Към съдържанието

Снимка

Кои три карти бихте избегнали ?

• Влезте в профила си за да пишете
88 отговора на тази тема

#31 blizkobon

blizkobon
  • Tанкист
  • 299 Мнения:

Публикувано 29 август 2014 - 17:33

Мразя аз градските карти.А най омразна ми е Енск.Е така и не се научих да я играя тая карта.Отвсякъде се пробвах и все тая.Тука само тежките танкове имат думата.Всичко друго заминава бързо.Следващата е Химелсдорф и след това Руинберг

• 0

#32 KM1982BG

KM1982BG
  • Tанкист
  • 265 Мнения:
  • Клан:ANGER

Публикувано 29 август 2014 - 17:45

аз по - скоро не бих играл от някои бази на картите,отколкото самата карта.. все още има небалансирани карти..

• 0
Публикувано изображение

#33 ЗиС-4

ЗиС-4
  • Banned
  • 26 Мнения:

Публикувано 29 август 2014 - 21:08

Мразя аз градските карти.А най омразна ми е Енск.Е така и не се научих да я играя тая карта.Отвсякъде се пробвах и все тая.Тука само тежките танкове имат думата.Всичко друго заминава бързо.Следващата е Химелсдорф и след това Руинберг

Прочети пост №8 от тази тема !  :)  И като добавиш и факта, че изброените карти имат по 3-4 модификации - зимни, летни, в огньове без огньове, насрещни... се получава, че практически около 20-25% от игрите, се водят именно на тези шибани карти! Те карти са кофти, защото на тях играта "по-елементарна", по "ръкопашеста", ако мога така да се изразя, и няма практически възможност за маневри, засади и т.н..... с други думи - на тези карти директно печели "по-големия" и в буквален и в преносен смисъл !  Затова градските карти са любими на лилавите зомбита..., защото там преимуществото им трудно може да бъде елиминирано  :D

#34 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 29 август 2014 - 21:24

С други думи, искаш да избегнеш картите, на които нямаш идея какво да правиш.

• 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#35 ЗиС-4

ЗиС-4
  • Banned
  • 26 Мнения:

Публикувано 29 август 2014 - 21:48

Това казвам, че на тези карти практически няма идея ... има просто мелета "на завоя"!

#36 valkov2

valkov2

WoT-less

• Танкиcт
  • 2980 Мнения:
  • Клан:BG3AD

Публикувано 29 август 2014 - 22:01

Е, то тия карти са основните на ниските тиъри и г/д на тях човек се понаучава да играе.

• 0
Някои хора ме радват с присъствието си, а други с отсъствието си.

#37 blizkobon

blizkobon
  • Tанкист
  • 299 Мнения:

Публикувано 30 август 2014 - 05:42

С други думи, искаш да избегнеш картите, на които нямаш идея какво да правиш.

Виж сега.В тоя форум има хора,които много добре разбират тая игра и ти със сигурност си един от тях.Спор няма.Затова,лично аз,винаги внимателно чета мненията ти.Ама чак пък да нямаме идея какво да правим на градските карти.... Аз  карам леки и медиуми предимно.Това което трябва да правя е да спотвам за по-големите.И това правя обикновено.Ако съм с медиум се и посбивам с някой лек или ТД или пък си намирам място по фланговете и чистя скаутите на врага.Ма на градските карти става трудно тая работа..Снощи играя на Химелсдорф.Имах 4-ма спотнати и три фрага.Бях с лек Крузадер от 5-ти тиър.От моите-аз,едно ТД и един Кромуел.От врага едно арти и двама тежки.Насрещна беше битката.Пусто му,намерих единия тежък(беше се качил на железопътната линия преди базата) и двамата с Кромуела го наобиколихме и започнахме да го източваме от две страни(просто стана луда калинка тоя).В това време ТД-то тръгна по баира към артито(гледах го на минимапа)То беше горе на Ктедралата.В момента в който ТД-то се показа на завоя в подножието на катедралата-артито каза БУМ и го зачисти с един изстрел.Викам си-"сега довършваме тежкия с Кромуела и отивам да поразгледам артито отблизо и отзад" :lol: Да,ама не.Артито отгоре каза БУМ и купола ми изхвърча у Енск,а веригите ми у Руинберг :o А на тежкия му беше останало 8% животец и беше само на един изстрел да го свърша.Е как да се оправя на тая карта?На Енск ме гърмят през сградите щото са дървени.Тежките,артитата ТД-та,с големите пушки,просто не ми дават да дишам там.Даже не си и помислям да изляза на фланга,на открито,при полето с храстите.А на Руинберг,като тръгна да спотвам,като ме заклещят от двете страни на улицата,къде да бягам???Ей затова не ги обичам тия карти.На Руинберг се оправям обикновено добре.ама на другите две,особено на Енск,не изкарвам дълго.Обикновено бързо отивам у гаража да пия бира и да слушам монтьорите как мрънкат-"Еб...та у танкиста смотан" :D

• 1

#38 hr1st0

hr1st0
  • Tанкист
  • 140 Мнения:

Публикувано 30 август 2014 - 11:57

.Викам си-"сега довършваме тежкия с Кромуела и отивам да поразгледам артито отблизо и отзад" Да,ама не.Артито отгоре каза БУМ и купола ми изхвърча у Енск,а веригите ми у Руинберг А на тежкия му беше останало 8% животец и беше само на един изстрел да го свърша.Е как да се оправя на тая карта?

Не си спомням кой го каза но звучеше горе долу така : "[color=#ff0000;]Спрелия медиум е мъртъв медиум[/color]" 

За да те е опукало артито си бил спрял  ;)  

• 0

#39 Gugushev

Gugushev

Camper noob

• Танкиcт
  • 2402 Мнения:

Публикувано 30 август 2014 - 12:45

По принцип си прав, но след 200 игри с GW Tiger P последните 15 дни свикнах да целя танкове в движение, въпреки че не съм кой знае какъв артилерист. Понякога ВБР поднася страшни изненади. 

• 0

дебнене, засади, храсти , няма Ф1, няма ралита , няма бъгита... само точна и премерена снайперска стрелба!

#40 blizkobon

blizkobon
  • Tанкист
  • 299 Мнения:

Публикувано 30 август 2014 - 13:08

Не си спомням кой го каза но звучеше горе долу така : "[color=#ff0000;]Спрелия медиум е мъртъв медиум[/color]" 

За да те е опукало артито си бил спрял   ;)

Ами то нямаше как да не спра,защото се криех зад една стена от тежкия.А от другата страна беше Кромуела.И двамата го пукахме дружно.Почти го бяхме опукали,като ме пукна артито от Катедралата.Издебна ме гада.А и нали като се показвах да стрелям по тежкия,той съответно ме спотваше.Няма как да го избегна това.А и да се движа нямаше как,щото бях твърде близо до тежкия и ако изляза да танцувам около него,той щеше да ме довърши с един изстрел.Скапана ситуация.Шах и мат :wacko: А иначе така красиво го бяхме гушнали с Крома.Само въртеше купола наляво-надясно и се чудеше по кой да стреля.Ма докато е обърнат към Крома ,аз се покажа и стрелям.Докато е обърнат към мен,Крома го думка от другата страна.Абе красота.Тъкмо си мислех-"на ти ся тежък,приятелю" и артито ми секна оргазма.Направо откачих.Ако можех с голи ръце щях да го удуша гада.Ма иначе явно си разбираше от работата артилериста.Евала.Пръсна ме кат китайска фоерверка.

• 0

#41 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 31 август 2014 - 17:44

....

Благодаря за добрите думи! Не подценявам качествата на който и да е играч тук. Постът ми беше насочен само и единствено към Бай Михо (PGS, или XYZ, или както е известен сега - ЗиС-4). Съжалявам, ако съм те обидил по някакъв начин.
  • 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#42 blizkobon

blizkobon
  • Tанкист
  • 299 Мнения:

Публикувано 31 август 2014 - 23:23

Благодаря за добрите думи! Не подценявам качествата на който и да е играч тук. Постът ми беше насочен само и единствено към Бай Михо (PGS, или XYZ, или както е известен сега - ЗиС-4). Съжалявам, ако съм те обидил по някакъв начин.

Аааа не съм обиден изобщо.Хеххe то остава и от такива неща да се обиждам.Тук всеки си казва мнението.Който се обижда- ми да не влиза във форума.Не знаех,че ЗиС-4 е PGS :D И между другото аз съм си новобранец(доматче,консервено) и приемам всякакви съвети без и да ми минава през ум да се обиждам ;)

• 1

#43 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 01 септември 2014 - 09:13

Та за картите, аз бих задраскал следните:

- Първо, бих задраскал ЕНСК.

- После, бих задраскал ЕНСК още веднъж.

- А на края, бих задраскал ЕНСК пак, за всеки случай, да не би да я върнат.

• 0

Хората, които четат книги, винаги ще управляват хората, които гледат телевизия!

Публикувано изображение

http://www.twitch.tv/bggeneral2/ или https://gaming.youtu...Tchavdarbg/live

#44 Havelock

Havelock
  • Танкиcт
  • 4331 Мнения:

Публикувано 01 септември 2014 - 10:22

Отвратителната Свещена долина

Северогорск

Северозапад

Енск наистина е непригодна за някои разрушители, ама за разлика от повечето тук май, на мен градските карти са ми интересни. Лично мое мнение е, че ако разликата в отборите не е  фрапираща, предлагат възможност за повече тактически врътки.

• 0
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better

#45 ЗиС-4

ЗиС-4
  • Banned
  • 26 Мнения:

Публикувано 01 септември 2014 - 10:36

Що бе, Северозапад-а е хубава карта.... има отлични възможности за обстрел от 500 метра и кусур... :D

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни