Към съдържанието

Снимка

Дайте да помогнем на колегата...

• Влезте в профила си за да пишете
12 отговора на тази тема

#1 kr_tehnik

kr_tehnik
  • Tанкист
  • 61 Мнения:

Публикувано 14 декември 2019 - 15:30

Айде да помогнем...
Привет банда!
Днешният пост няма да е както обикновено - информативен или пък забавен. Днес се обръщам към вас за малко помощ, която се надявам да не ви затрудни.
Преди време бях посъветван да се обърна към WG за позицията Community Contributor, с цел да ви предавам информация свързана с играта по-бързо и вярно и да виждате най-новите неща директно в Twitch.
До тук добре. Направих го. Оказа се обаче, че имам твърде малко последователи и поради тази причина е невъзможно. Изискванията са поне 5000 последователи в Twitch, Youtube или Facebook.
Все пак има опция да стана част от тяхната "войска" (troops), което отново ще ми даде възможност да споделям полезна информация с вас. За целта обаче трябва имам поне 2000 последователи, а в момента на пускането на този пост имам едва 1855.
Та молбата ми е да споделите с приятели това и с дружни усилия да успеем да съберем не достигащите 145 последователи на канала ми в Twitch - https://www.twitch.tv/bertone_bg
Благодаря за вниманието и за помощта ви!

• 5

#2 Federal

Federal
  • Танкист
  • 890 Мнения:

Публикувано 14 декември 2019 - 16:15

Винаги съм се чудил, защо използвате Twitch? Смени платформата и тогава пуснете темата!

Ако сравниш Twitch с Youtube, първото изглежда, като ICQ vs Viber!

• 0

#3 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 469 Мнения:

Публикувано 14 декември 2019 - 16:33

Гледал съм го. Той мисля, че има регистрация и във форума, а тук не е поискал подкрепа от най-яростните танкисти?!  ::)  ;) Отивам да помагам.  B)

• 0

#4 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 820 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 14 декември 2019 - 17:05

за съжаление аз съм от онези 1855 :(

• 0

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

#5 djami72

djami72
  • Tанкист
  • 24 Мнения:
  • Клан:BA3OB

Публикувано 14 декември 2019 - 17:21

+1

• 0

#6 vasko6999

vasko6999
  • Tанкист
  • 31 Мнения:

Публикувано 14 декември 2019 - 17:29

Айде да помогнем...
Привет банда!
Днешният пост няма да е както обикновено - информативен или пък забавен. Днес се обръщам към вас за малко помощ, която се надявам да не ви затрудни.
Преди време бях посъветван да се обърна към WG за позицията Community Contributor, с цел да ви предавам информация свързана с играта по-бързо и вярно и да виждате най-новите неща директно в Twitch.
До тук добре. Направих го. Оказа се обаче, че имам твърде малко последователи и поради тази причина е невъзможно. Изискванията са поне 5000 последователи в Twitch, Youtube или Facebook.
Все пак има опция да стана част от тяхната "войска" (troops), което отново ще ми даде възможност да споделям полезна информация с вас. За целта обаче трябва имам поне 2000 последователи, а в момента на пускането на този пост имам едва 1855.
Та молбата ми е да споделите с приятели това и с дружни усилия да успеем да съберем не достигащите 145 последователи на канала ми в Twitch - https://www.twitch.tv/bertone_bg
Благодаря за вниманието и за помощта ви!

излиза ми (картача) него ли трябва да следвам?

• 0

#7 vasko6999

vasko6999
  • Tанкист
  • 31 Мнения:

Публикувано 14 декември 2019 - 17:30

излиза ми (картача) него ли трябва да следвам?

опс оправих се

• 0

#8 kr_tehnik

kr_tehnik
  • Tанкист
  • 61 Мнения:

Публикувано 14 декември 2019 - 17:39

Винаги съм се чудил, защо използвате Twitch? Смени платформата и тогава пуснете темата!

Ако сравниш Twitch с Youtube, първото изглежда, като ICQ vs Viber!

Пича,има канал там,аз не искам помощ за себе се, а за момче, което даже не познавам. Просто беше поискал помощ във фейса и все още не му стигат последовалите, за това си позволих да го копна тук...

• 1

#9 C_3PO_Threepio

C_3PO_Threepio
  • Tанкист
  • 258 Мнения:

Публикувано 14 декември 2019 - 19:03

И какво ме интересува колко кутии е отворил и какво е спечелил?!!

• 0

I do not speak English!(Не говоря английски!)

#10 Federal

Federal
  • Танкист
  • 890 Мнения:

Публикувано 14 декември 2019 - 23:57

Пича,има канал там,аз не искам помощ за себе се, а за момче, което даже не познавам

Пич, разбирам те напълно! Това което правиш е много хубаво, но поста ми е насочен по скоро към ползвателя на канала, защото мисля, че ще го прочете. Бертоне съм го подкрепил преди много време.

• 0

#11 kr_tehnik

kr_tehnik
  • Tанкист
  • 61 Мнения:

Публикувано 15 декември 2019 - 07:42

И какво ме интересува колко кутии е отворил и какво е спечелил?!!

Никой, не те кара да го гледаш. Просто помолих за помощ....
  • 0

#12 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 315 Мнения:

Публикувано 15 декември 2019 - 17:24

Здравейте банда , все пак Наше момче е ..........

+1

последователи - 1892

Поздрави и Успех .

• 0

#13 Kulovski1

Kulovski1
  • Нoвобранец
  • 12 Мнения:
  • Клан:XAH

Публикувано 23 януари 2020 - 18:23

+1

:)