Към съдържанието

Снимка

МрънкЯне, рИване и прочия отрицателни ТАНКОВИ емоции

• Влезте в профила си за да пишете
8461 отговора на тази тема

#31 veso_t

veso_t
  • Танкиcт
  • 1537 Мнения:
  • Клан:соло ездач

Публикувано 04 април 2014 - 08:51

ама верно ли е имало такива извращения? :):):)
  • 0

#32 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 04 април 2014 - 08:53

Ми като има триста души на сървъра в ранните сутрешни часове... какво да направи мачмейкъра  :D
  • 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#33 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 04 април 2014 - 08:59

Maus vs MS-1 - е тогава ще падне реване  ;D
  • 0

#34 PGS

PGS
  • Танкист
  • 528 Мнения:

Публикувано 04 април 2014 - 09:08

VK 30.02(D) се играе не с топовото оръдие, а с шевната машина.

Точно с телбода съм ... не съм отключил още топовото (то пък едно топово - дупчи още по-малко)!

Със злато си пробива всичко, което може да срещне .... ако знаеш къде да целиш.

Нали със злато гърмях .... но пък и немога да изпраскам 10 златни, защото още след 5-ия съм на червено с парите! ..... Като оставим настрана заяждането за конкретният случай, наистина считам, че сериозно трябва да се работи върху баланса на стартовият състав! Разлика в нивата на танковете 2 , създава сериозен дисбаланс и крайна неравнопоставеност между играчите.
  • 0

#35 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 04 април 2014 - 09:13

Къде видя заяждане?Аз виждам констатация. 7.5 см оръдието има 194 мм пробивност със златни снаряди. Може да пробие всички противници, ако знаеш къде да целиш.
  • 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#36 Steveche

Steveche
  • Танков Ас
  • 35 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 04 април 2014 - 09:19

Разлика от 2 нива гарантира значително по-бързо влизане в битка (по-голям брой възможни кандидати едновременно) и те подготвя за следващите нива танкове - с малките не можеш просто да застанеш фронтално на големите батковци и да ги пльокаш с картечницата, а трябва да помислиш къде, кога и как може да ги продупчиш. Така ти се подобряват уменията и не си съвсем като пате в калчища като минеш на следващото ниво. А и тактиките на една и съща карта в различните нива са различни. И битките са си достатъчно балансирани - не може винаги да печелиш дори и да си по-по-най-добрият.Освен това на по-високите нива се налага да играеш умопомрачително количество битки докато изгриндиш топовите модули. А сега се сети със стокова девятка какво те чака ако играеш само срещу други деветки. Ще ти се стъжни преди да си отворил и половината модули.
  • 0

#37 veso_t

veso_t
  • Танкиcт
  • 1537 Мнения:

Публикувано 04 април 2014 - 09:22

наистина считам, че сериозно трябва да се работи върху баланса на стартовият състав!

Ми тя темата си е за рИване, така че лей сълзи на воля. С ВК3002Д имам много приятни спомени,250 битки и 52 %. Ако се мъчиш да се надстрелваш челно с  Е75 или Т32 .... естествено че няма да ти хареса ММ :):):) Само че това не е проблем на WG :):):):) ПС За малкото оръдие ме светна angelmr от другия форум, не е мое "откритие".Изревах след 80 мъки с топовото... човека каза... ПОСЛУШАХ ГО.... и всичко си заспа.
  • 0

#38 PGS

PGS
  • Танкист
  • 528 Мнения:

Публикувано 04 април 2014 - 09:23

Какво ли щеше да е ако беше започнал да играе още в началото и попадаше в битки с МС-1 срещу Маус на Малиновка

Това трябва да е шега !
  • 0

#39 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 04 април 2014 - 09:29

Това трябва да е шега !

Не е шега. При липса на достатъчно играчи на сървъра след определено време за чакане мачмейкърът ще те пусне в битка с каквото има.
  • 0

#40 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 04 април 2014 - 09:39

не говоря за началото на играта когато нямаше ограничения кой танк в кои тиер битки попадаше.
  • 0

#41 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 04 април 2014 - 09:40

не говоря за началото на играта когато нямаше ограничения кой танк в кои тиер битки попадаше.

Ужасът на всички мрънкачи
  • 0

#42 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 04 април 2014 - 12:56

Голям мрън: Всеки път дават промо-кодовете през деня, докато съм на работа... докат' стигна вкъщи и увисвам  >:(
  • 0

#43 MikkeyM

MikkeyM
  • Tанкист
  • 120 Мнения:
  • Клан:KFBG

Публикувано 04 април 2014 - 13:04

Голям мрън: Всеки път дават промо-кодовете през деня, докато съм на работа... докат' стигна вкъщи и увисвам  >:(

Ха-ха-ха - и аз така :) Нищо - здраве да е ;)
  • 0

Полека!!! На мен жената ми е казала да не бързам! Когато свърша - тогава!

#44 veso_t

veso_t
  • Танкиcт
  • 1537 Мнения:

Публикувано 04 април 2014 - 13:13

след като 8 години си джитках с любимата ми Нокиа 6300 ( една и съща, веднъж сменена батерия, изтървана безброй пъти) на Коледа ми навряха в ръцете Експериа. Регистрането на кодове за ВОТ го признавам за едно от малкото предимства :)
  • 0

#45 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 04 април 2014 - 13:18

Имам смрадфон с андроид, ама сайта на WoT зарежда по половин час :(Абе, мрънкам си аз...
  • 0

3 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 3 гости, 0 анонимни