Към съдържанието

Снимка

МрънкЯне, рИване и прочия отрицателни ТАНКОВИ емоции

• Влезте в профила си за да пишете
8461 отговора на тази тема

#16 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 03 април 2014 - 14:17

За в бъдеще ще местя първото мнение или създадена тема направо в тази тема и това ще е. Останалите теми вече са прекалено големи за обединяване. Най-много да местя разрастнала се тема (ако не съм я видял навреме) в рециклажа и готово.
  • 0

#17 veso_t

veso_t
  • Танкиcт
  • 1537 Мнения:
  • Клан:соло ездач

Публикувано 03 април 2014 - 14:20

Става, ако нямаш/няма средство за автоматизация.Администрирането на форума май ще се окаже full time job :PРеспект за което де, не е за всеки.
  • 0

#18 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 03 април 2014 - 14:22

Ами то съм 18/24 онлайн (дали на РС дали на телефон), но няма как. А и според г-н Росен Николов нали ми плащат за това, та да не се оплаквам  ;D П.П. Не знам дали да не му премахна ограничението, той човека си е просто зевзек, но пък поне 20 доклада имаше неговата тема ...
  • 0

#19 Gugushev

Gugushev

Camper noob

• Танкиcт
  • 2298 Мнения:

Публикувано 03 април 2014 - 14:33

Аз мислех че "Новобранци" е създаден с тази цел, там се мрънка достатъчно и няма нужда да се разпространява и по други подраздели.
  • 0

дебнене, засади, храсти , няма Ф1, няма ралита , няма бъгита... само точна и премерена снайперска стрелба!

#20 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 03 април 2014 - 14:52

"Не, не съм военен, но знам че при попадение на кумулативен снаряд (няма да разяснявам що за животно е това) танка остава цял, но практически без екипаж..........причината........ами стой в танка при температура от няколко хиляди градуса............екипажа просто е ставал на въглен..............."facepalm... този човек леко се е объркал и чел недочел ... хиляди градуси и екипажа на въглен :))) не е истина :)Танк има хора който просто няма смисъл да пишат тук ... във всички форуми има по няколко такива случаи.
  • 0

#21 SeekerR

SeekerR

Таралеж

• Танкиcт
  • 4654 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 03 април 2014 - 15:06

Доколкото знам струята на снаряда, която пробива бронята е 80 или 60 градуса :). Поправете ме ако греша ....
  • 0

#22 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 03 април 2014 - 15:10

Доколкото знам струята на снаряда, която пробива бронята е 80 или 60 градуса :). Поправете ме ако греша ....

В играта или в реалния живот?  ;D
  • 1
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#23 SeekerR

SeekerR

Таралеж

• Танкиcт
  • 4654 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 03 април 2014 - 15:13

В играта или в реалния живот?  ;D

нуб  :P
  • 1

#24 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 03 април 2014 - 15:23

в реалния ... но пък е нагрявал бронята до към 600-900 градуса... въобще принципа на действие няма нищо общо с високи температури... нито е убивал целия екипаж поради високо налягане и дрън дрън.
  • 0

#25 PGS

PGS
  • Танкист
  • 528 Мнения:

Публикувано 03 април 2014 - 16:34

Защо така се получава, не знам: с Панцер - IV се усещам, че играя доста добре, особено в последно време. Набивам добре, правя по над 1000 щета (с късото фугасно оръдие), между 2 и 4 убити , но .... отбора все пада и статистиката ми с Панцера е много лоша - 45% победи, въпреки, че както вече казах - според мен го играя добре.В същото време например, А-43 ми е страшно чепат танк и общото ми впечатление е, че играя зле с него, нямам много щета, нямам някакви сериозни и запомнящи се битки с него, но ... статистиката показва - 52% победи. Върви, че разбери!  :-\А най-ме е яд, когато чакам двойният опит, направя добра игра и.... и отбора вземе, че падне. А следващата игра - само две пробивания, отбора бие и ... нищожен двоен опит, като награда!  :(
  • 0

#26 Soul_Collector

Soul_Collector
  • Танков Ас
  • 1505 Мнения:

Публикувано 03 април 2014 - 18:38

НЕ вярвам на очите си..

ЛЕГЕНДАТА СЕ ЗАВЪРНА
  • 0

#27 PGS

PGS
  • Танкист
  • 528 Мнения:

Публикувано 03 април 2014 - 22:47

Много небалансирана тая игра, ей! От 7 игри с VK 30.02(D) 6 пъти ме хвърля срещу 9-ки и 8-ци! Никакъв шанс! То не само, че не мога да убия никого, ами не мога даже и да пробия! Не стига това, ами и отбора губи - 6 пъти срещу 8-ци и 9-ки - 6 загуби! Може ли толкова небалансирани да бъдат игрите ?! чак ти се отщява да я играеш !  >:(Ако се съди по относителните тегла на танковете и ги приемем за "сила на танка", то съотношението 9-ка към 7-ца е 2.2 !! Т.е. танк 9-ка е 2.2 пъти "по - силен" от 7-ца! за какво говорим изобщо,  за какви коефициенти, за какви статистики, за какви "нубове", за какви 5 лева ?! То няма баланс още от старта, а ние ще си мерим разните измислени коефициенти - кой бил по- по - най ! вятър и мъгла!Преди малко "съдбата" ме праща с това малко средно танкче, срещу тупалката Е75 ! Даже не можах и да го "одрасам"!  :( От кога говоря, че разликата между танковете в битката, трябва да е максимум 1 ниво, за да има малко от малко някакъв баланс и равнопоставеност! При разлика от 2 нива, разликата в силата на танковете е 2.2 пъти !Другото което е, че забелязвам, че все попадам на едни и същи карти, при това през игра. Ей го пак примера - от горните 7 игри, три пъти ме хвърли на Руинберг ! А в същото време, като преглеждам списъка с картите, виждам карти на които отдавна нямам спомен да съм попадал. не знам на какво се дължи и този дисбаланс !
  • 0

#28 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 04 април 2014 - 07:31

Мрън.
  • 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#29 veso_t

veso_t
  • Танкиcт
  • 1537 Мнения:
  • Клан:соло ездач

Публикувано 04 април 2014 - 08:41

От 7 игри с VK 30.02(D) 6 пъти ме хвърля срещу 9-ки и 8-ци! Никакъв шанс! То не само, че не мога да убия никого, ами не мога даже и да пробия!

Палачи дете, баща ти е невинен :) VK 30.02(D) се играе не с топовото оръдие, а с шевната машина. Със злато си пробива всичко, което може да срещне .... ако знаеш къде да целиш.
  • 0

#30 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 04 април 2014 - 08:47

Какво ли щеше да е ако беше започнал да играе още в началото и попадаше в битки с МС-1 срещу Маус на Малиновка
  • 0

2 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 2 гости, 0 анонимни