Към съдържанието

Снимка

Умение шесто чувство

• Влезте в профила си за да пишете
6 отговора на тази тема

#1 Kustan

Kustan
  • Tанкист
  • 23 Мнения:

Публикувано 10 септември 2019 - 17:19

Как мога да използвам умението шесто чувство които имам в склада,и дали мога от там да го сложа на танк на който командира няма такова,в момента в склада имам 14

• 0

#2 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7688 Мнения:

Публикувано 10 септември 2019 - 17:23

Не,слагаш само в допълнителния слот за допълнително оборудване/умение на екипаж.Шесто чувство си е отделно като скилл на командира.Тоест може да го сложиш,но ако не се бъркам, няма да работи при командир,който няма изкарано шесто чувство.

• 0

signature.png

#3 Kustan

Kustan
  • Tанкист
  • 23 Мнения:

Публикувано 10 септември 2019 - 17:48

Разбрах,може да се поставя в слота който е най вдясно,независимо дали командира е изучил това умение,ако го е изучил действа една секунда по рано

• 0

#4 kr_tehnik

kr_tehnik
  • Tанкист
  • 47 Мнения:

Публикувано 10 септември 2019 - 17:56

Ако командира ти няма шесто чувство(т.н. лампа) и му сложиш такава директива, на слота най-вдясно, ще имаш работеща лампа. Само внимавай с автоматичното попълване, че след като ти свършат наличните, ще почне да ти дърпа бонове. Тази директива си е супер за нов екипаж, но пък аз лично бих ти препоръчал, след като изгрундил екипажа да ти е на 100%,за даденият танк, да си купиш един билет за 2 мил кредита и дава по 250 000 опт за всеки член на екипажа. Този опит стига за един пълен първи скил и наполовина на вторият.
  • 0

#5 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 343 Мнения:

Публикувано 10 септември 2019 - 19:09

Разбрах,може да се поставя в слота който е най вдясно,независимо дали командира е изучил това умение,ако го е изучил действа една секунда по рано

По подобен начин действат и останалите наградни умения за този слот. Щях за малко да изпреваря Дийп Ша или леко да го поправя, но от месеци нямам възможност да влизам във форума през телефона си. Иначе, поне за това им правя "евала" на разработчиците и поддръжниците, че в тази игра няма скрито-покрито или недомлъвки. Включително и огромни благодарности към онези, които я поддържат на българския език. 

• 0

#6 Kustan

Kustan
  • Tанкист
  • 23 Мнения:

Публикувано 12 септември 2019 - 17:08

Ако командира ти няма шесто чувство(т.н. лампа) и му сложиш такава директива, на слота най-вдясно, ще имаш работеща лампа. Само внимавай с автоматичното попълване, че след като ти свършат наличните, ще почне да ти дърпа бонове. Тази директива си е супер за нов екипаж, но пък аз лично бих ти препоръчал, след като изгрундил екипажа да ти е на 100%,за даденият танк, да си купиш един билет за 2 мил кредита и дава по 250 000 опт за всеки член на екипажа. Този опит стига за един пълен първи скил и наполовина на вторият.

Добра препоръка,имам достатъчно кредити мога да си го позволя,но как да го закупя този билет

• 0

#7 kr_tehnik

kr_tehnik
  • Tанкист
  • 47 Мнения:

Публикувано 12 септември 2019 - 17:48

Добра препоръка,имам достатъчно кредити мога да си го позволя,но как да го закупя този билет

Над екипажа на танка,има една икона с три човечета,цъкаш на нея и най-долу има "Книги за екипажа",цъкваш там и ти се отварят 4 книги. Само на третата от тях имаш опция "купи". Клик на нея и ти дава да си купиш книжка за този екипаж,която ти дава по 250 000 опит на всеки един член. Купуваш,после прилагаш и си готов. Имай предвид,че тези 250 000 точки,за боен опит. Т.е. ако предварително провериш,че например ти трябват 50 000 свободен опит,за да дигнеш скил на даден човек,то тогава тези 250 000,ще ти стигнат точно,но ако са повече,няма. Или казано по друг начин 1 свободен опит,се равнява на 5 боен,когато е за екипаж.

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни