Към съдържанието

Снимка

Чат

• Влезте в профила си за да пишете
1628 отговора на тази тема

#1 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 06 януари 2014 - 15:34

Накратко, Расте е виновен за всичко :)
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#2 ViktorKitov

ViktorKitov

Катализатор

• Tанкист
  • 1306 Мнения:
  • Клан:BG-TA

Публикувано 06 януари 2014 - 15:36

Raste noob.

Публикувано изображение

#3 veso_t

veso_t
  • Танкиcт
  • 1537 Мнения:
  • Клан:соло ездач

Публикувано 06 януари 2014 - 16:41

Има "друго - пояснете" :)

Като гледам колко хора има тук от другия форум и като знам как самопожертвователно ( по-скоро самоубийствено  ;D ) рекламираше там, май по-добре да промениш анкетата  ;D

#4 Raste

Raste
  • Администратор
  • 1399 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 10 януари 2014 - 17:39

Форума на бойна слава - нещо средно между първите два. Опит за някаква систематизация,много се държи на възпитанието.

Оттам все още не са ме баннали :D Иначе оня ден засякох в рандъм един субект с ник FurcyBG  - подозрително съвпадащ с ника на модератора Furcy от хардуера. Много се чудех дали да не го гръмна профилактично за утоляване на някои мои долни страсти, но беше от BGPZB та се възпрях с усилие за да не стават дипломатически инциденти...

Публикувано изображение
Asekato @ [1-Bul] RU
ex ESL BG WoT Master League Admin
Mrakar[EFE], след 4:1 загубени битки при атака на СХ: So pls lets keep this about BRAVE, they played well, they defended theirs clicker, we sucked out... GGWP...

Случайна мисъл от форума: Тук само за играта ли може да се хвалим или и за други работи ,защото аз играта не съм я играл ама за други работи мога да се похваля .

#5 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 06 февруари 2014 - 09:21

И тъй като нямам притеснения току виж някой да не отвори друг сайт "конкурентен", за новаците споделям още 2 сайта за играта на БГ, в които има информация.

Вече и във форума на Оффроуд България има под-форум за WoT - явно е заразно  ;D Там пък колегите решиха да се организират да правят клан на руския сървър... с чисто нови акаунти, който няма.
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#6 FurcyBG

FurcyBG
  • Танков Ас
  • 89 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 06 февруари 2014 - 14:30

Оттам все още не са ме баннали :D Иначе оня ден засякох в рандъм един субект с ник FurcyBG  - подозрително съвпадащ с ника на модератора Furcy от хардуера. Много се чудех дали да не го гръмна профилактично за утоляване на някои мои долни страсти, но беше от BGPZB та се възпрях с усилие за да не стават дипломатически инциденти...

Правилно си уцелил..не е подозрително съвпадащ, а доста явно :) като ти падне..пуцай ме на воля  :P P.S. Сори не съм те мернал в листа с играчи. Обикновено поздравявам всички, които мерна  в началото.

Posted Image

#7 sppenev

sppenev
  • Tанкист
  • 21 Мнения:
  • Клан:BGPZB

Публикувано 25 февруари 2014 - 12:28

Raste noob.

Не си му виждал новата тениска, дето жена му я подари за РД-то. Има щампа "Let`s camping" :)

Публикувано изображение

Ордата е последното убежище на некомпетентния!

#8 ViktorKitov

ViktorKitov

Катализатор

• Tанкист
  • 1306 Мнения:
  • Клан:BG-TA

Публикувано 25 февруари 2014 - 15:58

Много подходящо!

Публикувано изображение

#9 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 05 март 2014 - 12:58

Темата, както се вижда, ще служи за свободен чат (по желание на няколко потребителя). Приятно чешане на пръстите  8) (Тематика всякаква, все пак е в спам раздела).

#10 miaz74

miaz74

Art(y) of Jedi

• Танкиcт
  • 1128 Мнения:
  • Клан:-BSA-

Публикувано 05 март 2014 - 13:03

Тоест тук е мястото за всякакви мозъчни полюции

Публикувано изображение

#11 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 05 март 2014 - 13:04

Може и да има гениални изкази, знае ли човек

#12 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 05 март 2014 - 13:05

Тоест тук е мястото за всякакви мозъчни полюции

Може и нещо умно да се пръкне, никога не се знае... Иначе - добър ден, другари танкисти!  ;D

#13 bigbeer

bigbeer

махмурлия

• Танкист
  • 546 Мнения:

Публикувано 05 март 2014 - 13:08

Да ви имам ентусиазЪма !

#14 Gecata

Gecata

Пловдив е само Черно-Бял

• Танкист
  • 882 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 05 март 2014 - 13:10

Малка ми е заплатата!И отделно цял ден се рова в нета!

Публикувано изображение

#15 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 05 март 2014 - 13:11

Малка ми е заплатата! И отделно цял ден се рова в нета!

Тихо, ще те чуе началството, заплатата от малка ще стане нулева... ;D

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни