Към съдържанието

Снимка

МрънкЯне, рИване и прочия отрицателни ТАНКОВИ емоции

• Влезте в профила си за да пишете
8592 отговора на тази тема

#8581 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1649 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 03 февруари 2019 - 00:16

Не бях убивал скоро съотборник. :( 

http://wotreplays.eu...e/4762968#stats

• 0

Публикувано изображение

#8582 Mirko_fire75

Mirko_fire75
  • Tанкист
  • 64 Мнения:

Публикувано 03 февруари 2019 - 16:16

М да!! Пе*******та на WG продължава с пълна сила. Е от месец само загуби, подобрих всички рекорди по лоши серии. То може то бива, ама чак толкова. Събрах ебати колекцията от псувни в чата и като съобщения. Последния е от сега с м7 на карелия срещу 7ци, естествено загуба - аз светя колкото мога с екипаж на 55% и след загубата, хоп съобщение, че съм репортнат като бот - не трябвало да светя, а да ходя да се надстрелвам с кв2, ис, тигър п и тем подобни. След като му обясних колкото мога на английски, че лекия танк 5 ниво срещу 7 му е друго предназначението, майко мила какво последва - "че кретени с процент победи 48% /за този месец паднаха с 3 % за акаунта, а на някои танкове /т54 - с 21%, стрв с1 - 19% при 451 битки//, и win8 770 да не се обаждат, че съм най-добрия бот и най-добрия кучи син". А честито досега не бях обиждан така. Как на завалията да му обясня, че при 10 битки и 10 загуби за деня в 7 от тях съм първи по опит и щети, 4 пъти взех голям калибър, в останалите 3 битки съм в топ 3 на отбора, ама са си 10 загуби и 0% победи и те това си е загуба след загуба.  Е на кучи син за първи път ме обиждат. Тоя как да го репортна от сайта на WG, влизам си в акаунта ама не мога да намеря подходящата категория? А покрай този и още имам снимки на всички обиди.

• 1

#8583 IceJoe

IceJoe
  • Tанкист
  • 75 Мнения:
  • Клан:BGSF

Публикувано 03 февруари 2019 - 16:35

Що обръщаш внимание на такива.

Спри си просто получаването на съобщения, престани да обръщаш внимание на съотборниците си, играй си твоята игра.

А дали ще е загуба, ти като си доволен от себе си, е по друго.

Играй спокойно, без нерви, с мисъл как да бъдеш най полезен, и победите полека лека ще започнат да се случват.

Не забравяй, че това просто за пиксели създадени за забавление на едни и за печалба на други.

• 0

И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,

спомня тоз ден бурен!

#8584 kalin09

kalin09
  • Tанкист
  • 247 Мнения:

Публикувано 03 февруари 2019 - 20:01

М да!! Пе*******та на WG продължава с пълна сила. Е от месец само загуби, подобрих всички рекорди по лоши серии. То може то бива, ама чак толкова. Събрах ебати колекцията от псувни в чата и като съобщения. Последния е от сега с м7 на карелия срещу 7ци, естествено загуба - аз светя колкото мога с екипаж на 55% и след загубата, хоп съобщение, че съм репортнат като бот - не трябвало да светя, а да ходя да се надстрелвам с кв2, ис, тигър п и тем подобни. След като му обясних колкото мога на английски, че лекия танк 5 ниво срещу 7 му е друго предназначението, майко мила какво последва - "че кретени с процент победи 48% /за този месец паднаха с 3 % за акаунта, а на някои танкове /т54 - с 21%, стрв с1 - 19% при 451 битки//, и win8 770 да не се обаждат, че съм най-добрия бот и най-добрия кучи син". А честито досега не бях обиждан така. Как на завалията да му обясня, че при 10 битки и 10 загуби за деня в 7 от тях съм първи по опит и щети, 4 пъти взех голям калибър, в останалите 3 битки съм в топ 3 на отбора, ама са си 10 загуби и 0% победи и те това си е загуба след загуба.  Е на кучи син за първи път ме обиждат. Тоя как да го репортна от сайта на WG, влизам си в акаунта ама не мога да намеря подходящата категория? А покрай този и още имам снимки на всички обиди.

Никога не съм играл с екипаж на 55%. Преобучаването е за кредити и за 75% ПОНЕ

• 1

Публикувано изображение

#8585 Mirko_fire75

Mirko_fire75
  • Tанкист
  • 64 Мнения:

Публикувано 04 февруари 2019 - 14:25

Никога не съм играл с екипаж на 55%. Преобучаването е за кредити и за 75% ПОНЕ

До 5 ниво включително не давам кредити за екипажа. Обикновено са преходни машини, до 6 ниво трябват около 30 000 опит за отваряне. Качват малко, когато отворя 6 дали е на  58 % или 85 % разликата не е голяма. Вече на 6 ниво взимам екипаж на 100 % за злато и след това го преобучавам за злато за 7 ниво и т.н.

• 0

#8586 EasternM

EasternM
  • Tанкист
  • 52 Мнения:
  • Клан:GGRIP

Публикувано 04 февруари 2019 - 23:11

Аз пък до 6то ниво ги отключвам със свободен опит, ъпсурд е да се играе танк на 55%, по-добре да я ънинстална играта отколкото да се мъча с лоу тиъри и такъв екипаж. Моята схема е следната - цъкам си предимно с високи нива и премиумни машини, събирам си свободния опит, отключвам си до шесто ниво танка със свободен опит, ако имам екипаж го слагам, ако не слагам на 75%, то 6то 7мо ниво е много лесна играта и скиловете се качват, много рядко цъкам стокови танкове и мога да ви кажа, че ако се опитат да играят по този начин някои БГ играчи може да им се развие играта и същевременно статистиката, евентуално ако ги интересуват тези работи де...
  • 0

Публикувано изображение

#8587 gogomen72

gogomen72
  • Tанкист
  • 89 Мнения:

Публикувано 07 февруари 2019 - 09:50

Похвалих се а сега да се оплача. Битката е пълен леш.По-скоро ми се ще да разбера как едно Е-25 ще ме стрела от под 80м.(пряка видимост)и няма да го видя?-В битката след 10-а мин. аз неподвижен и очакващ го,на 80м.виждам да пада дърво(Е-25) и не светва въпреки че се движи.После ми бие снаряд и пак не светва.Що е то?

http://wotreplays.eu...ogomen72-grille

п.п. тоз тип се измъква два пъти отснарядите ми

• 0

#8588 i11

i11
  • Tанкист
  • 347 Мнения:

Публикувано 07 февруари 2019 - 13:02

Ако има няколко храста след изстрел не пропадат всички.

• 0

#8589 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 662 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 10 февруари 2019 - 11:40

този беше "светляк" в нашия отбор....

http://www.wotstats..../eu/stevor1943/

Battles 62.794
Overall WN8 165,41

• 0

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

#8590 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1649 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 10 февруари 2019 - 12:32

този беше "светляк" в нашия отбор....

http://www.wotstats..../eu/stevor1943/

Battles 62.794
Overall WN8 165,41

Този сигурно играе само ако е пил. И има 5 мастера.  :o  :huh:  Така като гледам трябва да си стои на 1-3-то ниво машини, там му е силата. А иначе е нацвъкал премиум машини.  :lol:

Този пост е редактиран от anton1102: 10 февруари 2019 - 12:35

• 0

Публикувано изображение

#8591 Vassilevs

Vassilevs
  • Нoвобранец
  • 18 Мнения:

Публикувано Вчера, 16:29

Значи, имал съм нямане, но  такова нямане като снощното – не бях имал /преживял съм и лукановата зима/. Трябваха ми към 10 битки, за да взема първа победа с GW Tiger P.  При това – с наточен екипаж и поне месец игра. Почти се бях отчаял да взема х4. Дружина полска&co.  не си оставят магарето в калта. Правят-струват и все към загуба теглят отбора. Добре, че имах скътано сребърце за черни дни, та си попълних склада с евтин шоколадец. Да се готви тигърът без П, че се надявам скоро да го яхна. Неотдавна пак имах черна серия, качих се на добрия стар Ltr., думнах набързо шестима и ми олекна временно на душичката.  :P 

• 0

#8592 Federal

Federal
  • Танкист
  • 815 Мнения:

Публикувано Вчера, 19:48

преживял съм и лукановата зима

:lol:

• 0

#8593 martineliazz

martineliazz
  • Tанкист
  • 87 Мнения:

Публикувано Вчера, 22:31

И Лукановата, и Виденовата... всякакви зими преживяваме... все пак, танкисти стават само корави копелета :P

• 0

4 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 3 гости, 0 анонимни

Google (1)