажете нещо, че да се науча. От клиповете из "Youtube" виждам, че трябва да си вдигна камуфлажа на 100%, мятам мрежи и шесто чувство и чакаля в някой храст. Ако ще е така, по-добре да си купя разрушител...

Ето ти нещо... нямам мрежа нито камуфлаж, нито дебна по трънките, като гледам и отбора ми не се е изкъртил от дмг.  :) Прикачен файл  shot_069.jpg   35,69K   9 Брой сваляния

Прикачен файл  shot_070.jpg   31,56K   6 Брой сваляния

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни