Към съдържанието

Снимка

Рекламите на WoT по телевизията

• Влезте в профила си за да пишете
11 отговора на тази тема

#1 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 27 ноември 2013 - 22:00

За първи път като ги видях се изненадах доста, че онлайн игра бива рекламирана. Явно братушките не пестят средства и БГ пазара е сериозен, щом инвестират чак в ТВ реклама, която е доста скъпа. Самата реклама е добре направена, харесва ми. Като се замисля, друга игра, рекламирана по Тв скоро не съм виждал, а преди имаше на Хановете май (може и да се бъркам)
  • 0

#2 arkei

arkei
  • Tанкист
  • 446 Мнения:
  • Клан:SLAVA

Публикувано 27 ноември 2013 - 22:14

бг варианта на клипа не съм гледал,но в тубата има клип който се върти по руските телевизии вече 2 г.
  • 0

Публикувано изображение

#3 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 28 ноември 2013 - 08:35

За сега съм виждал реклами само по History Channel, тоест може би рекламите не са насочени конкретно към България, а към зрителите на канала изобщо. Но пак е интересно...
  • 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#4 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2013 - 08:46

За сега съм виждал реклами само по History Channel, тоест може би рекламите не са насочени конкретно към България, а към зрителите на канала изобщо. Но пак е интересно...

Вчера гледах ШЛ по бТВ екшън, на всяка рекламна пауза имаше WoT реклама, а най-вече сутрин съм я срещал, но явно и вечер почват да я излъчват. Рекламата е на БГ език, дори казват "вижте повече на tank.bg", който адрес те пренасочва към официалния сайт
  • 0

#5 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2013 - 09:11

Вчера гледах ШЛ по бТВ екшън, на всяка рекламна пауза имаше WoT реклама, а най-вече сутрин съм я срещал, но явно и вечер почват да я излъчват. Рекламата е на БГ език, дори казват "вижте повече на tank.bg", който адрес те пренасочва към официалния сайт

Щом и домейн са купили, значи работата е сериозна :) Явно и тази година имат достатъчно парички, та си позволяват и телевизионни реклами в България.
  • 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#6 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2013 - 09:13

Щом и домейн са купили, значи работата е сериозна :) Явно и тази година имат достатъчно парички, та си позволяват и телевизионни реклами в България.

То домейна е 20 лв на година и с 1 редирект пращат към Официалния, но една реклама по това време е поне 500-1000 лв, а те въртят доста, сигурно са отделили поне 50 бона за БГ реклама, с оглед от колко време се връти.
  • 0

#7 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2013 - 09:15

Вадят си пари WG. През април или май бях свалил официалните им одитирани отчети за 2012-та от сайта на Кипърската борса - не е като да не бяха стабилно на печалба :)
  • 0

#8 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2013 - 09:18

Вадят си пари WG. През април или май бях свалил официалните им одитирани отчети за 2012-та от сайта на Кипърската борса - не е като да не бяха стабилно на печалба :)

Преди да започна изграждането на форума им писах мейл относно правилата за фен сайт. Обясниха ми как стоят нещата, отделно казаха, че ако се развие достатъчно (което не знам точно какво означава) може да бъде приет като официален сайт за БГ обществото и впоследствие да раздават награди на членовете, организират разни игри и т.н. Пичове бяха в кореспонденцията и засега такива сайта има 2 за EU (1 френски и 1 украйнски май).
  • 0

#9 MMateo

MMateo
  • Нoвобранец
  • 11 Мнения:

Публикувано 28 декември 2013 - 00:42

Преди да започна изграждането на форума им писах мейл относно правилата за фен сайт. Обясниха ми как стоят нещата, отделно казаха, че ако се развие достатъчно (което не знам точно какво означава) може да бъде приет като официален сайт за БГ обществото и впоследствие да раздават награди на членовете, организират разни игри и т.н. Пичове бяха в кореспонденцията и засега такива сайта има 2 за EU (1 френски и 1 украйнски май).

Ще бъде много добре ако го одобрят за официален сайт за БГ. Дано през новата година се случи :)
  • 0

Публикувано изображение

#10 xfirebg

xfirebg
  • Tанкист
  • 193 Мнения:

Публикувано 14 март 2019 - 15:34

Ще бъде много добре ако го одобрят за официален сайт за БГ. Дано през новата година се случи :)

UP! :D

• 0

#11 munhed

munhed

Червен космически домат.

• Танков Ас
  • 646 Мнения:
  • Клан:AARMY

Публикувано 19 март 2019 - 17:14

Да бе. Лежи ти на тая кълка...... То няма кой да го модерира тоя форум. Тия хора които са създали сайта и са го задвижили в началото вече и танкове не играят. Ама няма лошо да се помечтае за нещо хубаво де. :)

• 0

Публикувано изображение

#12 Dangeruss

Dangeruss
  • Танкиcт
  • 1120 Мнения:

Публикувано 19 март 2019 - 20:29

Коментарите в тая тема: 2013, 2013, 2013, a few moments later.....2019........ :D

Този пост е редактиран от Dangeruss: 19 март 2019 - 20:30

• 0
Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни