Към съдържанието

Снимка

Bat.-Châtillon Bourrasque

• Влезте в профила си за да пишете
18 отговора на тази тема

#1 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 384 Мнения:

Публикувано 28 февруари 2020 - 09:30

Здравейте танкисти , отворих тема за този танк , защото мисля че ще е интересно за всички .

Нов прем. с уникален геймплей по себе си .

Взех танка и започва да ми става любимец . Няма да описвам неговите ТТХ , а ще споделя моето субективно мнение .

Силни страни - скорост , маскировка , щета за изстрел и барабан с 2 снаряда , добър обзор - 390м./базов/.

Слаби страни - бавно прицелване , трудно завива и обръща , проходимостта по някои видове терени и водни препятствия е слаба , трудно изкачва някои типове наклони .

Забележка - танка е междинно звено между леките и средни танкове , но не е нито едното , нито другото в пълна степен .

Ето един материал -

Стрийм на един от най-добрите играчи за мен - Mean Machins .

Поздрави и Успех .

• 2

#2 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1615 Мнения:
  • Клан:BG3A1

Публикувано 29 февруари 2020 - 22:45

Как бързо да искараш едни пари, вземи тялото на лек танк и му набий купола на EBR.
  • 0

#3 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 384 Мнения:

Публикувано 01 март 2020 - 00:42

Как бързо да искараш едни пари, вземи тялото на лек танк и му набий купола на EBR.

Здраво Мите , така е ..... за мен маратона и танкчето си струваха времето и парите . Това е танка, който в момента ме радва .

Поздрави и Успех .

• 0

#4 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1615 Мнения:
  • Клан:BG3A1

Публикувано 01 март 2020 - 03:31

Здраво Мите , така е ..... за мен маратона и танкчето си струваха времето и парите . Това е танка, който в момента ме радва .

Поздрави и Успех .

Абе важното е че те радва 😉
  • 0

#5 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 384 Мнения:

Публикувано 25 март 2020 - 16:46

Този танк не става вече за игра , това в момента е Най-големия Боклук в играта за мен ..... дали скрито не са му е ........ мамчето ........

Поздрави .

• 0

#6 Vassilevs

Vassilevs
  • Танкист
  • 569 Мнения:

Публикувано 25 март 2020 - 20:36

Мдаммм.  ::) Както са клинописали шумерите: От "Осанна!" до "Разпни го!" има един чеп разстояние.  :D

• 4

#7 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 384 Мнения:

Публикувано 26 март 2020 - 00:30

Мдаммм.  : :) Както са клинописали шумерите: От "Осанна!" до "Разпни го!" има един чеп разстояние.  :D

Здраво Васе , така е ...... има ,, нещо,, ....... танкчето не се държи така както беше . Маскировка , изстрели и пробивност не са това , което бяха / мое мнение / .

Поздрави.

• 0

#8 TankerrMan

TankerrMan
  • Tанкист
  • 189 Мнения:

Публикувано 26 март 2020 - 11:39

Кога най-накрая ще разбереш, че проблема не е в танковете. Купуваш си само супер, мега, гига, тера, пета, екса опнати танкчета........... и пак греда. В теб е проблема бе човек.

• 2

#9 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 384 Мнения:

Публикувано 26 март 2020 - 11:56

Кога най-накрая ще разбереш, че проблема не е в танковете. Купуваш си само супер, мега, гига, тера, пета, екса опнати танкчета.... и пак греда. В теб е проблема бе човек.

Здраво Танкистче , така е ..........

Поздрави.

• 0

#10 TankerrMan

TankerrMan
  • Tанкист
  • 189 Мнения:

Публикувано 26 март 2020 - 12:18

Изумен съм!!! Нима си съгласен с мен?

Niksanе ти ли си наистина? 

Да не сии........  Добре ли си? Как си?

Дръж се ей.

• 0

#11 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 384 Мнения:

Публикувано 26 март 2020 - 16:47

Танкистче , самият аз не знам кой съм понякога .... имам раздвоение на личноста , но не страдам от това , а напротив - чувствам се по - завършен като личност . Знам , че малко странно ще ти прозвучи , но болшинството хора са така , а не го признават .

Един умен човек навремето казал - ,, Само глупаците не променят мнението си и са на 100% сигурни в вижданията си ,,

Танкистче , тази мисъл ме крепи в живота и досега, и все още не мога да кажа нещо категорично за нищо .

Поздрави , и дано си ме разбрал правилно ........

• 0

#12 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 384 Мнения:

Публикувано 08 април 2020 - 11:49

Здравейте танкисти , да споделя една битка с ,,Ураганчето ,, , че малко съм раздвоен от физиката на това танкче ..... види ли най-малкото препятствие и спира , не може да покатери леко хълмче / в началото на битката / . А пък как завива махни - махни .... смях .... вярно играх без ,,храна,, и бонови екстри , но чак пък толкоз .... де ...а  маа му и ураган . Карай  .......http://wotreplays.eu...315794#stats  

Като битка , горе - долу прилична , но доста ме затрудняваше управлението на танка .

Поздрави и Успех.

Живи и Здрави .

• 0

#13 Vassilevs

Vassilevs
  • Танкист
  • 569 Мнения:

Публикувано 08 април 2020 - 15:38

Бива ли толкоз да се изоставиш, Обект 111-Радист? Още Осман Дуралиев беше установил, че „Ранътъ праи бурбътъ“. Нищо де, лечение има. Значи: Пробиваш дупка в дъното на танка. Назобваш екипажа с една бака смилянски боб + зеле от Петърч. Като екстра изживяване мушваш  у дупарата на механик-водача едно чушле порода „Каролина Рийпър“ и го спускаш до кръста в дупката. Бога ми, ще сътвориш риплея на годината, че и от Минск с две дисаги злато ще те наградят. Да!

• 3

#14 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1843 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 08 април 2020 - 22:56

Бива ли толкоз да се изоставиш, Обект 111-Радист? Още Осман Дуралиев беше установил, че „Ранътъ праи бурбътъ“. Нищо де, лечение има. Значи: Пробиваш дупка в дъното на танка. Назобваш екипажа с една бака смилянски боб + зеле от Петърч. Като екстра изживяване мушваш  у дупарата на механик-водача едно чушле порода „Каролина Рийпър“ и го спускаш до кръста в дупката. Бога ми, ще сътвориш риплея на годината, че и от Минск с две дисаги злато ще те наградят. Да!

:lol:  :lol:  :lol:

• 0

Публикувано изображение

#15 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 384 Мнения:

Публикувано 09 април 2020 - 11:01

Здравей , здравей Васе .... добър фолклор , така е - пуснах танка в битка без ,, екстри ,, и виж каква веселба се получава ..........

Дай Боже , един слънчев и щастлив ден / обезателно и двете / от Минск да ми пратят златце , та да им сътворя реплея на годината .... ама чакам ли , чакам ...... качвам иначе реплейчета и се надявам да дойде този ден .... абе щото съм си наивен бате ......... Да !

Поздрави и успех и на теб Васе .

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни