Към съдържанието

Снимка

T-50

• Влезте в профила си за да пишете
15 отговора на тази тема

#1 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 14 октомври 2013 - 11:56

Публикувано изображение

Разработван през 1940 гд. След едногодишни изпидания, танкът влиза в употреба. С невероятната си маневреност и добро оръдие, танкът може да играе като скаут или атакуващ враговете отстрани.

Начални характеристики:

Ниво: 4
Цена: 140 000 кредита
Точки живот: 360
Броня на корпуса: 37 / 37 / 37
Броня на купола: 37 / 37 / 15
Скорост: до 38 км/ч
Порежения: 36-59
Пробивност: 38-64

[color=#008000;]Предимства:[/color]

* Отлична маневреност и добра проходимост
* Скорострелност
* Голям брой налични снаряди
* Наклонена броня, отбиваща доста често атаките
* Добър камуфлаж

[color=#FF0000;]Недостатъци:[/color]

* Слаба начална огнева мощ
* Дълго време за прицелване
* Често играе със 7-8 ниво танкове

Геймплей:

След патч 8.7 мощните му двигатели бяха премахнати и сега е доста по-бавен. С подобрената му скорост по трудно проходими терени направи танка много маневрен. Т-50 се играе като подкрепящ, среден танк. Благодарение на доста точните си оръдия, той може да убива лесно леки танкове, като оставя дълго незабелязан. Бронировката е еднаква отвсякъде, така, че ще бъдете на прицел от по-мощните танкове. Отличне в градски условия.

Препоръчително оборудване:

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

* Видео ревю

* Геймплей видео

• 0

#2 ico84

ico84
  • Нoвобранец
  • 8 Мнения:

Публикувано 27 април 2014 - 22:54

Някой ще ми обясни ли как е възможно с тъпия танк Т-50 да се изправя срещу ИС-3, ИС-6, Т32, защото от както съм взел този проклет танк ме пуска да се сражавам само с танкове 4 класа над моя...
  • 0

#3 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 28 април 2014 - 00:07

На Т-50 не му е работата да се бие челно с ИС-3, ИС-6, Т32. Това е скаут, не биткаджия. С него светиш, другите наливат демидж. Чети тук: http://wotbg.com/ind...opic,846.0.html
  • 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#4 ico84

ico84
  • Нoвобранец
  • 8 Мнения:

Публикувано 28 април 2014 - 09:25

Благодаря :) сега ми е ясно...
  • 0

#5 JMD1

JMD1
  • Tанкист
  • 57 Мнения:

Публикувано 26 юли 2014 - 21:14

Абе хора,искам да знам са- дали опита който имам ще се трансферне към КВ1С? По подробно- с т50 имам 7000 боен опит,но не ми е елитен,а КВ1С не е още купен. Въпросът ми е- дали опитът който имам на Т-50(не елитен танк), веднага щом купя КВ1С ще се трансферне веднага към него? Много ми трябва отговор!
  • 0

#6 ghostlyfire

ghostlyfire
  • Tанкист
  • 91 Мнения:
  • Клан:FORC3

Публикувано 26 юли 2014 - 22:57

Абе хора,искам да знам са- дали опита който имам ще се трансферне към КВ1С? По подробно- с т50 имам 7000 боен опит,но не ми е елитен,а КВ1С не е още купен. Въпросът ми е- дали опитът който имам на Т-50(не елитен танк), веднага щом купя КВ1С ще се трансферне веднага към него? Много ми трябва отговор!

Не, остава си на танка на който си го изкарал, освен ако не говорим за златен хр.

• 0

Публикувано изображение

#7 JMD1

JMD1
  • Tанкист
  • 57 Мнения:

Публикувано 27 юли 2014 - 20:43

Златен експи в смисъл т-50 да ми е елитен и опита който имам на него да го трансферна към тежкия Или говориш за свободен опит Кое от двете ?¿
  • 0

#8 Gugushev

Gugushev

Camper noob

• Танкиcт
  • 2298 Мнения:

Публикувано 27 юли 2014 - 20:47

Ако даден танк ти е елитен и имаш още опит на него можеш да го трансферираш само в свободен срещу злато. Няма друг вариант.

• 0

дебнене, засади, храсти , няма Ф1, няма ралита , няма бъгита... само точна и премерена снайперска стрелба!

#9 JMD1

JMD1
  • Tанкист
  • 57 Мнения:

Публикувано 29 юли 2014 - 20:41

Знам ама имам проблем с злато...
  • 0

#10 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1540 Мнения:
  • Клан:BGLEO

Публикувано 03 декември 2015 - 04:23

Днеска го купих и много бързо му отключих всичко.Чувствам го като Cromwell-а :D Вече не среща 8-ци.Мен лично ми харесва ама не е баш скаут,играя го като медиум и добре се получава(при 7-ите и 6-ците си е скаут).За скаут е бавен.В тиера си е бая животинче,не очаквах да дава такива рикошети един DW2 така и не успя да ме пробие,дори и в страните 500 спрени :D

• 0

#11 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1568 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 10 юни 2018 - 02:33

Взех му втората марка без да се усетя. Втори по опит в битка със 7-ци. Още нямам лампа (екипажа е на 70% от първото умение), но си джиткам, а когато може и стрелям.  :lol:

http://wotreplays.eu...e/4396491#stats

• 0

Публикувано изображение

#12 noobcore

noobcore
  • Нoвобранец
  • 10 Мнения:

Публикувано 11 юни 2018 - 17:00

може ли някой да даде препоръки какво оборудване да сложа на Т-50, реролвам и искам да му вдигна вн8-та над 1200, а имам над 200 битки с него около 920 вн8, не съм го играл отдавна, а откакто го вдигнаха на тиер 5 не мога да се ориентирам как да го играя ефективно?

има ли смисъл от стабилизатор? мисля че мрежата е задължителна, но може и да не съм прав, споделете мнението си, благодаря

• 0

#13 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1568 Мнения:

Публикувано 11 юни 2018 - 22:49

Оптика, стабилизатор и дотиквач. Ако имаш Братя по оръжие, махаш дотиквача и слагаш вентилация.

• 0

Публикувано изображение

#14 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 615 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 12 юни 2018 - 08:21

мисля че мрежата е задължителна

ако имам мрежа задължително, аз бих използвал и оптика и бинокъл.....и бих влезнал в играта с един снаряд, който изстрелвам в началото ;) (че както ме сърби пръста съм пътник ако стрелна)

• 0

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

#15 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1568 Мнения:

Публикувано 12 юни 2018 - 10:40

ако имам мрежа задължително, аз бих използвал и оптика и бинокъл.....и бих влезнал в играта с един снаряд, който изстрелвам в началото ;) (че както ме сърби пръста съм пътник ако стрелна)

:lol:  :lol:

Аз в момента съм точно с такова оборудване - мрежа, оптика и бинокъл. Идеята ми е беше, че мрежата и бинокъла ще ги заменя с дотиквач и стабилизатор, но още няма намаление на оборудване , а аз му взех второто звезда баси.  :lol:  

Колега, Динко има предвид, че когато си пасивен спотър трябва да знаеш кога можеш да стреляш и кога не. Иначе стрелнеш ли при първия удобен случай ще може и да си първия дал фира.  ;)

• 0

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни