Към съдържанието

Снимка

А-44

• Влезте в профила си за да пишете
42 отговора на тази тема

#31 Lemo

Lemo

Субодай Багатур

• Танкиcт
  • 1025 Мнения:

Публикувано 08 октомври 2014 - 22:55

Днес го подкарах,прочeтох мненията и наистина е доста неточен,но пък е супер щурмувак особено като е топ танк(може да греша стила де :D)Засега ми е приятен(може би защото алфата ми е  плашещо приятна след като съм свиклнал с 240 на 8 ниво :D )Но ще видя как ще върви гринда.Топ оръдието си го взимайте директно със свободен( не ми се вярва да има такива мазахoсти,но все пак :D)

• 0

"Гвардията умира,но не се предава!"
Posted Image

#32 Liuteniczata

Liuteniczata

Арсяде ...

• Танкиcт
  • 2442 Мнения:
  • Клан:МоеСело

Публикувано 09 октомври 2014 - 06:28

Отдaвнa го минaх тaнкa и кaкто предполaгaх ми хaресa достa. Не е типичен медиум, с който дa мишкувaш от рaзтояние и дa снaйпвaш, a си е чист Brawler. 1вa линия, редом с хевитaтa, зa грaдски кaрти е чудовище със зaдно рaзположения купол, преднaтa броня е по-здрaвa от повечето (дa не кaзвaм дори от всички) хевитa 7ми тиър. Бе зверо от всекъде.
  • 0

7660300Q.jpg

"Нисък рейтинг имам щото само с идиоти играя, ако има святсни играчи - няма да е така."

#33 112-189

112-189
  • Banned
  • 161 Мнения:

Публикувано 17 ноември 2014 - 13:33

Струва ли си това чудо да се пробва? Изгледах маса материал за него в тубата, и останах с едно отрицателно мнение за него. Имам го отключен от половин година, но понеже в момента нямам нищо читаво на 7-о ниво - СТ, се чудя дали си струва мъките?

#34 mazda86

mazda86
  • Танкиcт
  • 1687 Мнения:

Публикувано 17 ноември 2014 - 13:41

Струва ли си това чудо да се пробва? Изгледах маса материал за него в тубата, и останах с едно отрицателно мнение за него. Имам го отключен от половин година, но понеже в момента нямам нищо читаво на 7-о ниво - СТ, се чудя дали си струва мъките?

Аз го пробвах на тестовия, не ми харесва. И между този танк и КВ13, ще избера последния.

• 0

#35 112-189

112-189
  • Banned
  • 161 Мнения:

Публикувано 17 ноември 2014 - 13:48

КВ-13 го имах доста време, и го държах само заради рикошетния корпус, като последните 100-ина игри го карах с фугаса. Оръдието му е от Т-34-85 и е адски слабо за 7-о ниво.„

Значи викаш А-44 да не го взимам? Оръдието му е от Т-150 , т.е.- свива бавно, удря здраво !

#36 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 17 ноември 2014 - 14:03

Танка си заслужава. Труден е за игра и вероятно не е за всеки, но определено, ако му свикнеш и мислиш няколко хода напред, ще го заобичаш.

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#37 Liuteniczata

Liuteniczata

Арсяде ...

• Танкиcт
  • 2442 Мнения:
  • Клан:МоеСело

Публикувано 17 ноември 2014 - 19:43

Тaнкa е зa aгресивнa игрa, предполaгaемо нямa дa ти пaсне.
  • 0

7660300Q.jpg

"Нисък рейтинг имам щото само с идиоти играя, ако има святсни играчи - няма да е така."

#38 Lemo

Lemo

Субодай Багатур

• Танкиcт
  • 1025 Мнения:

Публикувано 17 ноември 2014 - 20:21

Абе аз не играя от 3 линия,но пак не ми пасна,просто е зверси неточно оръдието,при 416 ката е перфе.Иначе алфата за среден на това  ниво си е чудовищна

• 0

"Гвардията умира,но не се предава!"
Posted Image

#39 Azzatoth

Azzatoth
  • Tанкист
  • 499 Мнения:

Публикувано 26 юни 2016 - 16:21

Мислих да тръгна по тази линия, за да избегна да играя 9-ки и 10-ки със 175 пробивност, но като гледам коментарите тука .... започвам да преосмислям решението си :) Не знам какво да права и кое е по-добре като за начинаещ на медиуми - А44 или Т44 по линията ....

• 0

Публикувано изображение

#40 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2799 Мнения:
  • Клан:-ANIML-

Публикувано 26 юни 2016 - 17:47

ако минеш по линията на А-44 накрая ще си отвориш и трите 10-ки от един клон на дървото вървиш до обекта и с него после си отваряш двете 9-ки ;)

• 1

A higher intelligence is able to hit a smaller target in a larger search space in less time on higher variety of domains!
signature.png

#41 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1601 Мнения:
  • Клан:BG3A1

Публикувано 05 декември 2017 - 15:33

Като прочетох мненията нещо май са го барали при приминаването му към HD,бях лошо настроен от мненията тук,но танка явно няма нищо общо с това което е бил,още съм със стоковата пушка че трябва да отключа веригите и танка ми хареса много,ако е топ тиер си е дзвер,очаквах нещо бавно и мудно от прочетеното тук но танка не е никак бавен а е доста мобилен за размерите си 55-60км ако е бавно :o Това се е малък тежък,веригите му също абсорбират много и става за сайт-скрейп ако е топ,а нагоре трябва да гледаш срещу кого си.Неточен е ама това си е агресивен танк а не за храста.

Лично мен много ме радва машинката,имам усещането че дава много повече рикошети от повечето тежки 7-ци еле па на ромб.Дург аспект е че е рядко срещан и повечето като го видят просто стрелят и в повечето пъти просто не влиза :D 

Този пост е редактиран от Dimitur: 05 декември 2017 - 15:36

• 0

#42 suriboi

suriboi
  • Tанкист
  • 477 Мнения:

Публикувано 05 декември 2017 - 17:21

Като прочетох мненията нещо май са го барали при приминаването му към HD,бях лошо настроен от мненията тук,но танка явно няма нищо общо с това което е бил,още съм със стоковата пушка че трябва да отключа веригите и танка ми хареса много,ако е топ тиер си е дзвер,очаквах нещо бавно и мудно от прочетеното тук но танка не е никак бавен а е доста мобилен за размерите си 55-60км ако е бавно :o Това се е малък тежък,веригите му също абсорбират много и става за сайт-скрейп ако е топ,а нагоре трябва да гледаш срещу кого си.Неточен е ама това си е агресивен танк а не за храста.

Лично мен много ме радва машинката,имам усещането че дава много повече рикошети от повечето тежки 7-ци еле па на ромб.Дург аспект е че е рядко срещан и повечето като го видят просто стрелят и в повечето пъти просто не влиза :D

Труден е за игра , поне за мен цялата линия бяха много трудни , ако сега ми се налага да ги гриндя ще мина по другата линия .

Аз преди 2г. съм го играл , сега може да е по добре .

• 0

signature.png

#43 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1601 Мнения:
  • Клан:BG3A1

Публикувано 05 декември 2017 - 17:28

Труден е за игра , поне за мен цялата линия бяха много трудни , ако сега ми се налага да ги гриндя ще мина по другата линия .

Аз преди 2г. съм го играл , сега може да е по добре .

Мене лично ми хареса,ама аз харесвам странните машини.Единственото което ме вбесява е че боекомплекта е в купола.И ако те удари 9ка или 8-ца с по големичък калибър в купола 90% си търсиш купола.А и аз сега я гриндя защото Обект 416 ще го махат,отделно от 416-ката отключваш другите руски медиуми.

Този пост е редактиран от Dimitur: 05 декември 2017 - 17:30

• 1

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни