Към съдържанието

Снимка

Музика за танкуване

• Влезте в профила си за да пишете
590 отговора на тази тема

#1 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 02 февруари 2014 - 08:28

k66u3joqpQM
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#2 Raste

Raste
  • Администратор
  • 1399 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 02 февруари 2014 - 12:38

На поле танки грохотали

Публикувано изображение
Asekato @ [1-Bul] RU
ex ESL BG WoT Master League Admin
Mrakar[EFE], след 4:1 загубени битки при атака на СХ: So pls lets keep this about BRAVE, they played well, they defended theirs clicker, we sucked out... GGWP...

Случайна мисъл от форума: Тук само за играта ли може да се хвалим или и за други работи ,защото аз играта не съм я играл ама за други работи мога да се похваля .

#3 Raste

Raste
  • Администратор
  • 1399 Мнения:

Публикувано 02 февруари 2014 - 12:40

Noob World

Китов след серия от рандъми...  :'(

Публикувано изображение
Asekato @ [1-Bul] RU
Mrakar[EFE], след 4:1 загубени битки при атака на СХ: So pls lets keep this about BRAVE, they played well, they defended theirs clicker, we sucked out... GGWP...

Случайна мисъл от форума: Тук само за играта ли може да се хвалим или и за други работи ,защото аз играта не съм я играл ама за други работи мога да се похваля .

#4 hackthecode

hackthecode

IRC Developer

• Танков Ас
  • 343 Мнения:
  • Клан:BGSBT

Публикувано 02 февруари 2014 - 13:31

Публикувано изображение

#5 Sharana

Sharana

Дежурен трол

• Moderators
  • 1996 Мнения:
  • Клан:ANGER

Публикувано 02 февруари 2014 - 17:22

Не забравяйте, че играете в рандъм основно! World of Tanks. Дурной олень.

Публикувано изображение

Intel Core i7-4790K / Asus Z97-Pro Gamer / 16GB (2x8GB) HyperX Fury Blue 1600 / MSI GeForce GTX 970 4G / FSP Hydro G 750W GOLD /  SSD Samsung 850 Evo 250GB / WD Caviar Black 1TB

#6 Guest_BeWare93_*

Guest_BeWare93_*
  • Гост

Публикувано 02 февруари 2014 - 17:45

Главно слушам дъбчета и хаус/транс тракчета,но от време на време си пускам някои от тези :) -Godsmack - I Stand Alone Godsmack - I Stand Alone -Sabaton - Panzer Battalion Sabaton - Panzer Battalion *good quali* -Sabaton - Primo Victoria Primo Victoria - Sabaton Sabaton - Ghost division Sabaton - Ghost division

#7 fbi_1

fbi_1

Führer

• Tанкист
  • 316 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 03 февруари 2014 - 21:38

Ето и една от мен. https://www.youtube....d&v=YYxzRYMrcVc

Публикувано изображение

#8 Raste

Raste
  • Администратор
  • 1399 Мнения:

Публикувано 05 февруари 2014 - 16:39

Ето и една от мен. [url=https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YYxzRYMrcVc]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YYxzRYMrcVc[/url]

Не слагай таговете, че нещо е бъгнато - направо пействаш линка от тубата (по-долу е резултата). Освен това не трябва да е секюрната връзката :) Бе мани... Busta Rhymes - We Made It ft. Linkin Park Ауууу, каква е тай печка бре Цеко???

Публикувано изображение
Asekato @ [1-Bul] RU

#9 fbi_1

fbi_1

Führer

• Tанкист
  • 316 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 05 февруари 2014 - 20:26

Черна печка тип кюмбе :)

Публикувано изображение

#10 hackthecode

hackthecode

IRC Developer

• Танков Ас
  • 343 Мнения:

Публикувано 05 февруари 2014 - 20:36

Публикувано изображение

#11 Foool

Foool

Вожда на доматите

• Танкист
  • 497 Мнения:

Публикувано 05 февруари 2014 - 20:50

Nonpoint-Bullet With A Name

Публикувано изображение

#12 arkei

arkei
  • Tанкист
  • 446 Мнения:
  • Клан:SLAVA

Публикувано 06 февруари 2014 - 01:07

в началото за мотивация ЕДИН ЗАВЕТ ОСТАВИЛИ СА НАМ ДЕДИТЕ! следва продължение... Panzerlied ! HQ with subtitles Battle of the Bulge и огъня пламва с пълна сила Sabaton- Into The Fire- We Were Soldiers [Great Video] от тук насетне спирачките ми отказват. изобщо не ми е до музика(следва камара псувни за смотаните нубове и отбори от нещастници)

Публикувано изображение

#13 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2798 Мнения:
  • Клан:-ANIML-

Публикувано 06 февруари 2014 - 05:03

A higher intelligence is able to hit a smaller target in a larger search space in less time on higher variety of domains!
signature.png

#14 hackthecode

hackthecode

IRC Developer

• Танков Ас
  • 343 Мнения:

Публикувано 06 февруари 2014 - 05:10

Колега ... ти си по изчанчен и от мен  ;D  ( в добрия смисъл ) Мега е як трака но как играеш на това ... незнам  ;D

Публикувано изображение

#15 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2798 Мнения:
  • Клан:-ANIML-

Публикувано 06 февруари 2014 - 07:39

Всичко е въпрос на гледна точка, следобедно го карам по-лежерно  http://www.youtube.c...feature=mh_lolz

A higher intelligence is able to hit a smaller target in a larger search space in less time on higher variety of domains!
signature.png

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни