Към съдържанието

Снимка

Най-харесваната френска машина

• Влезте в профила си за да пишете
35 отговора на тази тема

#31 noobcore

noobcore
  • Нoвобранец
  • 10 Мнения:

Публикувано 29 юни 2016 - 22:02

SARL 42 - с него имам към 300 битки и най-висок wn8 от всичко с което съм играл /не само френски а от всички танкове въобще/  – ползвам обаче предпоследното оръдие не топовото, не съм заредил нито веднъж златен патрон

• 0

#32 nqakak

nqakak
  • Tанкист
  • 27 Мнения:
  • Клан:BG_WP

Публикувано 30 юни 2016 - 09:15

BDR е голяма машина доста е OP :)

• 0

#33 KACKATA

KACKATA

The Saint

• Танкист
  • 934 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 30 юни 2016 - 10:12

SARL 42 - с него имам към 300 битки и най-висок wn8 от всичко с което съм играл /не само френски а от всички танкове въобще/  – ползвам обаче предпоследното оръдие не топовото, не съм заредил нито веднъж златен патрон

Какво ли ще стане ако зареждаше снаряди.

• 0

Публикувано изображение
[color=#0000cd;]Добрата битка се дължи на опита, а той - на лошата битка!!![/color]

#34 LFPA032

LFPA032
  • Tанкист
  • 30 Мнения:

Публикувано 30 юни 2016 - 11:36

+1 за BDR-а. битки 800+ Любимия ми френски танк. А каква забава е да си отгоре... :D

• 0

#35 noobcore

noobcore
  • Нoвобранец
  • 10 Мнения:

Публикувано 30 юни 2016 - 23:07

опа грешка не с предпоследното а с [color=rgb(0,0,0);font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;font-size:12px;text-align:center;]47 mm . [/color][color=rgb(0,0,0);font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;font-size:12px;text-align:center;]зарежда много бързо, добра депресия, [/color]има 106 пробитие и няма злато,дано не го нерфят

СОМУАТА също е доста забавен танк

Г1 Рено очаквах повече от него, ама пак става, може би няма да е излишно ако за топово му дадат стоковото оръдие на АРЛ44

ако добяват и тиер 6-7 средни още по-добре

• 0

#36 MChalukov

MChalukov
  • Tанкист
  • 47 Мнения:

Публикувано 02 юли 2016 - 11:15

СОМУАТА също е доста забавен танк
+1  a колкоо баунсва , не е истина с предницата срещу противника , всяка битка съм скала е ако не е някой 2 тиъра над мен :) страхотна машинка , малко е бавен по стръмни и меки терени ноо все пак е изненадващо добър танк.
  • 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни