Към съдържанието

Снимка

Оборудване 2.0

• Влезте в профила си за да пишете
26 отговора на тази тема

#1 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1884 Мнения:

Публикувано 05 август 2020 - 09:26

Това нововъведение ми хареса още от тестовия сървър. Ако преди имаше стандартен набор за различните класове техтика, то сега има възможност за изненади на бойното поле. Аз лично не бързам и ще изчакам да видя Vspishka какво ще направи по въпроса. :)

P.S. Имаме 7 дневен срок да махнем оборудването което не е за съответното ниво машина без да е нужно да използваме злато или демонтажен комплект. Клик на оптиката (примерно), отваря се менюто с новото оборудване, клик на правилната оптика, задава се "демонтирай", но след това се цъка на "отмени". ;)

Хм имало и по-лесен начин. Десен бутон на мишката и "премести в склада"  :D

Този пост е редактиран от anton1102: 05 август 2020 - 09:29

• 0

Публикувано изображение

#2 Vassilevs

Vassilevs
  • Танкист
  • 635 Мнения:

Публикувано 05 август 2020 - 10:22

Нещо сложно ми идва.  ::) Вчера гледах един от КОРМ2 и той се чудеше с какво да експериментира.  :)  

• 0

#3 svet88

svet88
  • Tанкист
  • 29 Мнения:

Публикувано 05 август 2020 - 12:36

Някои аджеба да предложи варианти  че ми е  тъмна Индия какво да слагам :angry:

Всичките ми леки са нагласени за бой и сега светят че трябва смяна  :huh:

• 0

#4 Foxytobg

Foxytobg
  • Tанкист
  • 33 Мнения:

Публикувано 05 август 2020 - 12:56

Eто в това клипче има няколко полезни съвета и как да оборудваме, и какво и защо...

• 3

#5 крум

крум
  • Tанкист
  • 130 Мнения:
  • Клан:BGAD

Публикувано 05 август 2020 - 15:35

За ремонтните комплекти как стои въпроса,цък на 5 където ми е кит за ремонт и нищо.И това оборудване къде не било необходимо кой го определя,WOT ли или пак на наши и другите :please:

• 0

#6 Icoo_1

Icoo_1
  • Tанкист
  • 37 Мнения:

Публикувано 05 август 2020 - 16:34

Добре де,демек само първият слот ти предоставя възможност за по добро действие на дадено оборудване,другите два винаги показва че не е в правилния слот без значение какво поставям в тях,

• 0

#7 крум

крум
  • Tанкист
  • 130 Мнения:

Публикувано 05 август 2020 - 18:40

Да така излиза,все си от е.... страна,колко обурудване махнах оле мале .И с 6 ниво без екстри с лек танк,изхода е ясен.

• 0

#8 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1884 Мнения:

Публикувано 05 август 2020 - 21:10

Някои аджеба да предложи варианти  че ми е  тъмна Индия какво да слагам :angry:

Всичките ми леки са нагласени за бой и сега светят че трябва смяна  :huh:

Да така излиза,все си от е.... страна,колко обурудване махнах оле мале .И с 6 ниво без екстри с лек танк,изхода е ясен.

Универсална сборка за Т21, АМХ 12т и Крузейдъра според мен е оптика, с-ма с намален шум и вентилация. Това при сравняването на машините само с умение камуфлаж. Но ... вентилацията е по-изгодна ако има и братя. Иначе може да се замени със стабилизатор или подобрен механизъм за въртене.

Като цяло вариантите са 2 - или се усилва силна страна на танка или се неутрализира слаба такава. 

• 0

Публикувано изображение

#9 крум

крум
  • Tанкист
  • 130 Мнения:

Публикувано 05 август 2020 - 21:13

Да правилно но вече е на класове и хоп ръсене за нова.

• 0

#10 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1884 Мнения:

Публикувано 05 август 2020 - 21:32

Да правилно но вече е на класове и хоп ръсене за нова.

На по-ниските нива вече няма ръсене. Да не говорим, че кога преди можеше да се екипира лека 6-чка на 40+ маскировка. :) А вече над 8-мо ниво човек малко или много вече е в час с карти позиции, направления, коя машина каква роля има в отбора. А аз като един тъжен противник на колесните, за сега няма да играя над седмо ниво.  :D  

А за боновото оборудване - не получава бонус дори и в правилния слот. 

• 0

Публикувано изображение

#11 AlexWolf28

AlexWolf28
  • Tанкист
  • 457 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 06 август 2020 - 11:37

Универсална сборка за Т21, АМХ 12т и Крузейдъра според мен е оптика, с-ма с намален шум и вентилация. Това при сравняването на машините само с умение камуфлаж. Но ... вентилацията е по-изгодна ако има и братя. Иначе може да се замени със стабилизатор или подобрен механизъм за въртене.

Като цяло вариантите са 2 - или се усилва силна страна на танка или се неутрализира слаба такава. 

Не съм много съгласен за камуфлажа, че е от такова значение на ниските нива, аз 6ки скаути бих пробвал с турбото и онова дето светят 2 секунди повече, турбото не толкова за максималната скорост, колкото за мощността на двигателя, а пък на ниските нива стабилизациите не са много добри и 2 секунди допълнителни могат да донесат 2-3 насветени изстрела.

Лично аз сега си експериментирам с Кромуел Б от Туич луутс. Сложил съм му турбо на специалния слот, баунти вентилация и оптика, добър екипаж и храна и съм по-бърз от скаутите, повече спотвам и по-добре стрелям.

• 1

#12 Vassilevs

Vassilevs
  • Танкист
  • 635 Мнения:

Публикувано 06 август 2020 - 12:44

На Леопард 1 ми се опразниха 2 слота. Не че го играя, но съм в недоумение.  :angry: Снощи правя първа игра с артата, не мога да стрелям  ::) Отивам в настройки - LMB трябваше да го въвеждам наново, както и други команди. Свирките, както и сигналите по мини мапа, също ми разбиват нервата. Питам се, кой е одобрил тез тъпни?  :angry: 1102 - ти си моят мъчител.  ;)  :D

• 0

#13 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1884 Мнения:

Публикувано 07 август 2020 - 01:20

На Леопард 1 ми се опразниха 2 слота. Не че го играя, но съм в недоумение.  :angry: Снощи правя първа игра с артата, не мога да стрелям  : :) Отивам в настройки - LMB трябваше да го въвеждам наново, както и други команди. Свирките, както и сигналите по мини мапа, също ми разбиват нервата. Питам се, кой е одобрил тез тъпни?  :angry: 1102 - ти си моят мъчител.  ;)  :D

А какво оборудване е имало в тях? 

Не съм много съгласен за камуфлажа, че е от такова значение на ниските нива, аз 6ки скаути бих пробвал с турбото и онова дето светят 2 секунди повече, турбото не толкова за максималната скорост, колкото за мощността на двигателя, а пък на ниските нива стабилизациите не са много добри и 2 секунди допълнителни могат да донесат 2-3 насветени изстрела.

Лично аз сега си експериментирам с Кромуел Б от Туич луутс. Сложил съм му турбо на специалния слот, баунти вентилация и оптика, добър екипаж и храна и съм по-бърз от скаутите, повече спотвам и по-добре стрелям.

С повече камо имам по-голям шанс да спра, за застана зад двоен храст и сам да стрелям. На ниските нива като остана сам на малка карта турбото не би ме спасило. :) 

• 0

Публикувано изображение

#14 Vassilevs

Vassilevs
  • Танкист
  • 635 Мнения:

Публикувано 07 август 2020 - 11:00

Беше ми оставен наградния дотиквач /червен/.

Бяха изчезнали виолетовите - вентилация и вертикален стабилизатор.

Сега гледам, че пак ги има. ::) Щура работа.  :)

• 0

#15 AlexWolf28

AlexWolf28
  • Tанкист
  • 457 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 07 август 2020 - 12:55

С повече камо имам по-голям шанс да спра, за застана зад двоен храст и сам да стрелям. На ниските нива като остана сам на малка карта турбото не би ме спасило. :)

Ако си зад двоен храст (виждаш само очертанията на противника) може да си стреляш колкото искаш, няма да светнеш над 100 метра. Точно турбото би те спасило, ако останеш сам (на Енск или Химелсдорф нищо няма да те спаси). Но поне това е хубавото на новото оборудване - че дава вариативност, всеки си решава сам за себе си кое как. Аз само споделям моето мнение, което не претендирам да е меродавно, но аз се стремя да усилвам силните страни на даден танк и да играя от тях, т.е. за лек танк мобилност и обзор.

Беше ми оставен наградния дотиквач /червен/.

Бяха изчезнали виолетовите - вентилация и вертикален стабилизатор.

Сега гледам, че пак ги има. : :) Щура работа.  :)

Всички лилави (бонови) модули бяха демонтирани безплатно в началото на пача.
Всички червени (баунти) модули останаха, но те се махат с демонтажен набор. 

Всички модули със стрелкичка могат да се свалят безплатно веднъж, като отиват в склада. С излизането на следващия пач ще бъдат демонтирани всички такива и преместени в склада

• 1

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни