Към съдържанието

Снимка

Играете ли Ranked ?

• Влезте в профила си за да пишете
10 отговора на тази тема

#1 BachiKIKI

BachiKIKI
  • Tанкист
  • 25 Мнения:

Публикувано 23 юли 2020 - 08:50

От няколко години бях загубил интерес към играта, но тези ранкд битки ме върнаха обратно. Получават се доста интересни и заплетени игри. Вярно през повечето време половината отбор виси по храстите и червената линия или ръшват един фланк и битката завършва 15:2, но от време на време се получават интересни битки с някаква форма на тийм плей, което е нетипично в рандомите. Какво мислите вие за ранкд ? 

• 0

#2 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1884 Мнения:

Публикувано 23 юли 2020 - 09:42

Пробвах с англ. и немска арта, добрах се до 4-то ниво на 3-ти дивизион и спрях. Може би са прави хората, че трябва да се играе в началото когато има силни играчи.

• 0

Публикувано изображение

#3 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 881 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 23 юли 2020 - 10:00

не мога аз да клеча в храста, винаги съм на първа линия и в този режим логично съм от първите загинали...така че не е за мен :)

• 0

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

#4 BachiKIKI

BachiKIKI
  • Tанкист
  • 25 Мнения:

Публикувано 23 юли 2020 - 10:52

Ами аз просто предпочитам геймплея в този режим иначе не се впрягам много много за шевроните, по-скоро си играя както си знам. Но забелязвам, че игрите са доста по-интересни. Микс между рандом и кланови. Странното е, че най-добри резултати постигам с Центурион АХ, който в рандом яко изостава от 430 У , прожетовци и тем подобни. 

Всъщност трябва да се минат трите дивизии, сега съм към края на втората, и след това се изпълняват определни мисии, които или ти носят бондове или намаляват цената на танковете , които може да се купят като награда. Впрочем и двата танка изглеждат доста прилични, не знам дали ще играя толкова та да взема и един, но впечатленията ми са , че този режим е глътка свеж въздух за играта.

• 0

#5 AlexWolf28

AlexWolf28
  • Tанкист
  • 457 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 23 юли 2020 - 13:07

Аз лично съм изиграл всички издания до сега и винаги съм влизал в лигите, кога златна, кога сребърна, както дойде.

В момента съм на края на 2ра дивизия, с доста добър процент, който се надявам да запазя до края.shot-270.jpg

Относно използваните танкове, от този сезон баннаха всички наградни танкове и за мен лично е по-добре. Аз залагам главно на Проджетото и ЕБРа, малко съм ги наточил ;)

shot-271.jpg

shot-272.jpg

Няколко съвета от мен относно тоя режим:

1. Изчакайте първите дни да минат най-добрите играчи, после остават жълти и зелени на по-горните нива и е по-лесно да завършваш в топа

2. Разпределете си правилно дубълите във времето, не ги изпуквайте още първия ден със всякакви танкове, играйте с 2-3-4 танка, с които сте най-добри, така шанса да вземете 4 шеврона от битка е по-голям

3. Не играйте след като стигнете лигите, просто няма смисъл. Единствено ако искате намаленията за танка и стила. Колегата горе се е объркал че продават 2 танка, едното е 3Д стил за Проджето.

Успех!

• 0

#6 BachiKIKI

BachiKIKI
  • Tанкист
  • 25 Мнения:

Публикувано 23 юли 2020 - 14:44

Прав си за танковете :) аз видях два и си викам екстра. Иначе нямам ебр, не ми харесва геймплея. Но определено те доминират. Аз си играя всичките 10-ки , включително е 100. 89% са ми шевроните. Ма съм много изненадан , че най-добрите представяния са в центуриона, следван от стб и ис7. Добър съвет за дубълите, аз чак сега осъзнах, че по-добре да ги пазя като стигна горните нива и тогава да удариш една четворка.

• 0

#7 BachiKIKI

BachiKIKI
  • Tанкист
  • 25 Мнения:

Публикувано 24 юли 2020 - 11:21

И след като пуснах темата, снощи пълен крах :) Загуби, но по-лошото при поне 4-5 победи не взех нищо. Просто нищо не се получаваше. Само 2-3 добри игри другото брак и отчаяни опити.

• 0

#8 AlexWolf28

AlexWolf28
  • Tанкист
  • 457 Мнения:

Публикувано 28 юли 2020 - 13:20

Стигнах много лесно до 5то ниво на първа дивизия и от два дена не мога да мръдна. Ще си разваля статистиката, да го ева. Така че отново скила няма голямо значение. Чакам Steel Hunter, там поне е всеки за себе си.

• 0

#9 BachiKIKI

BachiKIKI
  • Tанкист
  • 25 Мнения:

Публикувано 28 юли 2020 - 14:00

Снощи влезнах в последната дивизия ама остави че яко мъка, ми игрите голяма скука. Определено в началото на формата имаше много по-добри игри. Сега всички са се изпедепцали и фармят за шеврони хич не им пука за битката. Имах игра с по 5 прожетовци в отбор, светнеш ли те съсипват. Гледам остават няколко дни , не знаме дали ще го завърша въобще. А за процента хич не ми пука вече, това е абсолютно доминиран от ЕБР, Арта, 430У формат. 430У печели ХП за баунсване :) А ИС7 като получава ДМГ. С 3к дмг и 400 блок в ис7, съм зад друг ис7 в отбора който е с 800 дмг но 3к блок. Ходи разбери.

• 0

#10 AlexWolf28

AlexWolf28
  • Tанкист
  • 457 Мнения:

Публикувано 31 юли 2020 - 18:57

Можеше и по-добре, но и на толкова съм доволен:

shot-276.jpg

• 2

#11 Vassilevs

Vassilevs
  • Танкист
  • 636 Мнения:

Публикувано 31 юли 2020 - 21:05

Можеше и по-добре, но и на толкова съм доволен:

Волф, преди години имаше унгарско детско сериалче - семейство Мейзга. Там жената Паула, колчем ядосаше я мъжът и Гейза, казваше: Ех, защо не се омъжих за Пища Хуфнагел.  :)

Този пост е редактиран от Vassilevs: 31 юли 2020 - 21:08

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни