Към съдържанието

Снимка

Оборудване 2.0

• Влезте в профила си за да пишете
26 отговора на тази тема

#16 Gugushev

Gugushev

Camper noob

• Танкиcт
  • 2418 Мнения:

Публикувано 07 август 2020 - 18:38

Аз намерих още нещо, което е полезно. Ако вече имате оборудване на танка, което би ви давало бонус в 1-ви слот, но сте го сложили на 2-ри или 3-ти,  можете да го преместите безплатно - цъкате с десен бутон върху него и избирате "Add to slot 1".

• 0

дебнене, засади, храсти , няма Ф1, няма ралита , няма бъгита... само точна и премерена снайперска стрелба!

#17 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 880 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 07 август 2020 - 19:05

а може и да се местят с мишката между различните слотове, само с драг енд дроп ;)

• 1

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

#18 Gugushev

Gugushev

Camper noob

• Танкиcт
  • 2418 Мнения:

Публикувано 07 август 2020 - 19:10

И още нещо, не забравяйте да си купите демонтажни китове за кредити от магазина в играта - Shop -> Service.

Можете да вземете един път 50 броя за 1.75 млн, 1 път 25 броя за 1 млн. и 3 пъти по 5 броя за 212.5 хиляди.

Общо са 90 кита за 3.4 млн. кредита, за мен лично си заслужава.

• 2

дебнене, засади, храсти , няма Ф1, няма ралита , няма бъгита... само точна и премерена снайперска стрелба!

#19 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1884 Мнения:

Публикувано 07 август 2020 - 20:25

Ако си зад двоен храст (виждаш само очертанията на противника) може да си стреляш колкото искаш, няма да светнеш над 100 метра. Точно турбото би те спасило, ако останеш сам (на Енск или Химелсдорф нищо няма да те спаси). Но поне това е хубавото на новото оборудване - че дава вариативност, всеки си решава сам за себе си кое как. Аз само споделям моето мнение, което не претендирам да е меродавно, но аз се стремя да усилвам силните страни на даден танк и да играя от тях, т.е. за лек танк мобилност и обзор.

Всички лилави (бонови) модули бяха демонтирани безплатно в началото на пача.
Всички червени (баунти) модули останаха, но те се махат с демонтажен набор. 

Всички модули със стрелкичка могат да се свалят безплатно веднъж, като отиват в склада. С излизането на следващия пач ще бъдат демонтирани всички такива и преместени в склада

Съгласен съм с теб, но с малко уточнение - за мен плюсовете на ЛТ са маскировка и обзор. (в този ред) На малките нива мобилноста+ лоша стабилизация и стабилизационни умения на екипажа, понякога пречат. Вчера на Зигфрид с А20 не можах да завъртя едно СУ100. Явно човека беше сложил новия стабилизатор.  :D

• 0

Публикувано изображение

#20 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1622 Мнения:
  • Клан:BG3A1

Публикувано 07 август 2020 - 22:13

Тия продължават да съсипват играта и за какво точно беше това.Няма да си дам 4 милиона които събирам за десетка,щот некой решил че обурудването му е проблема.И от лесно и просто направиха пумия...Направиха проблем там където го нямаше....

А WG а за хората със стари машини един хуй нали 4 пъти като отворя екрана с обурудването и игратаме изхвърля.Просто надминаха себе си с тая простотия
  • 0

#21 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7866 Мнения:

Публикувано 08 август 2020 - 12:23

Тия продължават да съсипват играта и за какво точно беше това.Няма да си дам 4 милиона които събирам за десетка,щот некой решил че обурудването му е проблема.И от лесно и просто направиха пумия...Направиха проблем там където го нямаше....

А WG а за хората със стари машини един хуй нали 4 пъти като отворя екрана с обурудването и игратаме изхвърля.Просто надминаха себе си с тая простотия

Просто ще откажат една част от все още играещите я играта,да я спрат окончателно...пълнят я с безсмислено съдържание,докато истинските проблеми си ги влачат нерешени с години. WG за мен са еквивалента на гейминг сцената,каквито са Intel в CPU сегмента - алчна и тесногръда компания,която вярва безрезервно,че доминацията им е вечна и продукта им със статус Щотландски боец.Познавам мнозина добри играчи,отказали се през годините от танковете,а тези играчи-ветерани,които я играят от бета версия и пускането й на пазара през 2011 година стават все по-малко...Разработчика пълни играта със съдържание,но убива душата й.

Този пост е редактиран от DeepShadow1: 08 август 2020 - 12:36

• 0

signature.png

#22 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1622 Мнения:

Публикувано 08 август 2020 - 13:20

Просто ще откажат една част от все още играещите я играта,да я спрат окончателно...пълнят я с безсмислено съдържание,докато истинските проблеми си ги влачат нерешени с години. WG за мен са еквивалента на гейминг сцената,каквито са Intel в CPU сегмента - алчна и тесногръда компания,която вярва безрезервно,че доминацията им е вечна и продукта им със статус Щотландски боец.Познавам мнозина добри играчи,отказали се през годините от танковете,а тези играчи-ветерани,които я играят от бета версия и пускането й на пазара през 2011 година стават все по-малко...Разработчика пълни играта със съдържание,но убива душата й.

Много добре казано!
Разбирам само аз да бях недоволен, еби ме мене глас в пустиня но следя профилите на WOT в Twitter,Instagram,FB и форума им, еми то положителен коментар няма.Естествено във форума,хората на WG тръбят опорките оуснатим им отгоре и това е всичко друго леж.Най ми хареса коментара, цитирима:Най добрата функция на играта с много бързи темпове става бутона Uninstall.
🤣🤣🤣
А сега идва и Crew 2.0....

Този пост е редактиран от Dimitur: 08 август 2020 - 13:21

• 0

#23 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 880 Мнения:

Публикувано 08 август 2020 - 16:09

:offtopic2:

вие сте лИлави и виждате само играчи като вас, но аз постоянно играя с играчи с под 5К битки...така че нови играчи си има постоянно, а знаете че това се гледа от шефовете - колко нови клиенти имаме.....

• 0

Публикувано изображение

#24 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1622 Мнения:

Публикувано 08 август 2020 - 16:43

Не претендирам че съм силен играч,не забравяй обаче врътката с двата акаунта,така наречените "малки акаунти" за прем танкове.То точно лИлавите в сандбох сървара докарват играта на това дередже.
  • 0

#25 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7866 Мнения:

Публикувано 08 август 2020 - 18:28

вие сте лИлави и виждате само играчи като вас, но аз постоянно играя с играчи с под 5К битки...така че нови играчи си има постоянно, а знаете че това се гледа от шефовете - колко нови клиенти имаме.....

Разбирам гледната ти точка,но си в грешка...по-скоро шефовете гледат постъпленията в касата и цифрата за тримесечието,останалото стои на заден план.Може да има 500к нови акаунта годишно,но постъпленията за фискалната година да са в прогресивно намаляваща тенденция,което ги бърка повече от броя активни играчи.Очевидно е,че компанията майка не я е грижа за последните.

• 0

signature.png

#26 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 880 Мнения:

Публикувано 09 август 2020 - 10:18

ся тука влизаме в един друг филм....когато анализаторите кажат че е по-скъпо да вдигнеш с % приходите отколкото клиентите борда знаеш какво ще реши...ако са ОК с настоящето ниво на печалба, си търсят друга цифра която да изглежда добре в годишния отчет (българските мобилни оператори са чудесен пример за това, и при тях "компанията майка не я е грижа за последните") ;)

• 0

Публикувано изображение

#27 AlexWolf28

AlexWolf28
  • Tанкист
  • 457 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 09 август 2020 - 19:48

Заблуждението ви идва от презумцията, че мислите за нормална компания на борсата. Тези неща, които казвате важат за класически компании, които произвеждат, търгуват или извършват други дейности. Уор гейминг са компания във фрии то плей игрите, другото е че са компания с един продукт, и последно са едни от най-добрите в монетизирането на продукта си.

Така че за тях освен приходите са им важни и други неща, които индиректно водят към още приходи. Важно им е да имат голям и стабилен онлайн в танковете, за да печелят ако не от нови играчи, щото такива (освен новите акаунти за рефералката) няма, то от стари играчи, на които им е трудно да са компетативни в дълга серия. Иначе всеки жълт играч с Дефендър може да надиграе зелен играч с ИС6. За да има такива играчи, които да играят с по-слаби или аут ъф мета танкове, трябва голям онлайн. Така че си измислят начини да накарат хората да играят все повече: танк реуордс, марки на оръдието, новите емблеми за Мастър и др., рефералната програма и други бонуси и гъдели. И трябва да им призная, че добре се справят, щом дори аз се хващам на всичките им въдици.

• 2

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни