Към съдържанието

Снимка

МрънкЯне, рИване и прочия отрицателни ТАНКОВИ емоции

• Влезте в профила си за да пишете
9213 отговора на тази тема

#9211 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1884 Мнения:

Публикувано 20 септември 2020 - 23:11

Имах да минавам две мисий за Химерата с Алианс, сложих топовото оръдие на М53 и ... медал Гор. Гледам няма изпълнена мисия. Вместо мисията "Направи поражения надвишаващи 4 пъти точките живот на машината" съм активирал "Унищожи 3 тежки/средни и направи 3к щета". Тази вечер пускам другата мисия, а всъщност изпълних вчерашната.  :(

п.п. А, оказа се че не ми стига един унищожен танк.  :D

http://wotreplays.eu...e/5553074#stats

Нещо се бъгна сайта и другата битка не мога да я кача. :( 

• 0

Публикувано изображение

#9212 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7871 Мнения:

Публикувано 21 септември 2020 - 22:37

Ще постна тук един пресен риплей от двама съотборници-дебили,които не ме оставиха да играя спокойно и да си правя битката...

http://wotreplays.eu...se-m54_renegade

Това е поредния отбор от мадърфакъри,които умишлено пречат да се играе нормално и след днешната сесия ми омръзна от ретарди...Тикета вече е изпратен на съпорта,като се надявам да им дадат по 3 дена почивка.

Този пост е редактиран от DeepShadow1: 22 септември 2020 - 14:14

• 2

signature.png

#9213 Vassilevs

Vassilevs
  • Танкист
  • 636 Мнения:

Публикувано 22 септември 2020 - 11:20

Ще постна тук един пресен риплей от двама съотборници-дебили,които не ме оставиха да играя спокойно и да си правя битката...

Извън дебилите, според мен, там не беше твоето място. Уцелваш 10 от 20, нямаш добри мишени, пичът от взвода е далеч. Можеше с тежките да пробвате близкия бой. ::) За мен цялостното разположение тръгна кофти. Не си го слагай на сърце и горе главата!

• 0

#9214 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7871 Мнения:

Публикувано 22 септември 2020 - 11:23

Забрави за близък бой с тоя танк...Не ме разбирай погрешно,харесвам танка и го играя често,но за хеви,което е предвидено да се играе на купол,с тази огромна цицина отгоре не става за такъв стил на игра,особено както всичко стреля само на злато в рандъма.Опитвал съм многократно да го играя агресивно и не се получава,1 в 1 по става,но имаш ли два и повече танка срещу теб,бързо ти взимат hp-то...

Този пост е редактиран от DeepShadow1: 22 септември 2020 - 13:42

• 1

signature.png

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни