Към съдържанието

Снимка

МрънкЯне, рИване и прочия отрицателни ТАНКОВИ емоции

• Влезте в профила си за да пишете
8632 отговора на тази тема

#8626 martineliazz

martineliazz
  • Tанкист
  • 101 Мнения:

Публикувано 09 април 2019 - 16:39

Доста често ми се е случвало, някоя светулка да кампи до мен, когато съм арти. За каква "отборност" да говорим :lol: А колко пъти разни средни застават на снайперски позиции, и ме псуват, що с това Т95 не съм ходел да атакувам  :D  Наистина, от време на време, ме ядосват с тъпотията си, но все пак повечето са просто деца, които идея си нямат, що е то да играят с ум. Гледам да не се нервя по принцип :P С артита сега играя по рядко... в дестроерският си перод съм сега  ::)  

• 0

#8627 KoVaL1eV

KoVaL1eV
  • Танкист
  • 877 Мнения:

Публикувано 09 април 2019 - 20:31

Наслаждавайте се ....

http://wotreplays.eu...ksey_k-lansen_c

Защото не светиш в т10 битка с т8 мед лансен на кампещите звездни амеби от едни в миналото хубав клан, явно сега е тръгнал в друга насока (което е жалко)

• 0

#8628 tomi_tomi

tomi_tomi
  • Танкист
  • 592 Мнения:
  • Клан:[BAE|

Публикувано 10 април 2019 - 15:33

Наслаждавайте се ....

http://wotreplays.eu...ksey_k-lansen_c

Защото не светиш в т10 битка с т8 мед лансен на кампещите звездни амеби от едни в миналото хубав клан, явно сега е тръгнал в друга насока (което е жалко)

Алекс, какво им се връзваш и ти, все едно не знаеш какви сме си българите?:)

Айде ходи обяснявай на някой после, защо един БГ играч убива друг, без видима причина, след 2-3 раменени реплики в чата....

Мъкаааааа....

• 0

signature.png

#8629 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 62 Мнения:

Публикувано 10 април 2019 - 16:45

Алекс, както казва понякога Минпредс-ят: „Днес – така, утре – не се знае.“ Сиреч, днес дванайсет фрага, утре – един сватбарски изстрел с хайдушко провикване.  :D  :P 

• 0

#8630 KoVaL1eV

KoVaL1eV
  • Танкист
  • 877 Мнения:

Публикувано 10 април 2019 - 20:01

Алекс, както казва понякога Минпредс-ят: „Днес – така, утре – не се знае.“ Сиреч, днес дванайсет фрага, утре – един сватбарски изстрел с хайдушко провикване.  :D  :P 

Ако беше обратната картинка щеше да е един вой нали :) .. щото видиш ли ние сме винаги лошите.

• 0

#8631 gogomen72

gogomen72
  • Tанкист
  • 94 Мнения:

Публикувано 16 април 2019 - 16:25

С LEO съм,срещам се с Т34-85М   Бие ми един и ме пали с купчина други щети.Гася се и му връщам.Тръгвам да се прикрия и той ми бие още еди и ПАК ме пали.Разбира се пожарогасителя не се е заредил.ЛЕО в гаража а аз в технополис за нова клавиатура. :angry:

• 0

#8632 IceJoe

IceJoe
  • Tанкист
  • 80 Мнения:
  • Клан:BGSF

Публикувано 16 април 2019 - 16:47

34-85M е премиумен, па макар и награден

Нормално да е побеждаващ танк... Хихик

Па е и руски...

Наздраве  :beerchug:  

• 0

И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,

спомня тоз ден бурен!

#8633 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 686 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 16 април 2019 - 18:48

ей такива бързи игри най-много харесвам, ама пусто като все на градски карти ме пускат с това французойче :(

http://wotreplays.eu...-panhard_ebr_90

• 0

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни