Към съдържанието

Снимка

Т95

• Влезте в профила си за да пишете
43 отговора на тази тема

#1 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 11 октомври 2013 - 13:43

Публикувано изображение

Машината била планирана за производство на поне 25 броя, но в крайна сметка се е стигнало до само 2 прототипа, като те не влизат в битка. Танкът е доста бавен, дори повече от Т28, но има по-здрава бронировка от предшественика си. Всъщност Т95 е разполага с най-яко бронираната предница в играта. За сметка на това е много бавен и трудно подвижен. Много мощното му оръдие поразява с лекота 9-тки и дори 10-тки, но е лесна цел за артилерията.

Начални характеристики:

Ниво: 9
Цена: 3 500 000 кредита
Точки живот: 1700
Броня: 305 / 152 / 51
Скорост: до 13 км/ч
Порежения: 240-400
Пробивност: 149-248

Предимства:

* Най-здравата предна броня в играта
* Мощно оръдие с отлична точност
* Добра странична бронировка
* Доста танкове въобще не се опитват да се надиграват с него и го отбягват
* Много нисък силует, правещ го труден за уцелване

Недостатъци:

* Най-баваният танк в играта
* Много уязвим от артилерия
* Бавна скорострелност

Геймплей:

Въпреки, че е много бавен, често Т95 води атаките на отбора. Изключително труден за пробиване отпред и с огневата си мощ, доста противници се отказват да се бият с него и се скриват. Не всеки би имал нерви да играе с Т95 заради скоростта му, но удоволствието да надигравате почти всички "лице в лице" го прави желан за игра.

Препоръчително оборудване:

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

* Видео ревю

* Геймплей видео

* О​фициална страница на модела

• 0

#2 Gugushev

Gugushev

Camper noob

• Танкиcт
  • 2353 Мнения:

Публикувано 13 април 2014 - 10:55

Покрай намалението на линията взех Т95 и вече събрах 200К опит към Т110Е3, та реших да си споделя впечатленията от тази машина :)Основното предимство на Т95 е челната броня, но в момента тя няма такова влияние в играта. Отблизо почти всеки стреля по куполите отгоре, които се пробиват лесно, тиър 7 тежки танкове са ми убивали командира без проблем. Другата слаба част е долния бронелист, който е малък като зона, но се случва и там да ме уцелят. Единственият начин да намалите броя на пробития в купола е когато някой се прицелва във вас да завивате наляво-надясно, да "танцувате", за да затрудните противниците да се прицелят. Когато обаче сте на разстояние от поне 250 метра машината е почти неуязвима, трудно е да се уцелят слабите места и противника или зарежда златни снаряди (които пак отскачат от бронята), или се дърпа назад. Страничната и задната броня рядко спасяват, а често при попадения в кърмата танка се запалва или се поврежда боеуклада.Оръдието според описанието е с "отлична точност", а всъщност е с 0.38. За сравнение БЛ-10 на Обект 704 е 0.39. Другият проблем с него е, че при движение дори с 10 км/ч има голям кръг на прицелване, който пък се събира много бавно след като спрете. Почти е невъзможно да уцелите танк, който минава пред вас ако и вие се движите в същия момент. Презарежда за 15.5 секунди с дотиквач и вентилатор, което дава време на противника след като стреляте да ви заобиколи и да ви разстреля отзад.За това спомага и най-сериозният за мен недостатък на Т95 - адски тромава и бавно завиваща машина. На два пъти ИСУ-152 успяваха да ме обикалят и разстрелват, тежките танкове също нямат никакъв проблем да избягат. Максималната скорост не е такъв голям недостатък, обикновено стигам накъдето съм тръгнал. Обаче бавното завиване прави танка адски уязвим, дори в градски условия.Аз ползвах различни от препоръчаните модули, сложих дотиквач и вентилатор с идеята да зарежда максимално бързо и 5% от вента да подпомогнат скоростта на завиване поне малко. За третия слот взех кутия с инструменти, тъй като постоянно се движа за да стигна където искам, често чупят веригите и тогава сте безпомощни, а пък мрежата и бинокъла работят само при спрял танк. На екипажа сложих ремонт, лампа на командира, на шофьора добавих и умението за по-бързо завиване, останалите както решите, нямат особено влияние. Последният пирон в ковчега е комбинацията от посредствен камуфлаж и слаб обзор. На открити карти лесно ме засветват, а аз често не виждам противника. Пробвах да играя с бинокъл, но не усетих подобрение.След всичко изписано дотук мисля че е ясна моята оценка - не си заслужава. За съжаление и Т110Е3 не е впечатляваща десетка, която да оправдае всички страдания от грайнда на Т95. Аз се навих да го направя само защото исках Т110Е3 докато е намален и когато го отключа ще взема медал Инженер за САЩ :)
  • 1

дебнене, засади, храсти , няма Ф1, няма ралита , няма бъгита... само точна и премерена снайперска стрелба!

#3 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 13 април 2014 - 18:56

Верно ли златните отскачат? :)
  • 0

#4 Gugushev

Gugushev

Camper noob

• Танкиcт
  • 2353 Мнения:

Публикувано 13 април 2014 - 19:24

Ако не знаеш къде да стреляш или не уцелиш куполите всичко отскача.
  • 0

дебнене, засади, храсти , няма Ф1, няма ралита , няма бъгита... само точна и премерена снайперска стрелба!

#5 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 13 април 2014 - 19:37

ама мериш ли ъгъла? да не е рикошет? :))
  • 0

#6 ViktorKitov

ViktorKitov

Катализатор

• Tанкист
  • 1306 Мнения:
  • Клан:BG-TA

Публикувано 13 април 2014 - 19:55

Безсмислено разводняване.
  • 0

Публикувано изображение

#7 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 13 април 2014 - 20:19

Дори в неделя не давате малко да се помайтапя... сухари
  • 0

#8 ViktorKitov

ViktorKitov

Катализатор

• Tанкист
  • 1306 Мнения:
  • Клан:BG-TA

Публикувано 13 април 2014 - 20:20

Няма лошо, ама половината теми станаха птлна боза  ::)
  • 0

Публикувано изображение

#9 Soul_Collector

Soul_Collector
  • Танков Ас
  • 1505 Мнения:

Публикувано 18 юни 2014 - 02:10

Не е нужно да четете ревюта.. и да си губите времето с досадното взиране в текста и да не може да разберете какво е искал да каже автора.. това от което наистина имате нужда е точно тук.. точно сега.. на един клик разстояние.. Забравете старите ревюта и се насладете на революционна нова технология [color=#ff8c00;]Т95 MEGA SCOUT[/color]

• 1

#10 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7775 Мнения:

Публикувано 18 юни 2014 - 08:45

Хах,тъкмо след 13 90-ката ,мисля да скачам на новия скаут Т95...знам,че е адски бърз и много мощен.

• 0

#11 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:
  • Клан:ANGER

Публикувано 30 юни 2014 - 12:24

.......това НЕЩО - Т95 е мега смех ;) пробива се със 258+ пен навсякъде ;) (визирам най-вече FV215B , IS-4 и всичко що е медиум) лошото е че и аз се натресох на това нещо да го играя - отдоло в подписа ми си личи резултата .............. :( незнам как е било преди ама сега е трагедия)

• 0

#12 MadWork

MadWork
  • Нoвобранец
  • 11 Мнения:
  • Клан:BGPZB

Публикувано 26 юли 2014 - 15:58

Е аз така или иначе подкарах американските унищожители,колкото и да е мъчително ще ги избутаме :D

• 0

#13 SeekerR

SeekerR

Таралеж

• Танкиcт
  • 4654 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 28 юли 2014 - 12:02

.......това НЕЩО - Т95 е мега смех ;) пробива се със 258+ пен навсякъде ;) (визирам най-вече FV215B , IS-4 и всичко що е медиум) лошото е че и аз се натресох на това нещо да го играя - отдоло в подписа ми си личи резултата .............. :( незнам как е било преди ама сега е трагедия)

"Навсякъде" въобще не можеш да го пробиеш :)

• 0

#14 Kocamka

Kocamka
  • Tанкист
  • 91 Мнения:
  • Клан:BGSBT

Публикувано 30 юли 2014 - 16:29

Аз пък мега се кефя като се покажа с Т95 и да срина атаката на врага, и почват да се крият и да се опитват да ме пробият с по горните описани машини, включително и Е100 и ИС7 от 30-40 метра и само се чува звънкане по корпуса и отлитане на снярядите им някъде не знам къде  си. Та моята оценка е - мега кеф.  Различни играчи - различни оценки.

• 0

#15 Soul_Collector

Soul_Collector
  • Танков Ас
  • 1505 Мнения:

Публикувано 30 юли 2014 - 16:56

Коко, не ги разбира тези бавните крепости.. особено тези които нямат купол.. 
А относно това къде се пробива и къде не.. е много относително.. всеки добър играч ще те пробие челно 9/10 .. съвсем по др. начин стоят нещата с нубчетата.. за това и танка е много специфичен за игра и доста труден..
Но.. определено е фактор.. добър дестроер с много добро оръдие и определено труден за пробиване.. особено от над 250-300 метра..
Наскоро ми се отдаде възможност да тествам т95 от акаунта на аверчето.. (понеже бях баннат за некултурно поведение) .. на първата битка направих това:

Публикувано изображение

Останах сам срещу 6-ма на Ел-Халиф и 2-секунди не ми стигнаха да убия артилерията..
като цяло се забавлявах.. и за мен определено този танк е един от най.. респектиращите и красиви машини в играта..

• 1

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни