Към съдържанието

Снимка

А-44

• Влезте в профила си за да пишете
42 отговора на тази тема

#1 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 14 октомври 2013 - 14:42

Публикувано изображение

Проектът е сътворен във оръжеен завод 183 от И.С. Бер. Танкът е бил замислен в три различни варианта, но в крайна сметка не вижда производство. Интересното е, че куполът му е в задната част на корпуса. А-44 започва с най-силните начални показатели от всички 7-ци.

Начални характеристики:

Тиер: 7
Цена: 1 380 000 сребро
Точки живот: 1 000
Броня: 75 / 75 / 75
Скорост: до 59 км/ч
Порежения: 83-138
Пробивност: 65-108

[color=#008000;]Предимства:[/color]

* Отлична маневреност
* Добра максимална скорост и ускорение
* Мощен за среден танк
* Броня под ъгъл, отбиваща доста удари

[color=#FF0000;]Недостатъци:[/color]

* Лесно целима командирска зона
* Лесно поема поражения по двигателя
* Бавно се прицелва
* Почти няма гъвкавост на оръдието

Геймплей:

Отлични начални показатели, добра пробивност и скорост. Докато не вземете последното оръдие, по-добре да се играе с А-44 като танков разрушител. Също така е удобен и за нападения по фланга. За съжаление двигателят е отпред и лесно бива запалван и повреждан.

Препоръчително оборудване:

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

* Видео ревю

* Геймплей видео

• 0

#2 Gugushev

Gugushev

Camper noob

• Танкиcт
  • 2353 Мнения:

Публикувано 24 февруари 2014 - 13:52

Май никой не обича А-44. Дотук за 22 битки с него не мога да кажа, че е впечатляващ, но пък и не е кактус :)Танка има две предимства - много голяма алфа за тиъра си и много добра скорост. Не го играйте като среден танк, по-скоро нещо като Т25/2, само че с повечко броня и скорост, по-неточно оръдие и задно разположен купол. Бордовете са тънки и не става за т.нар side scraping. Не мога да кажа, че често получава критове. Поне не и по-често от другите СТ-7.Аз бих казал, че по-скоро е ок за преходна машина, нормална тиър 7-ца.
  • 0

дебнене, засади, храсти , няма Ф1, няма ралита , няма бъгита... само точна и премерена снайперска стрелба!

#3 ViktorKitov

ViktorKitov

Катализатор

• Tанкист
  • 1306 Мнения:
  • Клан:BG-TA

Публикувано 24 февруари 2014 - 16:00

Това ако е нормално за теб...Аз не помня с друг танк да съм имал под 50% попадения за 2-3 поредни игри.
  • 0

Публикувано изображение

#4 Gugushev

Gugushev

Camper noob

• Танкиcт
  • 2353 Мнения:

Публикувано 24 февруари 2014 - 16:10

Абе не е чак толкова лош, колкото го описват. Лош за мен е Churchill GC, е това е скапан танк и логично искат да го местят от тиър 6 на 5. А-44 е странен, нищо общо няма със среден танк, но става. Не мисля да си харча свободния опит, ще си го изграйндя.
  • 0

дебнене, засади, храсти , няма Ф1, няма ралита , няма бъгита... само точна и премерена снайперска стрелба!

#5 Gecata

Gecata

Пловдив е само Черно-Бял

• Танкист
  • 882 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 24 февруари 2014 - 17:26

Conqueror GC е Т10 , но предполагам че говориш за боклука с име Churchill GC.
  • 0

Публикувано изображение

#6 Gugushev

Gugushev

Camper noob

• Танкиcт
  • 2353 Мнения:

Публикувано 24 февруари 2014 - 17:30

Да, добре че го видя  :)
  • 0

#7 Gugushev

Gugushev

Camper noob

• Танкиcт
  • 2353 Мнения:

Публикувано 09 март 2014 - 22:55

Взимам си думите назад, Китов беше прав. А-44 е на нивото на Churchill GC, по-недъгави танкове не съм играл.Повече няма да пиша за това...нещо, че ще трябва да псувам.
  • 0

#8 miaz74

miaz74

Art(y) of Jedi

• Танкиcт
  • 1130 Мнения:
  • Клан:-BSA-

Публикувано 10 март 2014 - 09:12

А44 е странен.....въпреки 60% победи мога да кажа че не е решаващ танк дори и като топ танк да е в битката. Оръдието му е добро за близък бой над 150 метра ако уцелваш трябва да черпиш. Хубавата страна е че има една челна плоча от 150мм от която ми се е случвало и 9ки да баунсват. Като тактика сайдскрапинга става ако си топ танк. Иначе излизаш леко със задник стреляш и прибираш. В една битка на санд ривър изненадах странично и отзад е75 и тортоаз та взех левалайшо медала,  но въпреки 2.4к демидж не можах да му взема АС. Явно може и повече.
  • 0

Posted Image

#9 slavi

slavi
  • Нoвобранец
  • 15 Мнения:

Публикувано 10 март 2014 - 12:23

Приятно е за игра (поне на мен ) , просто трябва да му се свикне .
  • 0

#10 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 07 юли 2014 - 16:36

Че какво и има на 7-цата, това е все едно Е50М на ниските нива.  Виждал съм да рамва Комет за 650, а си взема към 150... Пушката е бавна, но пък като прицели и доста точна, освен това като се научиш да го играеш, няма да проклинаш, а ще боготвориш 9-ката.

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#11 ViktorKitov

ViktorKitov

Катализатор

• Tанкист
  • 1306 Мнения:
  • Клан:BG-TA

Публикувано 07 юли 2014 - 16:44

А-44 тежи 36т, a Comet-a 32т...

Точна пушка...въобще играл ли си го? Няма нищо, ама нищо общо с Е-50М.

• 0

Публикувано изображение

#12 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 07 юли 2014 - 16:48

Взимам си думите назад, Китов беше прав. А-44 е на нивото на Churchill GC, по-недъгави танкове не съм играл. Повече няма да пиша за това...нещо, че ще трябва да псувам.

Аз достигнах нови висоти в псуването и удрянето по плота. Тоа танк ще ми вземе и малкото останали нерви...

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#13 Liuteniczata

Liuteniczata

Арсяде ...

• Танкиcт
  • 2442 Мнения:
  • Клан:МоеСело

Публикувано 07 юли 2014 - 17:27

Аз достигнах нови висоти в псуването и удрянето по плота. Тоа танк ще ми вземе и малкото останали нерви...

Стига уе хора. И аз смятам да го взимам до някой друг ден :) Отчаяхте ме.

• 0

7660300Q.jpg

"Нисък рейтинг имам щото само с идиоти играя, ако има святсни играчи - няма да е така."

#14 Gugushev

Gugushev

Camper noob

• Танкиcт
  • 2353 Мнения:

Публикувано 07 юли 2014 - 20:09

Като гледаш оръдието си мислиш, че няма как да е зле с тази алфа и пробивност. Обаче WG са го наказали във всички останали области точно заради това. Тази машина не е среден танк, за мен си е чисто ТД с купол, както и 416.

• 1

#15 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 07 юли 2014 - 20:11

Мда, точно тд си е. А пък аз тях ( освен вафла линията) хич не съм ги играл и ми е супер труден тоя танк...

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни