Към съдържанието

Снимка

Object 430

• Влезте в профила си за да пишете
12 отговора на тази тема

#1 Stasis33

Stasis33
  • Нoвобранец
  • 86 Мнения:

Публикувано 02 февруари 2014 - 17:23

Публикувано изображение

* О​фициална страница на модела

Някой има ли го вече изкаран, за да сподели лични впечатления от по-продължителна игра? На тестовия направих по няколко битки с трите руски средни десетки и си направих някои изводи, но няколко игри не са досттъчни. Моите впечатления от този танк са чудесни - нисък силует, превъзходно се движи по разни терени, чудесно скорост и висока динамика, оръдието сякаш стабилизира една идея по-добре от 62-А например, не ме запалиха нито веднъж ;) , лесно печели "челни" двубои с други средни и дори някои тежки, държи и на бой. С 62-А всяка втора игра горях, по-лоша динамика, висок силует, поема всеки снаряд без възражения :). Об.140 се показа като нещо средно между двата танка и въпреки слабите зони на купола никой не ме целеше в тях при челни сблъсъци ( може би играчите не са свикнали да ги срещат още и се шашкат малко). Също се държи прилично, дава рикушети, не ми е горял. Та дали са горе-долу верни изводите ми за новите ср. танкове? Ако някой може да сподели от опит, не от теория :) Благодаря!

• 0

Късият ум е с дълъг език.  Аристофан

#2 ViktorKitov

ViktorKitov

Катализатор

• Tанкист
  • 1306 Мнения:
  • Клан:BG-TA

Публикувано 02 февруари 2014 - 18:02

Играх го на теста няколко пъти. Стабилизацията е по-лоша от на другите два, бронята е пренебрежимо по-добра, а куполът е същата мизерия като на Обект 140.За мен е най-слабият от 3-те.
  • 0

Публикувано изображение

#3 Stasis33

Stasis33
  • Нoвобранец
  • 86 Мнения:

Публикувано 02 февруари 2014 - 19:51

Поиграх още малко и все пак го смятам за доста приятен. Спокойно прави по 3-4к демидж дори в моите криви ръце, събрах една кутия "Паскучи" и др. медали и значки :) Светвам артилерията и си я убивам без дори да светна сам, което с никой друг танк не ми се е случвало! В движение е много точен, наистина свива мерника малко по-бавно, но с него толкова рядко се целя, че е без значение :) Много забавен за агресивна игра, с 62-А не ми се получава така добре...
  • 0

#4 KOBRAT

KOBRAT
  • Tанкист
  • 117 Мнения:

Публикувано 02 февруари 2014 - 20:29

Приятен танк за игра но само толкова .По- лош стабилизатор определено.По -добра броня от т62 ,но за сметка на това купола като на об140,тоест  не става да го играеш на купол в дадени ситуации за разлика от т62.Малко по-бавно зарежда (5.82 без вентилация) ,но не се усеща особено много.Ниският профил е голямо предимство ,1в1 няма равен лично за мен .Общо взето е това
  • 0

#5 Stasis33

Stasis33
  • Нoвобранец
  • 86 Мнения:

Публикувано 02 февруари 2014 - 23:09

Благодаря за мненията Ви! Мисля, че се ориентирах :)
  • 0

#6 Gr1zu

Gr1zu
  • Танкиcт
  • 1258 Мнения:
  • Клан:BSA

Публикувано 02 февруари 2014 - 23:28

Надявам се да се ориентира правилно.. T-62A - Най-добрия тиер10 среден танк..
  • 0

Как ме мъчи всеки ден тоз въпрос трагичен, ем да бъда откровен, ем да бъда симпатичен..

Ревюта разни, клипове празни - цък

#7 miaz74

miaz74

Art(y) of Jedi

• Танкиcт
  • 1125 Мнения:
  • Клан:-BSA-

Публикувано 02 февруари 2014 - 23:53

Има един голям плюс.............най-добро камо сред медиуите 10 тиер, което все си е плюс :)
  • 0

Публикувано изображение

#8 Stasis33

Stasis33
  • Нoвобранец
  • 86 Мнения:

Публикувано 03 февруари 2014 - 12:46

62-ката е почти изгриндена, но о.430 ми се струва чудесна трол-машина и много допада на агресивно-неразумния ми стил на игра. Бавно и полека ще се търкулна и по тази линия. Благодаря за коментарите!
  • 0

#9 BacillusBulgaricus

BacillusBulgaricus
  • Танков Ас
  • 666 Мнения:

Публикувано 12 юни 2018 - 14:41

Не съм играл с този танк докато беше десятка. Отворих го, когато вече беше девятка и не планирам да го продавам. Много ми пасна.

• 0

#10 valkov2

valkov2

WoT-less

• Танкиcт
  • 2916 Мнения:
  • Клан:BG3AD

Публикувано 12 юни 2018 - 17:12

И този, и следващия ритат като коне, но 430 е по-подвижен и поврътлив от 430У. Само не се прави на джедай, да ходиш да ги трепеш сам.
  • 1
Някои хора ме радват с присъствието си, а други с отсъствието си.

#11 BacillusBulgaricus

BacillusBulgaricus
  • Танков Ас
  • 666 Мнения:

Публикувано 12 юни 2018 - 18:14

И този, и следващия ритат като коне, но 430 е по-подвижен и поврътлив от 430У. Само не се прави на джедай, да ходиш да ги трепеш сам.

Тъй, тъй :)....Изкарах аз и 430У...И съм съгласен с написаното от теб...За мен обаче 430-ката някак по-изпъква. Бях я продал преди, защото ми трябваха парите да купя десятката, ама пак позабохатях и днес купих 430-ката отново. Много ме радва. И си мисля - появявайки се, 430 и 430У май обезмислиха китайците 120 и 121.

• 0

#12 valkov2

valkov2

WoT-less

• Танкиcт
  • 2916 Мнения:
  • Клан:BG3AD

Публикувано 12 юни 2018 - 20:28

Стилът им е подобен, но руските са малко по-така - повече дпм, повече навеждат, по-малко се палят, по-добра стабилизация. Все дребни работи, но като телиш чертата се оказва, че китайчетата изостават.
  • 0
Някои хора ме радват с присъствието си, а други с отсъствието си.

#13 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1537 Мнения:
  • Клан:BGLEO

Публикувано 14 юни 2018 - 11:44

121 не съм виждал от излизането на 430У просто този танк закопа 121.Просто средната линия на китайците отдавна е безмислена 

Този пост е редактиран от Dimitur: 14 юни 2018 - 11:46

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни