Към съдържанието

Снимка

Филми, сериали, ТВ

• Влезте в профила си за да пишете
677 отговора на тази тема

#661 SeekerR

SeekerR

Таралеж

• Танкиcт
  • 4654 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 05 февруари 2017 - 19:18

Точно се прибрах от работа, влязох в Замунда да видя дали няма нещо интересно и гледам това :

Ascension  

Не съм го гледал още но ще дръпна първата серия да видя дали си заслужава ....

Този пост е редактиран от SeekerR: 05 февруари 2017 - 19:19

#662 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7497 Мнения:

Публикувано 05 февруари 2017 - 20:55

Изтеглих и трите части,отзивите са много добри...за съжаление са стопирали проекта след 1-я сезон .

signature.png

#663 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2797 Мнения:
  • Клан:-ANIML-

Публикувано 05 февруари 2017 - 23:37

От скука гледам втори сезон на Colony пак същата песен от първи сезон на нов глас

A higher intelligence is able to hit a smaller target in a larger search space in less time on higher variety of domains!
signature.png

#664 Coruin

Coruin
  • Танкист
  • 538 Мнения:
  • Клан:EPIC

Публикувано 06 февруари 2017 - 01:10

На мен пък много ми допадна новата продукция на BBC- "Табу". Отличен трилър, с щипка екшън и мистика и невероятна актьорска игра начело с Том Харди и Джонатан Прайс. След "Шерлок" и "Война и мир" това е третата много качествена продукция на BBC която заглеждам. Вече правят сериали с международен каст подобно на HBO, и се справят в някои отношения(особено в сценария и диалозите) даже по-добре.  

Няма нищо по-хубаво от лошото време!

#665 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7497 Мнения:

Публикувано 06 февруари 2017 - 08:16

От скука гледам втори сезон на Colony пак същата песен от първи сезон на нов глас

Сериала ме отказа на третия епизод/1 сезон...на фона на други сериали като Game of Thrones,The Big Bang Theory,Banshee, The Expanse,The 100 и редица други,просто се насилвах да го гледам.Чакам да излезе целия сезон на посочения от Коруин "Taboo" с Том Харди ,след множеството суперлативи за него.

Този пост е редактиран от DeepShadow1: 06 февруари 2017 - 08:16

signature.png

#666 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2797 Мнения:

Публикувано 07 февруари 2017 - 00:45

Сериала ме отказа на третия епизод/1 сезон...на фона на други сериали като Game of Thrones,The Big Bang Theory,Banshee, The Expanse,The 100 и редица други,просто се насилвах да го гледам.Чакам да излезе целия сезон на посочения от Коруин "Taboo" с Том Харди ,след множеството суперлативи за него.

Аз си го пускам да заспивам на него като за тази цел ми върши идеална работа, пускам един епизод и до средата съм откъртил, толкова е монотонен и еднообразен :) има доста по-интересни сериалчета за гледане ама те ме държат буден та за спане ми трябва точно нещо такова ;)   

A higher intelligence is able to hit a smaller target in a larger search space in less time on higher variety of domains!
signature.png

#667 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7497 Мнения:

Публикувано 07 февруари 2017 - 10:24

И на мен ми действаше по същия начин,подлъгах се от положителните коментари за "Colony" и явно се бях хайпнал...

signature.png

#668 Stancho

Stancho
  • Tанкист
  • 445 Мнения:

Публикувано 02 март 2017 - 00:26

Скоро излезе едно сериалче Legion може да го гледате поне до сега има 3-4 епизода които обещават нещо добро.

#669 niava

niava
  • Tанкист
  • 117 Мнения:

Публикувано 02 март 2017 - 09:43

На мен пък много ми допадна новата продукция на BBC- "Табу". Отличен трилър, с щипка екшън и мистика и невероятна актьорска игра начело с Том Харди и Джонатан Прайс. След "Шерлок" и "Война и мир" това е третата много качествена продукция на BBC която заглеждам. Вече правят сериали с международен каст подобно на HBO, и се справят в някои отношения(особено в сценария и диалозите) даже по-добре.  

http://www.imdb.com/title/tt1474684/

Заповядай :)  Идрис Елба също е много на ниво 

#670 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2797 Мнения:

Публикувано 22 ноември 2017 - 03:11

http://www.imdb.com/title/tt4998350/

signature.png

#671 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2797 Мнения:

Публикувано 25 ноември 2018 - 23:30

Altered Carbon

signature.png

#672 Coruin

Coruin
  • Танкист
  • 538 Мнения:
  • Клан:EPIC

Публикувано 26 ноември 2018 - 10:46

Това мина в началото на годината, изненадан съм че чак сега го намираш. Въпреки сериозните разминавания с книгата(на български е под името "Суперкомандос" от Ричард Морган :) ), си остана едно от най-добрите заглавия изобщо за тази година. Твърда фантастика(киберпънк по-скоро, поне на това са акцентирали), криминале(ноар) и анти-утопия вплетени неповторимо. Има три книги за Такеши Ковач, принципно е планиран и втори сезон(вероятно по "Сразени ангели"), но самата книга клони доста по-сериозно към военната фантастика, така че може и да не види бял свят.

Няма нищо по-хубаво от лошото време!

#673 Havelock

Havelock
  • Танкиcт
  • 4331 Мнения:

Публикувано 26 ноември 2018 - 11:20

принципно е планиран и втори сезон

Е то официално си казаха, че ще има втори сезон, вероятно през юли ще стартира.

Определено е добро сериалчето. Само малко се разочаровах в края, защото доста време си мислех, че ще открие себе си като извършител, а то пак се оказа иконома. :D

Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better

#674 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2797 Мнения:

Публикувано 26 ноември 2018 - 14:33

Escape at Dannemora малко затворническа драма

signature.png

#675 Federal

Federal
  • Танкист
  • 846 Мнения:

Публикувано 09 юни 2019 - 17:53

https://www.imdb.com..._1?ref_=nv_sr_1

Три сезона! За любителите на черния хумор в съчетание с действителни истории и известни режисьори!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни