Към съдържанието

Снимка

T-34

• Влезте в профила си за да пишете
33 отговора на тази тема

#31 Dimitur

Dimitur

Не ме интересуват цифри!!!

• Танкиcт
  • 1196 Мнения:
  • Клан:1878

Публикувано 24 април 2017 - 03:10

С екипаж на почти две умения, Т 67 толкова неточна стрелба има, че на моменти ме довежда до отчаяние от играта. А Т-34 си е много добра машинка, дори и с необучен екипаж, но с оръдието ЗиС-4. Пъргаво и скорострелно - повече от това не ти трябва. :) Пък като види 7-ци ... трак и бек  :lol:  Ако улучи колелото  :lol:  :lol:

Лично аз не съм забелязвал да е чак толкова неточна,обаче може да обърне битката докато Т-34 рядко,просто камо фактора и е убийствен с мрежа и развито умение камуфлаж.Карай аз вече съм на А-43 e друго си е на такова шаси се монтира такова оръдие а не на пъплещия Т-34 ;) :D

• 0

signature.png

#32 anton1102

anton1102
  • Танкист
  • 842 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 24 април 2017 - 09:57

Лично аз не съм забелязвал да е чак толкова неточна,обаче може да обърне битката докато Т-34 рядко,просто камо фактора и е убийствен с мрежа и развито умение камуфлаж.Карай аз вече съм на А-43 e друго си е на такова шаси се монтира такова оръдие а не на пъплещия Т-34 ;) :D

На Клисура 2 O-I Exp капват + един дестроер и аз се връщам да пазя базата. Дали имах и 100 hp. Едното ОИ ми излезе, нали е на пълна кръв а аз не, и ... не ме проби.  :lol:  :lol:  :lol:  А аз го гръмнах 4 пъти в боеприпаса и му се отвинти купола. :lol:  :lol:  :lol:  Наблягай на плюсовете и се съобразявай с минусите  :)

• 0

signature.png

#33 Azzatoth

Azzatoth
  • Tанкист
  • 428 Мнения:

Публикувано 09 октомври 2017 - 11:10

2018 излиза филм за Т-34 създаден от Русия и Беларус. Wargaming са замесени също в издаването му. Изглежда много добре трейлъра и стана голям фурор. Ще го чакаме с нетърпение. 

Ето трейлъра - 

• 1

signature.png

#34 Azzatoth

Azzatoth
  • Tанкист
  • 428 Мнения:

Публикувано 09 октомври 2017 - 11:14

Още един - 

• 0

signature.png

0 потребител(и) четат тази тема