Към съдържанието

Снимка

МрънкЯне, рИване и прочия отрицателни ТАНКОВИ емоции

• Влезте в профила си за да пишете
6772 отговора на тази тема

#1 veso_t

veso_t
  • Танкиcт
  • 1537 Мнения:
  • Клан:соло ездач

Публикувано 02 април 2014 - 07:33

Не открих такава, а аналога в другия форум е доволно посещаван..... Снощи положението си такова таковата. Започнахме бодро с лаг, последваха последваха 3 от 10 пробили изстрела  на ИС6 срещу ВК3002 Д , АРЛ44 и Тигър I. След тази бодра увертюра заиграх изключително мъдро и адекватно. WN8  за вечерта - 900....... Няма да се науча да излизам веднага щом почна да правя глупости и това си е...
  • 0

#2 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7240 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 02 април 2014 - 07:37

Черна серия с Пантера 2 от три месеца насам. Уин рейтът ми падна на 48.95%. [ot]И точно заради аналога на тая тема спрях да влизам в другия форум.[/ot] едит: я, 900 поста и хубав рейтинг  ;D
  • 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#3 veso_t

veso_t
  • Танкиcт
  • 1537 Мнения:

Публикувано 02 април 2014 - 07:42

Черна серия с Пантера 2 от три месеца насам. Уин рейтът ми падна на 48.95%.

Не мога да разбера що се мъчиш с тоя кашон. Само пари троши и нерви образува. Разкарах го на секундата след като го изгриндих.

едит: я, 900 поста и хубав рейтинг  ;D

Това не е в духа на темата :)
  • 0

#4 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7240 Мнения:

Публикувано 02 април 2014 - 07:43

Не мога да разбера що се мъчиш с тоя кашон. Само пари троши и нерви образува. Разкарах го на секундата след като го изгриндих.

Щото съм си навил да изкарам Ace Tanker. И не ще и не ще.  >:(

Това не е в духа на темата :)

Не, но може да мине за оплакване - много спамя и ме болят пръстите от писане  ;D
  • 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#5 Mayar

Mayar
  • Танкист
  • 884 Мнения:

Публикувано 02 април 2014 - 13:38

Защо 15 маймуняка се опитват да ме убият постоянно? Какво лошо съм им направил?! В момена в който подкарам танкчето и започват да стрелят по мен ... Бахти - човек се прибира вечерно време, изморен от работа и иска малко да разпусне ... да се повози на кунсерватъ с думати .. да направи някое друго фрагче ... Аман от такива малоумници - само гледат да развалят удоволствието на човека ...
  • 0

rangermedal.png

Teamwork in WoT is not bad, expecting it, however - is

#6 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 6002 Мнения:

Публикувано 02 април 2014 - 14:22

Хехе,първия месец и аз бях така...свиква се,ако ли не ...сипваш по още една ракия.
  • 0

Продава се нов Star Citizen account с екстри+нов джойстик Defender Cobra M5...и евтин Diablo3+Soul of Reapers account.

#7 SeekerR

SeekerR

Таралеж

• Танкиcт
  • 4654 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 03 април 2014 - 08:20

Защо 15 маймуняка се опитват да ме убият постоянно? ....

Верно бе , и аз вече 2 години не мога да разбера защо правят така тия папуняци  ;D
  • 0

#8 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7240 Мнения:

Публикувано 03 април 2014 - 08:25

Верно бе , и аз вече 2 години не мога да разбера защо правят така тия папуняци  ;D

Понякога, незнайно защо, даже са повече от 15.
  • 1

#9 PGS

PGS
  • Танкист
  • 528 Мнения:

Публикувано 03 април 2014 - 13:41

Не мога да му свикна на тоя Хелкат : голям асинхрон между скорост и маневреност на корпуса от една страна, и въртене на купола, от друга страна ! Много е бавно се върти този купол ...мъка голяма и точно това е причината да имам ниски коефициенти с Хелкат-а. Другата ми мъка е Тигър -1. И там същата работа като с Хелкат-а, но още по-зле - тук и корпуса едвам мърда. Иначе правя щети, точно стрелям, но... процента победи с Тигър-1 ми е трагедия ... не искам и да го споменавам, че не е за казване!  :(
  • 1

#10 Havelock

Havelock
  • Танкиcт
  • 4245 Мнения:

Публикувано 03 април 2014 - 13:54

Не мога да му свикна на тоя Хелкат : голям асинхрон между скорост и маневреност на корпуса от една страна, и въртене на купола, от друга страна ! Много е бавно се върти този купол ...мъка голяма и точно това е причината да имам ниски коефициенти с Хелкат-а.

И на мен това ми е голям проблем. :( Опитвам се да го играя каше и да обикалям бързо около противника от по-голямо разстояние, без да се бутам в мелетата, ама  .... явно не се справям. Търся последния противник FV304 и се засичаме изнендващо на едно кръстовище между сгради. Аз веднага вкарвам първия изстрел, той остава на 50-ина, мръдва бързо 2 метра напред и заставаме машина до машина. И това беше ... от там нататък смешен ме направи. На всичко отгоре ме уби с две попадения, не от раз.  :-[
  • 0
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better

#11 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2531 Мнения:

Публикувано 03 април 2014 - 14:00

По темата за мрънкането. В последно време стана все по-често да изникват потребители, които по някакъв начин са останали с впечатлението, че играта е пълна с хакове, те са най-добрите, но пък играта е куца. Отделно имат вече около 5-6 теми, в които мрънкането и недоволството пробладават неоснователно. (най-вече на неопитност и незаинтересованост към прочит на малко допълнително инфо) . Да сложил съм анкета за следното питане към останалите редовни участници във форума: Да има или не подраздел на "Бойно поле" за този тип теми (мрънкане, обвинения в хакове, заключения без аргументи и т.н.) Така ще има възможност да се отсяват от останалите раздели подобни теми / мнения, както и пък хората, дето виждат неправди към тях от играта да се изявяват, защото пък иначе излиза, че форума не давал възможност да изкаже човек мнение, различно от това на мнозинството (дори и да не е вярно в 99% от случаите). Гласуването ще приключи след няколко дни. Моля, активните танкисти да дадат свой глас и мнение.
  • 1

#12 veso_t

veso_t
  • Танкиcт
  • 1537 Мнения:

Публикувано 03 април 2014 - 14:07

Е не може за всяко нещо подраздел, и без това са прекалено много вече. Който е недоволен да си мрънкя тука и готово :)
  • 0

#13 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2531 Мнения:

Публикувано 03 април 2014 - 14:09

Пример какво става само от 1 мнение. Както написах има още няколко подобни теми.
  • 0

#14 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7240 Мнения:

Публикувано 03 април 2014 - 14:09

Чак цял подраздел за троловете... Според мен няма смисъл. Реално всяко мрънкане може да се сведе до две причини: 1. Непознаване на механиката 2. Кофти ВБР
  • 0

#15 veso_t

veso_t
  • Танкиcт
  • 1537 Мнения:

Публикувано 03 април 2014 - 14:16

Пример какво става само от 1 мнение. Както написах има още няколко подобни теми.

:):):)
хахах, бил 43 годишен зелената тиква :):):):)
Някои остаряват като катедрали, други като гащи :):):)

Единствения проблем е  с администрането, т.е. твой :)
Ако имаш някакъв инструмент да прехвърляш автоматично нещо отметнато като рИване тук или на подобно място, проблема изчезва. Създаването на отделен раздел, подраздел не знам как ще ти помогне, без ограничаване правата на постване/започване на тема.
  • 0

4 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 4 гости, 0 анонимни