Към съдържанието

Снимка

Conqueror's Blade

• Влезте в профила си за да пишете
8 отговора на тази тема

#1 Vladimirsea

Vladimirsea
  • Tанкист
  • 60 Мнения:

Публикувано 06 юни 2019 - 16:46

На вниманието на всички  маниаци на тактиките и стратегии
Нова свежа игра  https://cb.my.com/en
Пак 15 vs 15 ...
Пак нубове и идиоти ...
Пак кланове и крясъци на   командири...
Защо  да я играете  ?  Всеки който си е правил труда да играе WOT повече от година е мазохист ,но  и  играч който винаги  иска  да премери силата на  мисълта си с други който я  притежават
(това  май само виолетовите играчи   ме разбраха ;)
Се тая  ,   пробваите новата игра  когато ви изнерви   RNG-то  на WOT-а   тоест няма да е след   много време  :)

#2 BacillusBulgaricus

BacillusBulgaricus
  • Танков Ас
  • 714 Мнения:

Публикувано 07 юни 2019 - 10:06

Тегля лаунчера и кандидатствах за Бетата. Тя игрицата е от тези, дето направиха Armored Warfare.

#3 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 135 Мнения:

Публикувано 07 юни 2019 - 11:04

Всеки който си е правил труда да играе WOT повече от година е мазохист 
пробваите новата игра  когато ви изнерви   RNG-то  на WOT-а   тоест няма да е след   много време  :)

Батенце /обръщам се така, защото виждам, че си по-белокос от мен/, чини ми се, сторваш пропаганда на неподходящото място /демек – форум/. :unsure:  :wacko:  :blink:

#4 Vladimirsea

Vladimirsea
  • Tанкист
  • 60 Мнения:

Публикувано 07 юни 2019 - 11:52

Дам пропаганда е !  И кое е лошото  ?  Раздела е други игри , това е друга игра !  О знам и втората мисъл дали ще изкарам милион от това :)   ...  мне  !  Ще изгубя поредното си свободно време .
Играта е бета а това значи проблеми и бъгове много ..
А ако пък вземе да стане наистина зарибалка ще се радвам че ще отхапя от парчето на WOT ;) 

#5 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 135 Мнения:

Публикувано 07 юни 2019 - 14:13

Извинявам се, Влад. По-различна ми беше идеята за писане, но клавиатурата ми, вместо на БДС, е била на фонетика и оттам дойде объркването. :D Вярно е, че разделът е друг, но заглавният форум, струва ми се, все пак е царицата-майка. Стори ми се неетично към играещите и/или пишещите, както и към създателите и поддръжниците, едва ли не да призоваваш: „Елате еди къде си, защото в танковете само люляци ще ви бъдат в устата и оттам, по предназначение, в останалите отверстия – който с каквито разполага. Аз, примерно, бих написал: „Пичове, Сериозният Сам си го бива. Има ли мераклии?“ – нещо такова.
С най-добри чувства желая на теб и на останалите кандидат рицари успехи в новото предизвикателство!  :)

#6 Vladimirsea

Vladimirsea
  • Tанкист
  • 60 Мнения:

Публикувано 07 юни 2019 - 16:20

Просто друга игра Василе ;) Нищо повече :) Всичко добро да те спохожда !

#7 BacillusBulgaricus

BacillusBulgaricus
  • Танков Ас
  • 714 Мнения:

Публикувано 08 юни 2019 - 21:50

Никак не е лоша игрицата! Успя да ме откъсне от тъпите танкове, което само по себе си е чудесно :)

#8 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 09 юни 2019 - 10:42

Тъкмо пише в гугъла дали тая игра я има в някой БГ форум и намирам добре познатия. Най-накрая излезе!!! Само да си оправят сървърите. 

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#9 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 23 юни 2019 - 10:20

Който иска да играем играта заедно да заповяда на Eu 2 Ungverija

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни