Към съдържанието

Снимка

Най-добрият премиум за кредити

• Влезте в профила си за да пишете
26 отговора на тази тема

#1 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 15 декември 2013 - 20:24

Според вас за кой премиум си заслужава да се купи само заради способността му да прави добри кредити ? Разбира се съотношението цена / кредити също е важна :)
  • 0

#2 Heavy

Heavy
  • Tанкист
  • 296 Мнения:

Публикувано 15 декември 2013 - 21:03

Type 59 http://www.vbaddict....ldname=creditsn Класацията е следната: 1.     Type 59 2.     8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 3.     FCM 50 t (small data set) 4.     T34 5.     Lowe 6.     KV-5 (small data set) 7.     T26E4 SuperPershing (small data set) 8.     T-34-3 (small data set) 9.     IS-6
  • 0

Игнор листа: kaloianxxl, Gnombane

#3 Antaris

Antaris

Заклет барбекюрист

• Tанкист
  • 134 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 15 декември 2013 - 21:30

Според вас за кой премиум си заслужава да се купи само заради способността му да прави добри кредити ? Разбира се съотношението цена / кредити също е важна :)

Въпроса е много относителен и се отнася до способности и конкретни желания на въпросния играч. Няма еднозначен отговор. Зависи с какви типове танкове предпочита да играе играча и какъв екипаж иска да развива като основа.

Според мен Тиер 8 лош премиум танк няма. Има неправилно избран.

Прав си, затова всеки, който има впечатления за себе си може да сподели :)

За мен:

Първия ми премиум танк беше спечелен (Т34) с много пот. От там и любовта ми към Т32 на който бутам 6-та професия в момента. Във времето срещу злато спечелено от ESL турнирите съм купил FCM 50 t за екипажа на 50 100 и СУ-122-44 за екипажите на Obj. 268 и 263. Разни други дребни имам, но не мисля, че си струват и няма да ги обсъждам.

Т34 - Бавен, муден, мек с много бавно свиващо и бавно презареждащо оръдие но пък много голяма пробивност и много здрава плоча около оръдието и изключително мек купол навсякъде около нея. Добър наклон на оръдието и нагоре и надолу. Лесен пласмент на снаряда ако са те оставили да заредиш. Пари напред на победа около 70к. От както стана премиум и много хора го взеха без да пълнят бездънната хазна на WG го нърфят абсолютно всеки пач съвсем по малко. Сън не ги лови чумата да ги тръшне.

FCM 50 t - Много добър медиум. Подвижен, два пъти по-бързо зареждащ от Т34, точен и с добра пробивност но по-малка щета от снаряда. Горе-долу правя щети с него колкото и с Т34 с тази разлика, че с него и светя значително по-добре. Танка няма почти никаква броня никъде, затова го водя и медиум. С тази разлика, че повечето други медиуми можеш и да ги рамваш :) Пари напред на победа около 80к.

СУ-122-44 - Много добра машинка като цяло но иска агресивна игра на първа линия. Бързо, маневрено и за нивото си има добра предна броня. Оръдието му е страшна лейка и няма пробивност, но зарежда като FCM а прави щета като Т34. Пари напред на победа около 60к.

Надявам се да съм бил полезен с беглия поглед отгоре-отгоре. Ако все пак купуваш премиум танк, нека да е поне 7-мо ниво и помисли за екипажа на кой не-премиум танк ще го ползваш. Важно е толкова колкото и кредитите.

Например в момента на мен ми е много необходим за премиум добър руски медиум 8-мо ниво за екипажите на Т-62А и Об. 140.
  • 1

Публикувано изображение

#4 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 15 декември 2013 - 21:31

Въпроса е много относителен и се отнася до способности и конкретни желания на въпросния играч. Няма еднозначен отговор. Зависи с какви типове танкове предпочита да играе играча и какъв екипаж иска да развива като основа. Според мен Тиер 8 лош премиум танк няма. Има неправилно избран.

Прав си, затова всеки, който има впечатления за себе си може да сподели :)
  • 0

#5 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 16 декември 2013 - 09:37

Доста полезен пост, ще взимам някой премиум, все още се чудя кой точно
  • 0

#6 Caudy

Caudy

RNG God

• Танкист
  • 711 Мнения:
  • Клан:ANGER

Публикувано 19 декември 2013 - 19:54

Доста полезен пост, ще взимам някой премиум, все още се чудя кой точно

Зависи от стила ти и от предпочитанията ти. Както виждаш избора е голям и мога да ти кажа, че  премиум танкове има за всеки стил на игра. Аз например искам да опитам ИС-6 защото се ползва за атака и има доста броня. Ако ти си по кампенето си купи JagdTiger 8.8 ;)
  • 0

Публикувано изображение

"Плийз, юз кирилик алфабет! Иф ю нот булгариан, но проблем юзинг shlockovitsa. Бест регардс!"

#7 alex2004bg

alex2004bg
  • Танкиcт
  • 2006 Мнения:

Публикувано 19 декември 2013 - 21:36

Дали човек играе предимно соло или във взвод също е от голямо значение за стабилността на приходите. Не видях някой да е обърнал внимание на този твърде важен въпрос.
  • 0

#8 Gr1zu

Gr1zu
  • Танкиcт
  • 1258 Мнения:
  • Клан:BSA

Публикувано 04 януари 2014 - 00:39

За мен:1. Type592. Panther/M103. IS-64. Su-122-44Преди да го убият Super Pershing-a също беше напред в класацията ми.
  • 0

Как ме мъчи всеки ден тоз въпрос трагичен, ем да бъда откровен, ем да бъда симпатичен..

Ревюта разни, клипове празни - цък

#9 BouBoga

BouBoga
  • Нoвобранец
  • 48 Мнения:

Публикувано 09 януари 2014 - 11:14

Аз имам  SU-100Y i  JigTig 8.8.Със нужника на битка съм правил 75 к максимум, със Ягата се правят минимум 50 к на битка.Ягата има специален ММ играеш максимум с 9 тиър,стигал съм до 125 к от битка.С тези два премиум танка съм вадил на ден по 3 милиона кредити.С тази нова отборна битка е още по лесно,стига да имаш добър отбор ;)
  • 0

#10 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 09 януари 2014 - 11:19

С тези два премиум танка съм вадил на ден по 3 милиона кредити.

Това вече е цифра :)
  • 0

#11 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 09 януари 2014 - 11:30

Така е, JagdTiger 8.8 вади страхотни пари заради евтините снаряди - 252 кредита на парче. Същото е и с Type 59.За мен Lowe и Т34 изостават малко в класацията по доходност точно заради скъпите снаряди - 1060/1030 кредита съответно, което си е 4 пъти по-скъпо на изстрел.
  • 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#12 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2799 Мнения:
  • Клан:-ANIML-

Публикувано 11 февруари 2014 - 10:08

WOT - Terminator Lowe (има линк към риплея в описанието) 213k за Draw! 158к чисти
  • 0

A higher intelligence is able to hit a smaller target in a larger search space in less time on higher variety of domains!
signature.png

#13 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7775 Мнения:

Публикувано 17 май 2014 - 22:01

офф/

ае все се заглеждам в аватара ти и не спирам да се хиля...

/офф

Дълго се питах коя премиум 8-ца е най-доходоносна и темата ще ми бъде полезна...Като взема скоро супер пършинг-а ,ще видя каква е разликата спрямо стандартна 8-ца.Днес питах един сънародник в рандъм как е,каза че танка прави средно по 30к-40к кредити на битка,което не е зле...

• 0

#14 MpaBka_TaHkucT

MpaBka_TaHkucT
  • Tанкист
  • 143 Мнения:

Публикувано 19 май 2014 - 07:56

Аз имам само Т34.Наистина голям кашон е.Бавно зарежда,но с всичките анджаклами и братята става добре.Броня на корпуса-никаква.Танка е изключително подходящ за куполна тактика,разбирасе обстановката и ситуацията да го позволява.За кредитите....много зависи.Колко щета си налял,колко снаряда си изтанкувал.Ремонта му е евтин.При тотална щета някъде към 6к струва ремонта.Снарядите не са от евтините.Общо взето при стандартна доматена загуба под 50к рядко падам.Най-много мисля,че бяха към 160к.В заключение ще добавя,че танка не е универсален,и изисква специфичен начин на игра.

• 0

#15 enigma79

enigma79

Ъъъъъ

• Banned
  • 405 Мнения:

Публикувано 19 май 2014 - 16:34

Страх ме е да напиша че и а едни прота,ама дъ бест оф бест в форума дето и с LT1 правят сандър 10те.Но все пак за кредити за мен е Т34.Друг е въпроса да ли ми харесва или пасва чак толкоз.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни