Към съдържанието

Снимка

Подарявам осмаче

• Влезте в профила си за да пишете
35 отговора на тази тема

#1 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 343 Мнения:

Публикувано 07 октомври 2019 - 16:48

Приятели, дойде ми следното хрумване – да подаря на един от вас премиум осмичка, по негов избор. Не съм „чичко паричко“, ех, де да бях. Не съм и олигофрен /същото възклицание/. Всъщност, няма да бъде съвсем безвъзмездно. Ако има мераклии, условието е следното: Играете /без взвод/ с Т1 немския Ltr. Екипажът да стартира  само с основни умения. В неделя, 13.10., надвечер, резето хлопва. Публикувате най-якия си риплей. Победителят се определя от участвалите. Надявам се, че не обиждам никого, а на някои от вас ще бъде забавно да се върнат в деЦките ясли.

С уважение към всички вас!

• 3

#2 kalin09

kalin09
  • Tанкист
  • 260 Мнения:

Публикувано 07 октомври 2019 - 20:34

Но! Никой не може да гарантира че е с "основните" умения.

• 0

Публикувано изображение

#3 tomi_tomi

tomi_tomi
  • Танкист
  • 606 Мнения:
  • Клан:[BAE|

Публикувано 08 октомври 2019 - 08:09

Но! Никой не може да гарантира че е с "основните" умения.

;)

Мдам, на ниските тиъри, особенно Т1, екипажа има доста по-голямо значение, отколкото по-нагоре, защото...

1. На Т1 едно минимум 50% от играчите са нови акаунти.

2. В предвид горното, почти всички са екипажи на или под 100%

3. Има едно 10% играчи, които педоберстват с напомпани до дупка екипажи и играят само за статс или фън, и ако се паднеш с някой такъв в битка, той изнася цялата игра и ти оставаш с пръст в.... :P

4. Както каза колегата по-горе, на реплея може да се види само с какво оборудване играеш и донякъде може да се предположи на колко умения е екипажа по наличието на лампа, обзор и т.н.

Don't get me wrong, похвална е инициативата на колегата да раздвижи малко нещата, но в конкретния случай са много променливите и няма точно ясна представа и критерии, по които да се оценяава една битка.

Т8 премиум си е оферта, но специално аз, след този почти всекидневен летен гринд, който току що приключи, ще пасувам :)

Ще следя темата все пак и успех на всички участници :)

• 0

signature.png

#4 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 343 Мнения:

Публикувано 08 октомври 2019 - 09:09

Калине, Томи, така е. Идеята ми беше да няма тройка лилави, злато, храна и екипажи на 5+ умения. Щеше ми се да разчитам на честност и непорочност. Както и да е. До неделя има време. Но, дори и да има някой „нагрухтян“, к`во толкова? Участниците определят Уинъра. Ако няма мераклии, танкчето ще бъде за първия вписал се – Калин. За втория – 30 дни прем. За третия /ако се появи такъв/ – каса бира, дамаджана мастика или войнишка бака чай от мащерка – според предпочитанията.

• 2

#5 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7688 Мнения:

Публикувано 08 октомври 2019 - 09:28

Записвам се и аз,но ще видя колко време ще ми остане за да се включа в този мини-маратон.Похвала за жеста Vassilevs.

Този пост е редактиран от DeepShadow1: 08 октомври 2019 - 09:29

• 2

signature.png

#6 AlexWolf28

AlexWolf28
  • Tанкист
  • 295 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 08 октомври 2019 - 09:46

Хубаво е да има такива активности, ще пробвам да поджиткам малко с лайхтрактора....

• 1

#7 tomi_tomi

tomi_tomi
  • Танкист
  • 606 Мнения:
  • Клан:[BAE|

Публикувано 08 октомври 2019 - 10:05

Хубаво е да има такива активности, ще пробвам да поджиткам малко с лайхтрактора....

Естествено, аз откакто съм в този форум не съм виждал друга такава обява, освен може би по едно време имаше една за минаване на мисии срещу злато ?

Аз викам Alex и Deep-а да ги изключим от надпреварата...прекалено са добри :P

• 1

signature.png

#8 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 343 Мнения:

Публикувано 08 октомври 2019 - 10:14

Мисля, че картите са три  - Мини, Химелсдорф и Абатство. Аз принципно го играя в стил дестроер. Артитата са рядко срещано явление.  :P  :D

• 0

#9 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7688 Мнения:

Публикувано 08 октомври 2019 - 10:41

Естествено, аз откакто съм в този форум не съм виждал друга такава обява, освен може би по едно време имаше една за минаване на мисии срещу злато ?

Аз викам Alex и Deep-а да ги изключим от надпреварата...прекалено са добри :P

Споко,не знам дали ще имам време,за да играя за голямата награда...по-скоро жеста на автора ме радва.Не съм за един премиум танк и ще се радвам някой от вас да го вземе.

• 0

signature.png

#10 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 343 Мнения:

Публикувано 08 октомври 2019 - 11:36

Мно`о ясно, силата на Дийп е във вицовете, къде ще се затормозява да джитка тиър № 1. :P  :lol: Между другото, единственият ми Колобанов е с „трактора“. B)

• 0

#11 AlexWolf28

AlexWolf28
  • Tанкист
  • 295 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 08 октомври 2019 - 13:25

Аз ще поиграя, заради челенджа, не толкова заради наградата. Освен Дефендъра всички други осмици или ги имам или не са ми интересни.

Кажете какъв ще е регламента - колко скила са допустими, какво оборудване, шоколад? На база чист опит или демидж ще е класацията?

• 0

#12 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 213 Мнения:

Публикувано 08 октомври 2019 - 14:50

Здравейте танкисти , добро начинание ....... но предварително се отписвам от него , защото егото ми е по-голямо от мен самия . Аз домат , а да играя с някакви единички - такава ми ти работа .

Все пак пожелавам Успех на нуждаещите се .... от танкове .... от злато ... от предизвикателства .

Поздрави и приятен ден .

• 0

#13 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 343 Мнения:

Публикувано 08 октомври 2019 - 15:01

Аз ще поиграя, заради челенджа, не толкова заради наградата. Освен Дефендъра всички други осмици или ги имам или не са ми интересни.

Кажете какъв ще е регламента - колко скила са допустими, какво оборудване, шоколад? На база чист опит или демидж ще е класацията?

До 7 скила мисля, че е допустимо?! ;) Шоколад на 1-во? :o – найн. Ако ви се качват вентилации и др.п. – на ваша отговорност е и за ваша сметка. Втория получава 30 дни прем ак, а първият , ако има сегашните премиуми, само да удари едно лично когато излезе нещо което няма и го придобива.
Алекс, мисля, че ще ви бъде забавно, а и няма да сте на загуба със среброто.

Успех на нуждаещите се .... от танкове .... от злато ... от предизвикателства .

Най-малко идеята ми е била, че някой е нуждаещ се, Радисте.  :D

• 0

#14 BacillusBulgaricus

BacillusBulgaricus
  • Танков Ас
  • 733 Мнения:

Публикувано 08 октомври 2019 - 15:38

На свой ред изказвам възхищението си от идеята на Василевса! Респект! Аз самият ще се въздържа от участие, защото с моите изпилени нерви, като знам какво се твори в първите нива, ще вляза в лудница след третата битка :) Успех на всички участници!

• 0

#15 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 213 Мнения:

Публикувано 08 октомври 2019 - 15:42

name='Vassile- Най-малко идеята ми е била, че някой е нуждаещ се, Радисте.

Васе ... Васе ............ защо така бе Васе ?

Все пак , пожелавам ти Успех и на теб Бамбино .

Поздрави и приятен ден .

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни