Към съдържанието

Снимка

МрънкЯне, рИване и прочия отрицателни ТАНКОВИ емоции

• Влезте в профила си за да пишете
9048 отговора на тази тема

#9046 i11

i11
  • Tанкист
  • 395 Мнения:

Публикувано 23 февруари 2020 - 13:03

И да се появят и в най - гъстите храсти под 30 не пада, което е приемливо /за мен/, до оня ден разправяхте, че некъв лилав играел с 20...За бинокъла казах че го слагам където имам свободен слот, и да пожертвам некав стабилизатор, голям праз. Има доста хора, които играят без злато, Фоча е един от тях, пък и нали ти не играеш по този начин, къв ти е дерта. За статса съм жълт, не вярвам да преча чак толкова, колкото го изкара, има къде къде по злетаци. Много си го слагате, тва не е нещо чак толкова важно, прая си по 15 - на битки и тва е. Голяма драма ебаси...

Какъв е проблема, всеки играе по различен начин, често се случва да се моли човек за бинокъл, защото някой от критикарите по-горе е решил да налива от 2-3 линия с лекия, за да си помпи уина.....

• 0

#9047 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1609 Мнения:
  • Клан:BG3A1

Публикувано 23 февруари 2020 - 13:49

Ето до какво доведе пач 1.0 да си мерим фпс😕Не всички имат средства за силни машини
  • 1

#9048 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 470 Мнения:

Публикувано 23 февруари 2020 - 18:25

Ужасен танк. :( Играя го с напрежение и се надявам утре вечер да го продам. :)

http://wotreplays.eu...e/5241953#stats

Отсега си носител на наградата "Дървар на годината".  :P  :D  :lol:

• 1

#9049 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1768 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 23 февруари 2020 - 23:46

Какъв е проблема, всеки играе по различен начин, често се случва да се моли човек за бинокъл, защото някой от критикарите по-горе е решил да налива от 2-3 линия с лекия, за да си помпи уина.....

Това е предимството на лекия - да вижда врага и да го стреля, а да не могат да му отвърнат. :) 

Ето до какво доведе пач 1.0 да си мерим фпсНе всички имат средства за силни машини

С малко фпс може да се играе арта, но и тогава е гадно ако насича. Ако не се лъжа при малко фпс има известно забавяне във връзката сървър- потребител и тогава виждаш примерно със секунда закъснение, което се отразява не само на стрелбата.

Отсега си носител на наградата "Дървар на годината".  :P  :D  :lol:

Значи трябва да ме видиш когато подготвям снайперска позиция.  :Smile_trollface-3:

• 0

Публикувано изображение

4 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 4 гости, 0 анонимни