Към съдържанието

Снимка

Последния Вафентрагер!

• Влезте в профила си за да пишете
2 отговора на тази тема

#1 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1917 Мнения:

Публикувано 28 септември 2020 - 23:44

Отличен тренировъчен режим за по-новите танкисти да научат какво е "трак с щета" и че бронирани цели се стрелят или в долната плоча или се обхождат по фланговете, където бордовете на корпуса и купола са меки. Успях да изиграя една игра и "Вафлата" - никакво удоволствие, опонентите не успяха да се доберат да 6-тата вълна часовои. 

• 0

Публикувано изображение

#2 TankerrMan

TankerrMan
  • Tанкист
  • 199 Мнения:

Публикувано 30 септември 2020 - 21:21

И аз пробвах една игра с Вафлата, чак никакво удоволствие не беше, но все едно си на стрелбище с капачки. Избих ги всички до един, по три пъти всеки, остана още време но нямаше противници. Едва към края се сетих да пробвам онези допълнителни оръжия, това със спирането на тока буквално им спира тока и залепват на място, та ги таранирах вместо да им вкарвам втори изстрел. :hammer:

Играх от любопитството заради сандъците с награди, даде ми четири, но наградите ала-бала: резерви за опит и за пари, някакви картинки, 3 х 50 000 сребро и още някакви глупости.

Пробвах да играя и срещу Вафлата. Две игри, едната го бихме пича, дори последният изстрел беше мой и го писа на мен. Обаче бяхме на 8-мо ниво на усиление и с 450 щета на изстрел вече си е друга бира. Обиколихме го 5-6 танка и започнахме да го въртим, за по-малко от 40 сек. го нулирахме.  :2guns:

• 1

#3 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1917 Мнения:

Публикувано 30 септември 2020 - 23:13

И аз пробвах една игра с Вафлата, чак никакво удоволствие не беше, но все едно си на стрелбище с капачки. Избих ги всички до един, по три пъти всеки, остана още време но нямаше противници. Едва към края се сетих да пробвам онези допълнителни оръжия, това със спирането на тока буквално им спира тока и залепват на място, та ги таранирах вместо да им вкарвам втори изстрел. :hammer:

Играх от любопитството заради сандъците с награди, даде ми четири, но наградите ала-бала: резерви за опит и за пари, някакви картинки, 3 х 50 000 сребро и още някакви глупости.

Пробвах да играя и срещу Вафлата. Две игри, едната го бихме пича, дори последният изстрел беше мой и го писа на мен. Обаче бяхме на 8-мо ниво на усиление и с 450 щета на изстрел вече си е друга бира. Обиколихме го 5-6 танка и започнахме да го въртим, за по-малко от 40 сек. го нулирахме.  :2guns:

То тактиката по принцип я виждам: всички на един респ, избивате ги преди да дойде Вафлата и се местите на 2 или 3 - който е по-далече от него. И така може и да не се стигне до 9 и 10 респ. Но само ако той е бот, защото ако е играч ...  :Smile_trollface-3:  В началото не обърнах внимание и се чудех защо Вспишка играе с часове този режим, ама се усетих - като събереш 30 т.е. всички картинки и печелиш 3000 бончета. :) 

• 0

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни