Към съдържанието

Снимка

Подарявам осмаче

• Влезте в профила си за да пишете
35 отговора на тази тема

#31 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 343 Мнения:

Публикувано 14 октомври 2019 - 23:39

За мене нищо, 

Твърде щедра скромност, няма как да отрека.  :)  Важното е, че си се начел на книги - както беше обещал.  ;)  :D

By the way, ако и към момента си на "нищо", пиши едно лс.

• 0

#32 kalin09

kalin09
  • Tанкист
  • 260 Мнения:

Публикувано 15 октомври 2019 - 09:19

Благодаря! 

• 0

Публикувано изображение

#33 kr_tehnik

kr_tehnik
  • Tанкист
  • 47 Мнения:

Публикувано 15 октомври 2019 - 10:38

И все пак, Василевсе, ти предлагам, да отложиш малко с наградите. Ето Алекс например е в групата в бг-фейса на танковете. Ако направи една тема там, с един линк към този форум и с твоето предложение, мисля че доста хора биха се заинтересували. Предполагам, че идеята ти е повече хора да влязат тук, а това е добро решение според мен. А и доста хора от там, биха поиграли единички, само и само за да покажат колко са по-добри от другите. Дай например срок от две седмици или дк края на този месец, Алекс да го разпространи във фейса и ще видиш че ще има резултат...
  • 0

#34 AlexWolf28

AlexWolf28
  • Tанкист
  • 295 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 15 октомври 2019 - 13:54

И все пак, Василевсе, ти предлагам, да отложиш малко с наградите. Ето Алекс например е в групата в бг-фейса на танковете. Ако направи една тема там, с един линк към този форум и с твоето предложение, мисля че доста хора биха се заинтересували. Предполагам, че идеята ти е повече хора да влязат тук, а това е добро решение според мен. А и доста хора от там, биха поиграли единички, само и само за да покажат колко са по-добри от другите. Дай например срок от две седмици или дк края на този месец, Алекс да го разпространи във фейса и ще видиш че ще има резултат...

Е да, ама той вече ми прати наградата (както се вижда от скрийншота), не може да се върне, иначе с удоволствие ще разпространявам. Може друг конкурс по нова година за кутийки да се спретне.

• 0

#35 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 343 Мнения:

Публикувано 15 октомври 2019 - 14:19

Думата "Награда" ме сконфузва. Това е просто жест на добра воля. През ноември, ако има смелчаци, може да се пробват на Т2 PzII. За най-заслужилите ще има по дамаджана мастика. ;) :D 

1. Заарска

2. Пещерска

3. КарнобаЦка

Очаквайте допълнително инфо.

• 0

#36 kr_tehnik

kr_tehnik
  • Tанкист
  • 47 Мнения:

Публикувано 15 октомври 2019 - 14:23

Е да малко късно... Иначе честито Алекс, нямам нищо против теб лично, да не ме разбереш погрешно. Просто си мисля, че не постигна целта си Василевса. Имах чувството, че му се искаше да има доста повече хора взели участие в експеримента... Както и да е, шапка му свалям за инициативата...
  • 1

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни