Към съдържанието

Снимка

STB-1

• Влезте в профила си за да пишете
50 отговора на тази тема

#46 munhed

munhed

Червен космически домат.

• Танков Ас
  • 646 Мнения:
  • Клан:AARMY

Публикувано 08 януари 2015 - 11:38

По принцип проблема на 8ми тиар,според мен е, че започваш да играеш и срещу 10ки вече. Повечето 8ци са почти безполезни в такъв бой имам предвид откъм пенетрейшън, остава ти да играеш светулка да флангуваш и доубиваш, и естествено ако си мед и ли лек танк да се опиташ да обезвредиш артилерията. Или да я спотнеш за вашата такав. То като се замисля доста варианти станаха :) само че на мен повече на теория ми се получават тези неща на практика не толкова .

Чакай че разводнихме темата.

• 0

Публикувано изображение

#47 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 08 януари 2015 - 11:48

По принцип проблема на 8ми тиар,според мен е, че започваш да играеш и срещу 10ки вече. Повечето 8ци са почти безполезни в такъв бой имам предвид откъм пенетрейшън, остава ти да играеш светулка да флангуваш и доубиваш, и естествено ако си мед и ли лек танк да се опиташ да обезвредиш артилерията. Или да я спотнеш за вашата такав. То като се замисля доста варианти станаха :) само че на мен повече на теория ми се получават тези неща на практика не толкова .

Чакай че разводнихме темата.

От всички 8ци които съм играл, единствените, които са имали проблем без злато да пробиват всички десетки ( без Маус и Jgpz E100) са Т69, ИС-6 и СП.

Втория и третия са с ограничен ММ и не виждат десетки.

Този пост е редактиран от bggeneral: 08 януари 2015 - 11:48

• 0

Хората, които четат книги, винаги ще управляват хората, които гледат телевизия!

Публикувано изображение

http://www.twitch.tv/bggeneral2/ или https://gaming.youtu...Tchavdarbg/live

#48 munhed

munhed

Червен космически домат.

• Танков Ас
  • 646 Мнения:
  • Клан:AARMY

Публикувано 08 януари 2015 - 12:07

Както казах всички тези неща ги знам, обаче на практика не ми се получават съвсем :) и това не е от танковете, а от ЗКУ.

• 0

Публикувано изображение

#49 Tuza

Tuza
  • Танкист
  • 546 Мнения:

Публикувано 16 март 2015 - 18:11

това е танка! престрастяващ е ! мобилен,депресия ,бързо стреляща пушка.абе голем так ,дори и в ръцете на томате кат мен и...и еи сега една вафла баусна 3 пъти в купола ми -1680 спрени от броня ...

• 0

#50 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 16 март 2015 - 18:20

? къде го намери това стб-1

• 0

#51 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 2001 Мнения:

Публикувано 26 януари 2021 - 19:40

Няколко битки с новата придобивка. :) Пъргава машинка, презарежда бързо, добре стабилизирана. Радвам се, че успях да я взема. :) Подобрен механизъм на въртене в първи слот, дотиквач и оптика. 

• 1

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни