Към съдържанието

Снимка

Филми, сериали, ТВ

• Влезте в профила си за да пишете
677 отговора на тази тема

#16 Liuteniczata

Liuteniczata

Арсяде ...

• Танкиcт
  • 2442 Мнения:
  • Клан:МоеСело

Публикувано 21 май 2014 - 21:01

Dexter, Sherlock  - не се предвиждат нови сезони за сега, но са много много добри сериали. Препоръчвам ги! Vikings, Elementary - си ги следя редовно също много добри!

Към гореспоменатите бих добавил още няколко: True Detective

The Wire

Boardwalk Empire

Homeland

House of Cards

Rome

Всичките до един са доста читави и сериозни сериали и ги препоръчвам горещо.

Други не толкова претенциозни сериали бих препоръчал:

Person Of Interest

Under The Dome

Banshee

Fringe

Shameless

Haven

Boss

The Following

Hell On Wheels

За тези се сещам в момента. Бих написал и за всеки сериал по нещо, но предполагам за утре ще го оставя.  

Този пост е редактиран от Liuteniczata: 26 юни 2014 - 08:05

7660300Q.jpg

"Нисък рейтинг имам щото само с идиоти играя, ако има святсни играчи - няма да е така."

#17 ViktorKitov

ViktorKitov

Катализатор

• Tанкист
  • 1306 Мнения:
  • Клан:BG-TA

Публикувано 21 май 2014 - 21:03

Не.

Публикувано изображение

#18 Sharana

Sharana

Дежурен трол

• Moderators
  • 1996 Мнения:
  • Клан:ANGER

Публикувано 21 май 2014 - 21:54

[font="arial, sans-serif;"]Аз скоро свърших едно готино американско сериалче - The Unit (за отряд на секретните спец.части). Преди това гледах новите "морски дяволи" - Смерч Судьбы (пак на подобна тематика).[/font]

[font="arial, sans-serif;"]В момента гледам руски сериал "Груз" за фельдъегер (на български?).[/font]

[font="arial, sans-serif;"]Нещо обаче отдавна не съм гледал интересна научна фантастика. Feersum спомена falling skies, кога излиза новия сезон? Иначе пак да се гледа някой StarGate също е добър вариант.[/font]

Публикувано изображение

Intel Core i7-4790K / Asus Z97-Pro Gamer / 16GB (2x8GB) HyperX Fury Blue 1600 / MSI GeForce GTX 970 4G / FSP Hydro G 750W GOLD /  SSD Samsung 850 Evo 250GB / WD Caviar Black 1TB

#19 Soul_Collector

Soul_Collector
  • Танков Ас
  • 1505 Мнения:

Публикувано 22 май 2014 - 00:39

Определено The Unit е много добър сериял.. (което ми напомни че го гледах преди 4 години.. сега дърпам отново сезон 1)  B)  ... в този жанр е и NCIS - Военноморски специален отдел .. голям съм му фен.. вече съм на сезон 11  :D но определено един от най-добрите екшън сериалчета е 24 ... новия сезон започна много добре.. 

#20 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 22 май 2014 - 07:37

[font="arial, sans-serif;"]Аз скоро свърших едно готино американско сериалче - The Unit (за отряд на секретните спец.части). Преди това гледах новите "морски дяволи" - Смерч Судьбы (пак на подобна тематика).[/font]

[font="arial, sans-serif;"]В момента гледам руски сериал "Груз" за фельдъегер (на български?).[/font]

[font="arial, sans-serif;"]Нещо обаче отдавна не съм гледал интересна научна фантастика. Feersum спомена falling skies, кога излиза новия сезон? Иначе пак да се гледа някой StarGate също е добър вариант.[/font]

Falling skies са го обявили за 22 юни, като приключат сезоните на редовните сериали.

Определено The Unit е много добър сериял.. (което ми напомни че го гледах преди 4 години.. сега дърпам отново сезон 1)  B)  ... в този жанр е и NCIS - Военноморски специален отдел .. голям съм му фен.. вече съм на сезон 11  :D 
но определено един от най-добрите екшън сериалчета е 24 ... новия сезон започна много добре.. 

The Unit и мен много ме кефеше отначало, ама във втори сезон нещата много политическо-конспиративни ги завъртяха, и се отказах да гледам. Предпочитам класически пукотевици :)

"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#21 Mayar

Mayar
  • Танкист
  • 917 Мнения:

Публикувано 22 май 2014 - 08:40

Напоследък преоткривам "Теория за големиот БУМ"! Но все още не мога да преценя - трябва ли да се радвам или да се притеснявам, че разбирам всички гегове в сериала?

Иначе -> +1  от мен за всички NCIS(класическия и ЛА, както и за Хайван 5-0). Голям съм им фен - приятен коктейл от хумор и екшън. Също така,чат-пат позагелждам и Кокали.

Публикувано изображение

Teamwork in WoT is not bad, expecting it, however - is

#22 Havelock

Havelock
  • Танкиcт
  • 4331 Мнения:

Публикувано 22 май 2014 - 09:47

Я, па ... как не съм видял тази тема.  ::)

Сериалчета от типа на "От местопрестъплението" не са много за следене. Чат-пат по някоя серийка, ама ако го захапеш, бая си е еднообразен. 

А най ми е интересно, как пък никой не спомена "Игра на тронове"!?  :huh:  Уникален откъм кастинг и диалози.

"Д-р Хаус" също. Да, там може пак да се говори за еднообразие донякъде, но пък към очаквания сюжет има много гарнитура. :)

"Heroes"  до трети сезон беше страхотен, нататък издържах 5 серии, напсувах сценаристите и го спрях.

"Person of interest" е много готино сериалче.

"Supernatural" също. Тук съм на противоположно мнение с Фиърсъм, след 5 сезон става много по-интересно. :)

Споменатия вече "True detective", ама той си е доста сериозен и бая мудничко се развива действието. Не е да се гледа като мен, дето вечер след 00.00 часа си пускам по 1-2 серийки.

"Arrow" става.

Вчера приключих с каквото е излязло до момента от "Banshee".

Препоръчвам също и "Lie to me" - Тим Рот е голям! :)

"Once upon a time" следя също.

За "Friends" и "Two and a half men" ясно. Особено последния до излизането на Чарли Шийн, за мен е най-универсалния сериал, в който има някаква хронология. Все тая откъде ще го започнеш, хилежа е неминуем. 

Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better

#23 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 22 май 2014 - 09:53

Имам един приятел, бачка в гейм компания, колегите му са абсолютни нърдове и само го спамят със спойлери за Game Of Thrones... за неща, които даже и в книгите още ги няма :lol:

Ще го прИбия някой ден...

Този пост е редактиран от feersum: 22 май 2014 - 09:53

"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#24 Havelock

Havelock
  • Танкиcт
  • 4331 Мнения:

Публикувано 22 май 2014 - 09:57

Не съм чел книгите, не смятам и да ги започвам, защото съм убеден, че след петата ще е пълна боза. Силно се надявам сценаристите на филма след петия сезон да поизбягат от книгите.

Не ми пречи и да си чета спойлери.  :D  Пак си го гледам с кеф. Трябваше например на всяка цена да проверя, колко още аджеба ще живее тоя изрод Джофри. :)

#25 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 22 май 2014 - 10:02

В петата книга тотално се оплетох кой е жив, кой е умрял, кой къде отпътувал, кой го съживили...

Сценаристите още във втори сезон избягаха от книгите.

#26 Gecata

Gecata

Пловдив е само Черно-Бял

• Танкист
  • 882 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 22 май 2014 - 10:31

СПОЙЛЕРИма 5 живи Таргариен!

Публикувано изображение

#27 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 22 май 2014 - 10:32

Д-р Хаус е доста добър, особено първите 4 сезона. Този "Игра на тронове" нещо не ме грабна.

#28 Gecata

Gecata

Пловдив е само Черно-Бял

• Танкист
  • 882 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 22 май 2014 - 10:34

Гледането омеква мозъка и ви прави Хамериканоси.Четете книги, там е истината. Почни "Песен за огън и лед" и ще спреш да гледаш всякакви сериали.

Публикувано изображение

#29 Havelock

Havelock
  • Танкиcт
  • 4331 Мнения:

Публикувано 22 май 2014 - 10:37

Единия от "незнайните" такива го знам кой е, ама другите явно ще са ми изненадата. То още не съм гледал нищо от новия сезон, чакам да излезе целия и тогава. След него може пак да ме засърбят ръчичките да търся спойлери по нета.  :D   

#30 Havelock

Havelock
  • Танкиcт
  • 4331 Мнения:

Публикувано 22 май 2014 - 10:41

Гледането омеква мозъка и ви прави Хамериканоси.Четете книги, там е истината. Почни "Песен за огън и лед" и ще спреш да гледаш всякакви сериали.

Защо да го започвам, като знам че ще ме разочарова накрая. Същото, каквото се случи с всички мои приятели, които бяха луднали по "Колелото на времето", а сега съжаляват, че са го започнали. Нещо, което аз предвидливо не направих, след като прочетох едва първата страница.

И не си прав. В смисъл, че и във филмите, и в сериалите, си има зарибявка, очарование и т.н., според вкуса. Има доста интересни, според вкуса разбира се. И това ти го казвам като човек, изчел доста книги, докато бях по-млад и с по-спокоен живот.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни